• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANNAWA: Nezažila jsem, že by to někdo někdy řešil. I když jedeme čtyři lidi se třema různejma příjmeníma. Školní výpravy mají taky každý dítě s jiným příjmením než doprovod a plnou moc jsem k dětem nikdy nepřikládala.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERUNKA: I 4 leté si tam najde to svoje....blbnout s bublinama, máchat se ve vodě a tak....
    VERUNKA
    VERUNKA --- ---
    A ještě jednu otázku, jsou iQLANDIA nebo iQPARK vhodné pro 4 leté dítě? Nebo je to moc brzy. Děkuji moc.
    VERUNKA
    VERUNKA --- ---
    Nějaké tipy co dělat se čtyřletým dítětem v Liberci a okolí? Zoo, Ještěd a bobovou dráhu jsme naštívily s dcerou před měsícem.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Prosim o tip na pekne ubytovani v okoli Kuksu, byl by?
    KATIA
    KATIA --- ---
    TREZKA: par let zpet, jenom jako dospělý, obě žloutenky, tyfus a ještě vzteklinu, ale ne kvuli thajsku....možná bych ji zvažovala podle dítěte. na místě může být meningokok, i když nám bylo řečeno, že to riziko je obdobné jako tady. antimalarika jsme nebrali, problémy jsou se mj zda poslední dobou spíš s dengue.ale taky záleží kam přesně jedete. jídlo i pití na ulici ok, lepší než pro turisty, všechno čerstvé....
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TREZKA:
    ROMANICAK:
    Jinak podle me zkusenosti - nebat se jist u stanku na ulici - je to moc dobry a nikdy nam nic nebylo. Stejne tak pomerne dost priserne vypadajici hospody kam chodi mistni - ty se ukazaly jako nejlepsi! Pokud mate radi palivy jidla, doporucuju rikat "tourist spicy" - ja jednou zkusil jejich, a stipala me z toho kuze po celym tele.

    Klimatizace se nevyplaci - byva draha(vzhledem k cene ubytovani) a lepsi je si na to horko za den-dva zvyknout, pak jsi v pohode furt a vsude. Vetrak na spani je ale moc prijemnej.

    Nenechat se natahnout - vsichni tam v podstate taxikari, ale chtej nasobek toho, na co se nechaj ukecat. A ofiko taxikari lzou - rikaj ti ze je to daleko kam jedes, ze tam nikdo a nic neni, at jedes s nima jinam...pak chtej hodne a svezou te 10 minut. Turisticky busy, svozy a tuktuky jsou taky nasobne drazsi, nez jejich doprava, ktera je navic diky barevnosti a stari vozidel celkem dobrodruzna - pro deti urcite super. Stejne tak ubytovani, my jsme cestovali nalehko a i to nejlevnejsi ubytko bylo vzdycky v pohode, snad krome jednoho. Ale s detma mozna budete spis pro nejakou stredni tridu, nam to bylo fuk.

    Par fotek kdybyste chteli...
    R-Man.cz
    http://r-man.cz/gallery/20130219%20Thajsko%20svatebni%20cesta/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TREZKA:
    Mam, bez deti teda, neockovat nic. A mlety na spejli neni dobry, ostatni veci jo :-)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    TREZKA: jeee, my az dalsi rok, tak seberu zkusenosti. kamoska tam byla 5 tydnu, jsem zvedava, co reknes.
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Prosím nemáte někdo zkušenost s thajskem .... Dítě necelých 5let...očkovat neočkovat .... (letíme v prosinci) zbírám info. ..
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: OK.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    REONA: večeře za tu cenu (polopenze) byly malé a nízkonákladové
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: Ale jak se na to dívám, tak to nebude pro nás, v sezoně vyžadují dodržení cyklu od soboty do soboty, chystáme se spíš na méně dní. Přesto moc děkuji za tip!
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: Můžeš být konkrétnější? Díky :)
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    REONA: my byli loni tady http://www.alesuvdvur.eu/, ale s pár výhradami k jídlu
    REONA
    REONA --- ---
    Já se zeptám na jižní Čechy - chceme vyrazit mamka, já a dvě děti (2 roky a kojenec), mamka by byla ráda za polopenzi a uvítaly bychom nějaké zázemí pro dítě, ať už uvnitř nebo venku. Bazén spíš ne. Takže ideálně nějaký pension. Máte někdo tip?
    Průběžně procházím slevomaty i booking, ale zatím jsem nenarazila na nic podle našich představ.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: byli jsme teď na statku u holku, svidnice. podhůří Orlických hor, není to nějak zaměřené na děti, což mi vyhovovalo :-) mají bazén, jinak v okolí je snad nějaký lom. pro děti zábavné výlety v okolí - Častolovice, Potštejn ale je to na auto teda
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: Slapy :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Prosim vas, nejaky pension ve strednich nebo vychodnich Cechach? Nejlepe nekde s moznosti koupani
    KATIA
    KATIA --- ---
    TRISSIE: tak jen doplním, že na řeckém konzulátu paní doporučila napsat to (anglicky, bez ověření), ale jen jako pro sichr kdyby něco, že běžně není potřeba...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam