• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MEDVED007: pujci tam diteti bezky, netusis?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    když se vrátím k zimním radovánkám, tak my byli dneska na golfovém hřišti na Konopišti a příjemné překvapení. Mají tam takový malý vlek pro děti, srovnatelné s Chotouní a z jihu Prahy je to podobně daleko. Je to tam sice méně profesionální, ale rozhodně je tam zlomek lidí co na Chotouni. My tam teda byli na běžkách, po hřišti jsou upravené stopy, pro naše děti už je to vyloženě směšná sjezdovka, ale pro začátečníky určitě fajn.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ROXXA: souhlasím s Katii...my byli vloni na Krétě u Chanie a super. V Chanii je letiště a okolí je o hodně klidnější a pohodové....ale my si teda na celou dobu půjčili auto a užívali si nádherných prázdných pláží daleko od hotelových komplexů
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    ROXXA: Loni jsme byli s tříletou a ročním na Krétě v hotelu Sea front a byli jsme víceméně spokojení. Manžel remcal ohledně jídla, že je pořád to stejné a nic moc. A děti zvládly let skvěle, ale pak na ně byla už moc cesta autobusem, teď už taky vybíráme a snažíme se blíž k letišti.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ROXXA: v Řecku jsem byla na krete a na korfu a nejsem zrovna fanynka. priroda a more krasa, stare pamatky taky, ale úprava a uklid verejneho prostoru a ty zachody..
    moc me to nebere. na krete pripadne nedoporučuju tu oblast nahore okolo heraklionu, sama diskoska atp., libilo se mi mesto chania a tam poblíž, my jsme bydleli na jihu v agia galini a kamaradi v plakias. pravda, kde se mi libilo byla matala, nebydleli jsme tam, ale bylo to příjemný a tam bych asi jela. v italii jsme byli v caorle, pěkně pripravene na děti (zachody a zazemi na pláže, hřiště atp). ale nevim, jak s dopravou - da se letet do Benátek a pak bus, to je asi moc velkej opruz...
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    Ahoj, sice tu jedou zimní radovánky, ale plánujeme již dovolenou na léto a rádi bysme po 4letech k moři (a to před 4 lety bylo portugalsko v květnu a nekoupali jsme se, protože voda byla ledova, koupali se jen modré děti a dospeli se jen slunili na plaži).
    Máme dva raubíře 3r a 1r v létě každý o půl roku starší. Máte někdo tip na destinaci hotel apod v řecku (nejlépe kréte), popřípadě bulharsko, itálie. Můžeme cestovat jen letecky či vlakem, neřídíme ani jeden.( Moc děkuji za tipy.
    PETATA
    PETATA --- ---
    diky holky, uz mame objednaneho instruktora
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    PETATA: ten odkaz, to je ono....ty hrabětice, to je severák....jak to vypadá v bedříchově nebo na špičáku, tak to nevím
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PETATA: To bude ono, akorát fotka hřiště bude asi z jiné provozovny, v Hraběticích bylo menší. Ale na začátek bohatě stačilo i naší 7leté. Doporučuju rezervaci instruktora předem.
    PETATA
    PETATA --- ---
    MEDVED007: takze je to ten areal z toho odkazu, vid?
    ted to tu zkoumam, to hriste vypada super, ze si to tam uzije i mimo vyuku
    tak snad budou mit jeste misto
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    PETATA: v těch Hraběticích jsem to minulý víkend viděla a zázemí i prostor pro děti jsou fakt silně nadstandardní ač naše holky už dávno lyžujou bezpečně samostatně, tak jsem to obdivovala...pokud jsou tam i dobří instruktoři, tak bych neváhala
    PETATA
    PETATA --- ---
    RYBKA: manzel mi poslal tohle, to je ale neco jineho, vid?

    Lyžařská škola > Škola a půjčovna, SkiJizerky.cz
    http://www.skijizerky.cz/cz/zima/skola-a-pujcovna/lyzarska-skola-852.htm
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PETATA: V Hraběticích je takové mini sjezdové hřiště, hned proti centrálnímu parkovišti, můžeš si tam domluvit instruktora. O vánočních prázdninách jsem tam jezdila s dcerama a instruktoři, co se tam věnovali dětem, byli všichni příjemní a s dětma to uměli.
    PETATA
    PETATA --- ---
    mate prosim nejake tipy, kam dat dite do lyzarske skolky v okoli Horniho Maxova v Jizerkach? jeste na tom nikdy nestala
    YELI
    YELI --- ---
    Každopádně děkuji, budu to tedy spis směřovat na víkendové lyžování se zázemím na chatě :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    YELI: byli jsme letos se sankama ve Velky Upe. Nahore u lanovky je hospoda s detskym koutkem. Nevim jak to tam vypada, dceri stacilo pozorovat deti, ktery v objektu byly na lyzaku, takze koutek nebyl treba. V restauraci je koberec, pokud si dobre vzpominam. Jizda nahoru lanovkou stoji 120.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MEDVED007: tak černá hora to docela splňuje, je tam samozřejmě hodně lidí, ale v tom koutku se to dá (je to taková menší místnost za sklenenejma dveřma), zároveň se dá plácat venku a mít hezký výhled....
    YELI
    YELI --- ---
    MEDVED007: já vím no, ono by to nemuselo být vlastně hned u sjezdovky, mohlo by se tam dat dojet třeba o autem kus.. ale chápu. Ještě mě napadly ty zázemí dětských skolicek, mají tam herny a tak. No nic, tak asi hole vydržím...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    YELI: já se obávám, že to, co popisuješ, je takové dost mimo českou realitu, protože když se kouknu na jakoukoliv hospodu u sjezdovky, tak je to obvykle naprosto šílený mazec a neumím si představit, že tam někde bude mimino na zemi

    my byli o víkendu lyžovat na Severáku v Jizerkách a tam je vyloženě dětská herna, kde se děti můžou mezi lyžováním ohřát, zabavit a tak....nicméně jak tu zaznělo, tak je to středisko primárně pro děti, jedna červená a jinak modré sjezdovky....ale středisko pěkné, ideální na učení malých dětí na lyže

    mmch, tímto děkuju za tip z téhle diskuze byť už nedohledám, kdo ho dával !
    MONI
    MONI --- ---
    KATIA: u Čápa je to pěkný, dokonce tam nabízejí i placené hlídání, ale sjezdovka je tam jen krátká modrá, tam si dospělí moc nezalyžují :-(
    KATIA
    KATIA --- ---
    YELI: moc zkušeností nemám, ale třeba v Jánských lázních, když se vyjede lanovkou na černou horu, je restaurace s dětským koutkem.... a ještě mě napadá, že by možná šlo u čápa v prichovicich, ale vyloženě detsky koutek si nepamatuju, byli jsme na podzim, tak si pamatuju, že to bylo venku baby friendly....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam