• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    KAI
    KAI --- ---
    SIMCIIQ: co dětský "spací čaje" s meduňkou?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SIMCIIQ:
    EDERA: a ne každé dítě uklidní ;-) Většinu ano, ale stoprocentní to není, na některé působí kupodivu přesně naopak.

    SIMCIIQ: já bych to u takhle malého dítěte lékama určitě neřešila, prostě holt zabavovat a zabavovat.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SIMCIIQ: Kinedryl je pro děti až od dvou let.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Za 14 dni nas tohle ceka. Hele a co nejaky uklidnovadlo. To se nedava?? Kinedryl nebo tak.. (15 mesicu)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    POZITRON: Cas pred vzlitnutim je fakt nejhorsi, protoze musite sedet pripoutany a nic se nedeje. Po vzlitnuti klesne trochu tlak, tak je trochu sance na usnuti :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    POZITRON: zabralo mi velke mnozstvi drobnosti. vino, susenky, hrozinky, drobne ovoce...aby nemela cas moc rvat. plus prohlizeni fotek v mobilu. ale i tak je litani s nasim hypercvokem o nervy.
    KATIA
    KATIA --- ---
    POZITRON: sklo vám vůbec nemusí na palubu povolit...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KATIA: jo kapsicky by byly lepsi, to je fakt
    KATIA
    KATIA --- ---
    POZITRON: s jídlem nám prošlo všechno, ale měli jsme prostě tak normálně na cestu. přesnídávky kapsičky, ne sklo
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KATIA: to bude prave problem, protoze nase ero nevydrzi chvilku v klidu. jedine ho co nejvic utahat, aby uplne odpadal a modlit se, ze let prospi. a ty prikrmy nevis?
    KATIA
    KATIA --- ---
    POZITRON: ad pochodovat - s tím moc nepočítej na takhle krátkým letu, než vám dovolí odepnout pásy, pojede občerstvení atp - ne že by to vůbec nešlo, ale bude to podle mě dost omezený - spíš co nejvíc zábavy s sebou (u nás nejhorší bylo čekání na odlet - musíš sedět připasana a nic se neděje...)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, nemate nekdo relativne cerstvy zkusenosti s ryanairem? chapu to spravne tak, ze dite na kline ma narok na plne skladaci kocar, zavazadlo 5kg plus jeste treba skladaci postylku, coz nevyuzijeme, pricemz na tech 5kg se nevztahuji pravidla na mnozstvi tekutin? takze treba 4 klasicky sklenicky prikrmu jsou ok, i kdyz ma kazda cca 200ml objem? jeste by me zajimalo pri dobe letu 2 hodiny a kousek, kdy jde o dite dost neklidny, ktery neposedi, ze s nim muzu pochodovat v ulicce? nikdy jsem nezkoumala, jak to lidi s detma na palube delaj, jen jsem zazila let s detma, ktery rvaly skoro celou dobu a tomu bych se rada vyhla.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    Taky, velké sportaky nebyly problém ani na Říčkách ani v Rokytnici. Obsadili s nimi další trojsedacku.
    EUFORIA
    EUFORIA --- ---
    MONI:
    Nam loni na podzim na lanovku na Medvedin kocar normalne nalozili.. (sportak Britax) dali ho na dalsi sedacku za nas
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    PROMETHEA: Taxiterminal - teď mi to napsali tak posílám dál =)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PROMETHEA: Tic tac by to meli umet
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MAAJAA: to by bylo fajn!!
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    PROMETHEA: na konkrétní tip nemám, ale když to řešili kamarádi tak našli nějakou menší taxislužbu, zkusim jim napsat jestli si vzpomenou jaká to byla...
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    ANDREJKA: asi pojedu busem :D
    Kdyz neco zjistis, budu rada !!
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    PROMETHEA: a nejlevnejsi-taxi.cz rezervace dela, ale autosedacky pro deti do 1 roku vubec nevedou?!! Wtf
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Zdravím. Máte prosím někdo nějaké rady kam zajet s dítětem 1.5 roku. Jsme z jižní Moravy (Uherské Hradiště). Spíš myslím jestli někdo nemáte nějaké nápady kousek za hranice Rakouska, Slovenska atd. Děkuji
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Mate doporuceni na konkretni taxi sluzbu z letiste, kde mi udelaji rezervaci predem? Taxi Praha Comfort Class me vehementne posila k prepazce u priletu a rezervaci proste neudela :)
    A ja po letu s kojencem se netesim na noc tak, jako stat frontu u prepazky, zarizovat si tago, abych ve finale treba zjistila, ze jedina autosedacka v nasi velikosti pred 5 min zmizela....
    MONI
    MONI --- ---
    IKARIE: Tak to je dobrý :-) My jsme právě kdysi byli na Mísečkách na výletě z ubytování na Benecku a fascinovalo mě, že se tam musí jet úplně jiným údolím a člověk se dostane vlastně nad Špindl. Navigace na mapy.cz ukazuje cestu přes Vrchlabí, což je krásných 48km a 1:03h.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam