• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    NIENNA: byli jsme tam a bylo to supr, diky za tip :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    GLOBALISTA: tomu říkáš vyšší ceny?;-)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Minulý týden jsme byli v Minizoo Zájezd http://zoopark-zajezd.cz/. Je to kousek od Prahy a na to, že obě děti (1 a 3) byly nevyspalé, to hodnotím jako moc pěkný výlet. Je tam i hezká nově zařízená restaurace (ač z venčí nevypadala) přátelská k dětem. Ceny na mimopražské poměry trošku vyšší (tři polévky, dvě hotovky, pivo, malá a velká kofola za 360), ale po dlouhé době jsem si vážně pochutnala.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    diky :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MIDORI: Labyrinty a zámek Loučeň...
    MONI
    MONI --- ---
    MIDORI: Zámek Nelahozeves? Jede k němu vlak a mají i speciální prohlídky pro děti. (My tam ještě nebyli, ale mám doporučení od kolegyně z práce)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Poradte, kam dneska vyrazit na vylet, aby to bavilo triletacku.. Nejak nemuzu na nic prijit
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VERUNKA: za mě rozhodně ano.

    EDERA: právě, tak proč by někdo řešil, že je dítě někde s babičkou?
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANNAWA: Nezažila jsem, že by to někdo někdy řešil. I když jedeme čtyři lidi se třema různejma příjmeníma. Školní výpravy mají taky každý dítě s jiným příjmením než doprovod a plnou moc jsem k dětem nikdy nepřikládala.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERUNKA: I 4 leté si tam najde to svoje....blbnout s bublinama, máchat se ve vodě a tak....
    VERUNKA
    VERUNKA --- ---
    A ještě jednu otázku, jsou iQLANDIA nebo iQPARK vhodné pro 4 leté dítě? Nebo je to moc brzy. Děkuji moc.
    VERUNKA
    VERUNKA --- ---
    Nějaké tipy co dělat se čtyřletým dítětem v Liberci a okolí? Zoo, Ještěd a bobovou dráhu jsme naštívily s dcerou před měsícem.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Prosim o tip na pekne ubytovani v okoli Kuksu, byl by?
    KATIA
    KATIA --- ---
    TREZKA: par let zpet, jenom jako dospělý, obě žloutenky, tyfus a ještě vzteklinu, ale ne kvuli thajsku....možná bych ji zvažovala podle dítěte. na místě může být meningokok, i když nám bylo řečeno, že to riziko je obdobné jako tady. antimalarika jsme nebrali, problémy jsou se mj zda poslední dobou spíš s dengue.ale taky záleží kam přesně jedete. jídlo i pití na ulici ok, lepší než pro turisty, všechno čerstvé....
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TREZKA:
    ROMANICAK:
    Jinak podle me zkusenosti - nebat se jist u stanku na ulici - je to moc dobry a nikdy nam nic nebylo. Stejne tak pomerne dost priserne vypadajici hospody kam chodi mistni - ty se ukazaly jako nejlepsi! Pokud mate radi palivy jidla, doporucuju rikat "tourist spicy" - ja jednou zkusil jejich, a stipala me z toho kuze po celym tele.

    Klimatizace se nevyplaci - byva draha(vzhledem k cene ubytovani) a lepsi je si na to horko za den-dva zvyknout, pak jsi v pohode furt a vsude. Vetrak na spani je ale moc prijemnej.

    Nenechat se natahnout - vsichni tam v podstate taxikari, ale chtej nasobek toho, na co se nechaj ukecat. A ofiko taxikari lzou - rikaj ti ze je to daleko kam jedes, ze tam nikdo a nic neni, at jedes s nima jinam...pak chtej hodne a svezou te 10 minut. Turisticky busy, svozy a tuktuky jsou taky nasobne drazsi, nez jejich doprava, ktera je navic diky barevnosti a stari vozidel celkem dobrodruzna - pro deti urcite super. Stejne tak ubytovani, my jsme cestovali nalehko a i to nejlevnejsi ubytko bylo vzdycky v pohode, snad krome jednoho. Ale s detma mozna budete spis pro nejakou stredni tridu, nam to bylo fuk.

    Par fotek kdybyste chteli...
    R-Man.cz
    http://r-man.cz/gallery/20130219%20Thajsko%20svatebni%20cesta/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TREZKA:
    Mam, bez deti teda, neockovat nic. A mlety na spejli neni dobry, ostatni veci jo :-)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    TREZKA: jeee, my az dalsi rok, tak seberu zkusenosti. kamoska tam byla 5 tydnu, jsem zvedava, co reknes.
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Prosím nemáte někdo zkušenost s thajskem .... Dítě necelých 5let...očkovat neočkovat .... (letíme v prosinci) zbírám info. ..
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: OK.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    REONA: večeře za tu cenu (polopenze) byly malé a nízkonákladové
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam