• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MONI: Třeboň jsme vcelku prolezli vloni :) Aquapark nám vyšle na dne, kdy pršelo a bylo hnusně. Ten je super, takže tam se nejspíš letos znovu zastavíme. I když už jsem slyšela, že aquapark v Hradci je mnohem lepší (ale ten byl vloni v našem termínu zavřený kvůli nějakému čištění či co). Akvárium jsme dali, ale nepřišlo mi to jako něco úplně super. To už se mi víc líbil ten Dům přírody či jak se to jmenuje, byť je to taky menší. Hrobku jsme vzali prochajdou okolo, dovnitř jsme nelezli, protože vstupné mi přišlo mimo mísu. Letos bych ještě chtěla nějakou tou stezkou kolem rybníka, měla by u toho být nějaká dětská hřiště, tak by se tam junior mohl trochu vyřádit.
    MONI
    MONI --- ---
    LENZIE: Koukám, že tu nebyly žádný tipy na Třeboň:
    - bazén se slanou vodou a atrakcemi pro děti, v areálu lázní Aurora, https://www.aurora.cz/cz/sluzby-wellnesscentra/nabidka-wellnesscentra
    - expozice sladkovodních ryb - akvária, v zámku, https://www.vratislavskydum.cz/akvarium
    - NEdoporučuji návštěvu Schwarzenberské hrobky - nelze jen nakouknout, musí se jít s průvodcem, jehož výklad trvá skoro hodinu
    EDERA
    EDERA --- ---
    MEDVED007: Tak jako Sklář byl super a pokud někdo bere lyžování jen jako doplňkovou aktivitu, tak dovolená tam rozhodně dávala smysl. A cesta byla tak na hoďku a půl, to je celkem zásadní rozdíl. Na lyžování jsme si kupovali bodové permice, takže cenově to bylo úplně někde jinde než celodenní permice v Alpách.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONI: to právě chci psát. Dvě hodiny do Krkonoš jsou pro nás zatím naprostý strop ohledně cestování.
    MONI
    MONI --- ---
    MEDVED007: no jo, ale ta cesta... My jsme letos dali 2x Krkonoše, 1h 40min jízdy je opravdu něco jiného než 7h do Itálie :-( Za bezdětna jsme tam moc rádi jezdili, ale teď s dětma 6 a 1 rok by to nešlo..
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MEDVED007: Fakt do 8 let zdarma? Mala se letos docela rozjezdila, tak si rikam ze pristi rok uz bysme dali Alpy. Ja jsem teda nikdy v Alpach jeste nebyla, takze nevim jak to tam funguje a jaky jsou tam podminky pro maly deti
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: je fakt, že když byly děti malé, tak jsem jezdili na zimní dovolenou do Jeseníků a bylo to fajn, ale to hlavně proto, že Jeseníky jsou obecně extrémně levné nebo tedy byly....ale když se dneska rozhlídnu v Itálii a vidím ty možnosti i pro ty prcky, tak si zpětně říkám, že jsme je měli vzít normálně tam, navíc v drtivé většině míst se v Itálii do 8 let lyžuje zdarma, takže i ta finanční bariéra je minimální
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    EDERA: jako za mě, zimní dovolená na horách v ČR je vzhledem k cenám totální nesmysl, poměr cena/výkon absolutně neodpovídá
    v létě ještě možná, možná....
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: To souhlasím. My se pak přesunuli do Skláře v Harrachově, kde to bylo za stejné peníze s polopenzí, co v Uku se snídaní. Ale Sklář letos zdražil tak, že vyšly levněji Alpy.:-O
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    EDERA: Spatny to tu neni, ale pomer cena/kvalita fakt neodpovida..
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    RYBKA: Díky za tip. Místa, kde se dá najíst a případně zabavit jsou k nezaplacení ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIDORI: U Ukových jsme byli na dovolené matky s dětma už před deseti lety.:-) A pak ještě v jiném složení lyžovat a jednou v létě. Vždycky dobrý, ale dost drahý.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    PETATA: Nevím, zda Tě to uspokojí, ale tady se nám celkem líbilo: http://www.starahrackarna.cz/. Výhodou je, že ta společenská místnost byla v samostatném objektu (dosah chůviček jsem nezkoušela). Je tam krásně.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    LENZIE: Hned vedle zámku je Kamenický pivovar s dobrou restaurací a v zámecké zahradě bývalo malé hřiště s pískovištěm a klouzačkou.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ADUSH_: ahoj, pred mesicem jsem tu dovcu resila a nakonec jsem vybrala emiraty. chci jenom dobrou plaz, bazeny, detska hriste, dobry pocasi a jidlo. konkretne ras al khaimah. ale osobni zkusenost zatim nemam. kveten by tam snad byl jeste ok, hlavne ne leto.
    ADUSH_
    ADUSH_ --- ---
    Ahoj. Prosím o tip na dovolenou druhy týden v květnu k moři. Podmínka je koupatelne moře (zda je to vůbec reálné). Plus by byl klub pro téměř 4lete dítě (aspoň na 2h by ji to mohlo zabavit a já si chtěla užít ‘volna’). Cca 5h let. Je to reálné? Díky :)
    Napadl mě Egypt nebo se tomu vyhnout?
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    YELI: v létě jsme byli na dovolené v www.penzionnavysocine.eu - já bez výhrad, ale tatínkům nevyhovovaly velikostí porce večeře
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    YELI: Prave jsme v penzionu Uko v Bedrichove, to by tve pozadavky splnilo. Neni to tu spatne, ale hrajou si na neco, co nejsou.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    HUJERKA: Díky, Hradec jsme minule celkem míjeli, tak letos asi zavítáme a pořádně se tam porozhlédneme.
    YELI
    YELI --- ---
    ENDEE: Děkuji, přidám se!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam