• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Druhý týden dovolené jsme strávili na ŠUMAVĚ V KAŠPERSKÝCH HORÁCH zde http://www.chatakacerov.cz/ a i to můžu doporučit.

    Měli jsme dvoupokojové ubytování (což bylo fakt super). Z chodbičky, ve které je lednice, dřez, plotýnka, skříňka, se vstupuje do obou pokojů i na sociálko.
    Chata je nad Kašperkama, hodně v kopci (na samotě u lesa). Signál skoro žádný (všichni jsme chodili chytat "před chatu", wifi jen dole v jídelně / herně. Chůvička nám z posledního patra dosáhla do herny (v jídelně to už vypadávalo).
    Měli jsme polopenzi - snídaně i večere vynikajicí. Bar je otevřený do 21:30, pak se zavírá a člověk může zůstat venku / ve společenské místnosti (tam je např. kulečník).
    Vedle jídelny je taková malá hernička pro děti (je to super, protože u jídla to neruší a přitom jsou děti dost blízko..ale s malým dítětem bych tam asi byla). Na to jak je to malé si tam děti dost vystačily... Venku prolézačky, trampolíny, houpačky, lavičky. Víceúčelová nádrž - běžně se v ní lidi koupali (my taky). Z toho prostranství před chatou je moc krásný výhled... příjemně se tam sedí...
    Pan Gabriel (provozovatel) je moc příjemný, dobře se s ním domlouvá, umí to s dětma...půjčili nám i druhou chůvičku... (každé dítko si spalo ve své místnosti se "svou" chůvičkou) :-)
    Možností na výlety mnoho a mnoho...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Byly jsme týden na dovolené zde DOLCE U TRUTNOVA - KRKONOŠE http://www.dolce88.wz.cz/ a můžu doporučit.

    S paní je vynikajicí domluva, ve všem se nám snažila maximálně vyjít vstříc. Dole v chatě je obyvák spojen s kuchyňkou (je vybavená, dá se uvařit, ale spíš jsme grilovali). Nahoře (dost příkré schody, ale miminko jsem nosila bez problémů) dvě ložnice, v každé čtyři postele... Ale moc místa tam už pak není, takže opravdu tak na přespání...
    Venku je super gril, zahrada velká (dost v kopci), procházky kolem super, možností na výlety mnoho a mnoho...
    PETATA
    PETATA --- ---
    LEF: jestli hledas naopak neco klidnejsiho, tak jsme byli v kempu Brodsky, kousek za Nachodem
    primo u koupaliste
    jezdili jsme kazdy den na vylety... Adrspach, Teplicke skaly, Kuks, ZOO Dvur Kralove, Babiccino udoli, Nove mesto nad Metuji, muzeum Merkuru a mini ZOO v Polici nad Metuji (inspirovat se muzes, kdyz vyhledas Kladske pomezi)
    a min rok jsme cestou na Kasperky stavovali v meste Zihobce v kempu, kde bylo krasne koupaliste, velke hriste, hospudka, tam se mi hodne libilo
    LEF
    LEF --- ---
    VVENDY: znam bitov. ten u hraze ne. to není spatny, trochu dal.
    LEF
    LEF --- ---
    KATIA: trochu znam. pred par tydny tam byla kolegyne a pry hrozne narvano. ale kraj dobry.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    LEF: vranovska prehreda ma dva pekne kempy. Vyletu do okoli mnoho.
    KATIA
    KATIA --- ---
    LEF: kamarádi jezdí rádi na kemp Sedmihorky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ANNAWA: skvělý děkuju za info :) tak ted vim, ze to ma cenu vic nastudovat na vylet!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GRANTORINO: jsou tam všude asfaltky, ne frekventované, coz je v některých údolích jediná cesta. Občas terénní, co se s kočárkem dají, jen třeba u Poklicek jsou schody. Naštěstí novy, ale nahoru bych kočár vláčet nechtěla.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jiste ze tam bude silnice pro auta, tak to zrovna nechci
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREVE: ne asfaltová cesta jenom pro auta ale takova nejaka pesi, treba i sterk zkratka neco sjizdneho pro terenni kocarek...
    GREVE
    GREVE --- ---
    GRANTORINO: Opravdu se ptáš na to, jestli je v oblasti o rozloze 410 km2 nějaká asfaltová cesta?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOKOŘÍNSKO

    hele prosim vás poradte, dá se s terenním kočárkem na Kokořínsko na procházku?
    já jsem tam byla naposledy někdy v sedmnácti a sice jsme lezly po skalách, ale mám dojem, že tam jsou i asfaltový cesty?? aspon nekdo kolem tak jako oklikou...

    takovej šílenej nápad, že bychom tam vyrazili....
    LEF
    LEF --- ---
    nejake tipy kam po cechach (nebo i morave) jet na necely tyden pod stan? deti 4 a 7 let. predstavuju si koupani, nejyk hristatko pro deti, neco v okoli jako hrady skaly jine prirodni zajimavosti. diky
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LORAIN:
    "V Itálii jsme byli jak u Jadranu tak u Tyrhenského a Ligurského moře" - pls kde konkretne jste byli? Taky neco hledam ted na zari...

    EDERA:
    A proc ne sem? Se podel s ostatnima klidne :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Byl jste někdo v německém Legolandu? Máte doporučení na nějaké ubytování poblíž?
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: A jaké?:-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: haha, my letos máme zarezervované na Rimini 3 noci....je to takový meziodpočinek na cestě odněkud někam....jsem na to zvědavá, když se řekne Rimini , tak mám dost vyhraněné představy :-)))
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANNAWA: Dám Ti do pošty ódu na Rimini, vydrž.:-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EDERA: asi to tak dopadne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam