• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    někdo tip na pěkný pension na Jižní Moravě? ideálně baby-friendly (s hřištěm), ale není podmínkou. v pensionu Balloon mají plno ;)
    KACMAR
    KACMAR --- ---
    Zdravím, nemáte někdo tip na levné ubytování v Denii ve Španělsku a okolí? Chtěla bych tam pobýt s děti 1 a 2 roky celý říjen, kdy je tam ještě hezky i na koupání. Může být třeba i karavan, nepotřebjeme nic luxusního. Díky!
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANNAWA: asi taktika jak vytáhnout z lidí peníze v restauraci :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MEDVED007: taky to nechápu, jo a taky jsme se mezitím najedli v tamní restauraci ;-) Na kešky jsem myslela doma, ale pak na ně nějak nedošlo, ale měli jsme piknikovou deku, tak jsme si udělali piknik s ovocem a zeleninou a knížkama vzadu v zahradě.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANNAWA: my tam byli někdy v průběhu května a volná byla právě jen dětská prohlídka (na kterou vzhledem k věku dětí už nechceme) a normální byla volná až za tři! hodiny....chvíli jsme váhali a nakonec se rozhodli, že se mezitím najíme a najdeme nějaké kešky....a než jsme se rozhoupali, tak už měli poslední místa i v té poslední prohlídce. Byl to docela mazec....nechápu.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MONI: díky za doporučení, byli jsme dnes. Jen doporucuju rezervaci, my dorazili v půl jedny a na prohlídku v jednu bylo plno. Naštěstí na tu od tří ne.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    NIENNA: Na Staré hrady se taky s dětmi chystáme, byli jsme tam za bezdětna a i nám se tam moc líbilo :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MIDORI: Jsem moc ráda, že se líbilo....Prý taky supr mají být http://www.starehrady.cz Ale tam se zatím jen chystáme... :-)

    My jsme byli také moc nadšení.... :-) Plánuju podrobněji hlášení a fotky....časem... :-)
    VERUNKA
    VERUNKA --- ---
    Díky za odpovědi ohledně iQPARKU a iQLANDIE, dnes jsme je naštívili a super, užili jsme si to všichni.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KATIA: Zaregistrovala jsem, že v tomhle směru se tu názory dost různí, proto jsem to rozepsala takhle konkrétně. Každopádně pokud jde o hotovky, většinou to zvládáme levněji...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    NIENNA: byli jsme tam a bylo to supr, diky za tip :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    GLOBALISTA: tomu říkáš vyšší ceny?;-)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Minulý týden jsme byli v Minizoo Zájezd http://zoopark-zajezd.cz/. Je to kousek od Prahy a na to, že obě děti (1 a 3) byly nevyspalé, to hodnotím jako moc pěkný výlet. Je tam i hezká nově zařízená restaurace (ač z venčí nevypadala) přátelská k dětem. Ceny na mimopražské poměry trošku vyšší (tři polévky, dvě hotovky, pivo, malá a velká kofola za 360), ale po dlouhé době jsem si vážně pochutnala.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    diky :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MIDORI: Labyrinty a zámek Loučeň...
    MONI
    MONI --- ---
    MIDORI: Zámek Nelahozeves? Jede k němu vlak a mají i speciální prohlídky pro děti. (My tam ještě nebyli, ale mám doporučení od kolegyně z práce)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Poradte, kam dneska vyrazit na vylet, aby to bavilo triletacku.. Nejak nemuzu na nic prijit
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VERUNKA: za mě rozhodně ano.

    EDERA: právě, tak proč by někdo řešil, že je dítě někde s babičkou?
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANNAWA: Nezažila jsem, že by to někdo někdy řešil. I když jedeme čtyři lidi se třema různejma příjmeníma. Školní výpravy mají taky každý dítě s jiným příjmením než doprovod a plnou moc jsem k dětem nikdy nepřikládala.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERUNKA: I 4 leté si tam najde to svoje....blbnout s bublinama, máchat se ve vodě a tak....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam