• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    COQUINE: zeland je blbej tou cestou. ale vinice ve francii mi prijdou jako dobrej napad :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    STARDAY: to by bylo skvely se tim ridit, ale to bychom skoncili na vinicich ve francii, nebo na zelandu :-DD
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    jinak nevim, jestli jsme sami, ale s hotelama mame zasadni problem v tom, ze co delat, kdyz dite usne? jestli byt potichu na pokoji jako myska, nebo spolehat, ze chuvicka dosahne nekam do spolecnych prostor. takovy ty suites o vice pokojich v hotelech jsou mimo nase financni ocekavani. takze jezdime jen do apartmanu. ted nas ceka velka cesta, kde se asi hotelum nevyhneme a trochu z toho mam strach, jak to bude probihat a co budeme delat
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    COQUINE: apartmany na lipne jsou dobry! jestli jste trochu aktivni, tak muzete jezdit okolo lipna s miminem ve voziku na bruslich nebo na kole :D ale jak psali ostatni, jela bych tam, kde si to uziju ja i s tim, ze s sebou mam mimino
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    tak ono nejde jenom o more, ale spis o to, ze je vetsi jistota lepsiho pocasi nez u nas.

    zatim mi z toho vychazi nejlip apartmany na lipne :-D
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    COQUINE: no miminu je jedno, jestli zere pisek nebo sutry nekde od more nebo zarohem od rybnika. Nas si to uzival treba ve 2,5 letech, ale hlavne kvuli ty jejich vyborny zmrzline :)))
    vylozene si to pamatuje a mluvi o tom az co jsme byli ve 3,5 letech.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    COQUINE: kdyby ses rozhodla pro vychodni pobrezi Italie, tak moc nepocitej s pruzracnym morem. od Bibione az nekam k Vieste je to takovej kalbej rybnik, po kolena dojdes snad 200 m do more. Jeden zajezd na druhym, to by clovek asi skousl, kdyz s tim pocita. Plaze jsou pisecny. Mesta nezajimavy placky (vyjma Benatek samozrejme). Pak vic na jih uz je to lepsi, hezci mestecka, kopcovitejsi a rozmanitejsi, more modry a do nej videt. Na druhou stranu, na ten sever Jaderskyho more se dostanete i autem.
    Tim smerem se nam teda dost libil Slovinskej Koper, mesto, more i jidlo super. Jeli jsme autem.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    COQUINE: To si myslim, ze je dost pravda. Takhle maly dite z toho nic moc nema, pokud by to nemelo treba pomoct nejak zdravotne
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    jsem zavahala, jestli k mori vubec jet. kamoska mi psala, ze oni v tomhle veku ditete jeli k mori spis kvuli sobe, nez kvuli diteti. a to my zas asi tolik nepotrebujeme..
    PETATA
    PETATA --- ---
    COQUINE: jo a jeste jsem chtela dodat, ze jsme byli na Menorce na prelomu leta a vubec tam nebylo zadne ukrutne vedro, takze se nam dite nepeklo ve vlastni stave a to stejne Mallorca
    oboje fakt velmi prijemne pocasi
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    PETATA: diky, proctu si to a pripadne se zeptam
    PETATA
    PETATA --- ---
    COQUINE: ano, ja jsem tady doporucovala s ditetem letecky all in ne Mallorcu, ale Menorcu
    filtruj, psala jsem tu o tom vickrat, pripadne zodpovim, co bude treba

    Na Mallorce jsem byla bez deti, more tam bylo nadherne, ale hledala bych klidnejsi lokalitu, my jsme bydleli v rusnem meste

    zda autem ci letecky zalezi ciste na vas, oboje se da v pohode zvladnout
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    KATIA: v podstate kveten az zari, je to v zasade jedno. apartman ok, bez AI to byt klidne muze.

    jak treba resite plenky, kupujete na miste?
    KATIA
    KATIA --- ---
    COQUINE: my jsme byli s 9m v caorle, asi to půjde vyfiltrovat, přišlo nám to fajn, ale apartman...někdo myslím doporučoval AI mallorcu, která zněla moc pěkně. možná specifikuj, kdy, protože třeba červenec srpen může být leckde moc vedro.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ahoj, nemeli byste prosim tip, kam se vypravit k mori s cca 6-8m ditetem v lete? nekde idealne s AI, kde nebude dite nikoho rusit. netusim, jestli je lepsi jet autem a vzit vse potrebne s sebou, ci letecky ...? nebo me aspon trochu navest, je mi jasne, ze je to obecny dotaz. nebo se na more vykaslat a jet do apartmanu na lipno? tolik otazek :) dekuji za jakykoliv tip.
    DYNK
    DYNK --- ---
    THERY: opravdu dobře vaří Na Stodolci. Maji tam restauraci, ale polopenzi podle mě nenabízejí. Nevím jak je to pro vás důležité, my jsme tam vecereli v te restauraci (kde se ráno podává snídaně) , ale holt si člověk musí večer vybrat z lístku.
    THERY
    THERY --- ---
    Doporučíte prosím ubytování s polopenzí, kdekoli v ČR, kde opravdu dobře vaří? Děkuji
    NADYA
    NADYA --- ---
    PETATA: kněžický vrch priamo vo vrchlabí. Dali sme tam prcka do školky 1200 Kč na 5 dní.. A super.. Je to ideální na učení. Je tam pás, i slalom se zvířaty.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    poradite mi nejake aplikace do tabletu na hodinovy let. pro hodne akcni dite
    IFKA
    IFKA --- ---
    plus teda iberia má ještě balíček i na car rent, který sníží cenu sníží cenu ještě o pár stovek a člověk to zařídí vše pod jednou střechou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam