• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    YELI: já se obávám, že to, co popisuješ, je takové dost mimo českou realitu, protože když se kouknu na jakoukoliv hospodu u sjezdovky, tak je to obvykle naprosto šílený mazec a neumím si představit, že tam někde bude mimino na zemi

    my byli o víkendu lyžovat na Severáku v Jizerkách a tam je vyloženě dětská herna, kde se děti můžou mezi lyžováním ohřát, zabavit a tak....nicméně jak tu zaznělo, tak je to středisko primárně pro děti, jedna červená a jinak modré sjezdovky....ale středisko pěkné, ideální na učení malých dětí na lyže

    mmch, tímto děkuju za tip z téhle diskuze byť už nedohledám, kdo ho dával !
    MONI
    MONI --- ---
    KATIA: u Čápa je to pěkný, dokonce tam nabízejí i placené hlídání, ale sjezdovka je tam jen krátká modrá, tam si dospělí moc nezalyžují :-(
    KATIA
    KATIA --- ---
    YELI: moc zkušeností nemám, ale třeba v Jánských lázních, když se vyjede lanovkou na černou horu, je restaurace s dětským koutkem.... a ještě mě napadá, že by možná šlo u čápa v prichovicich, ale vyloženě detsky koutek si nepamatuju, byli jsme na podzim, tak si pamatuju, že to bylo venku baby friendly....
    YELI
    YELI --- ---
    YELI: ech typ/tip, no však mi rozumíte ;)
    YELI
    YELI --- ---
    Nemáte prosím někdo tip, kam na jednodenní lyžování v Krkonoších, aby byla u sjezdovky nějaká baby, spis tedy mimino friendly hospoda/podnik s např. přebalovacím pultem, případně třeba i koutkem, kam by se dala položit deka nebo něco takového? Plán je takový, že my budeme lyžovat a doprovod se starat o mimino, takže bych potřebovala něco, kde se bude dát nakojit, přebalit a případně posedět a dat třeba mimino na chvíli na deku na zem. Jezdíme hlavně do Špidlu,Rokytnici, Herlikovic, ale nikde mě tam nic nenapadá, hlavně proto,že jsem po tom nikdy nekoukala. Budu ráda za všechny typy!
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    TAIRA: my tam byli dnes (tedy v nedeli) take. Lidi mraky, fronta na vlek silena. Na detsky koberec take fronta, snesitelna, ale vytahovaci lano bez fronty. Vlastne jsme si to uzili i tak, ale priste uz to o vikendu asi nedame. Je to tam ale moc pekny.
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    IBERIA: Můj předchozí příspěvek byl teda spíš pro tebe :-) ty Mnichovice ozkoušený nemáme, byla bych ráda taky za info, kdyby tam někdo byl
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    MEDVED007: Byla jsem tam s dcerou teď v pátek odpoledne a od 14:30 davy lidí, ve středu to byla pohoda...jinak jsme byly moc spokojené, nový koberec pro úplný prcky super a ta pomalejší poma se skvělým vlekařem pro ty trochu pokročilejší zrovna tak. Přítel byl s dětmi i teď o víkendu a lidí bylo prý dost, ale přišli taky spokojený..
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    IBERIA: Na jestedu je pro deti Bucharka s pomou,jinak je u Liberce jeste relativne nove Javornik...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: my tam byli vloni jednou o víkendu a byl to mazec neskutečnej...je pravda, že i tak jsme zaparkovali, i tak jsme si tak nějak zalyžovali, ale zážitek nic moc...rozhodně je lepší tam zajet třeba v Pá odpoledne nebo já tam s holkama jezdím třeba o jarních prázdninách ve všední den....protože my jezdíme na hory lyžovat mimo jarňáky
    HANELA
    HANELA --- ---
    njn, je to z Prahy kousek, na lekce s instruktorem zn. Idelální :-)
    DYNK
    DYNK --- ---
    EDERA: Ted musis mit velky stesti, abys zabookovala o vikendu hodinu s instruktorem. I pres tyden je o to prej dost boj. Neni to teda moje zkusenost, ale od znamych.
    EDERA
    EDERA --- ---
    DYNK: Fakt? Blondýna se tam učila před pár lety lyžovat a bývalo to tam úplně v pohodě. Jezdili jsme tam každý víkend na hodinu s instruktorem.
    DYNK
    DYNK --- ---
    IBERIA: kousek od Chotoune bydlim a kolik tam o vikendu miri aut je az neskutecny. Maji tan webkameru, tak si muzes udelat predstavu.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: koukám, že tam letos nově udělali pojízdný koberec, což je teda pro malé děti úplně super
    Vleky Chotouň - hlav. strana
    http://www.vlekychotoun.cz
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MEDVED007: díky, to jsem vůbec neslyšela. On ten víkendový mazec bude asi všude...

    RYBKA: to už ne, je to tam prima, ale už zbytečná motanice na jeden den, ale díky
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    IBERIA: Nevím, jestli je to ještě v kategorii dobře dostupné - Ski areál Hrabětice, sjezdovky různé úrovně, cvičné ski hřiště s lanem pro minilyžaře (vstup 50 za dítě na celý den, doprovod neplatí), parkování zadarmo přímo u sjezdovky, byli jsme tam v sobotu na Silvestra a lidí bylo dost, ale odsejpalo to, fronty snesitelný.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: my to máme nejblíž na Chotouň, což je u Jílového....pro malé děti fajn....dvojpoma (jakože dvě vedle sebe - rychlejší a pomalejší a vždycky jsou tam pomahači, kteří děti nahazují, když to neumí) u hlavní sjezdovky (taková louka) a vedle cvičný plac pro malé děti s lanem.....akorát o víkendu dost mazec, hodně lidí, ale jinak je to docela příjemné
    Monínec - no, dělají ze sebe víc než jsou....obtížnější sjezdovka, sedačková lanovka, ale reálně obvykle vysněží jen horní část, kde je ještě kotva a kdo chce sjet až dolů k sedačce, tak je to docela nepříjemný sjezd bahnitou cestou....ale to teď nebude....každopádně větší krpál než chotouň, chce to aspoň mírně pokročilého lyžaře....asi je tam i něco pro mrňata, ale já si toho teda nikdy nevšimla
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Doporucte mi, prosim, nejake sjezdovky dobre dostupne z Prahy? Pry je neco v Mnichovicich, na Moninci jsem nikdy nebyla... jeste neco? Jak to tam vypada s navstevnosti, asi sikeny naval, ze? Jedna se hlavne o lyzovani pro deti, cili nevyzadujeme zadnou prudkou nebo komplikovanou sjezdovku. Jedna lyzuje uz normalne, ale druha jeste neumi. Jednalo by se o jednodenni (asi sobotni) vyjezdy. Asi i Jested je docela dobre pristupny (byt dal, ale u dalnice), tam to znate?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MONI: v technickem ale pouze pro návštěvníky muzea, což je skoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam