• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    COQUINE: Hlásím, že ten slevový kupón stále funguje. Dnes jsem zkoušela a normálně mi to dalo 50% z ceny dolů.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    neco na rozptyleni...
    Nová kuličkodráha v Praze Na Dědině - Kačabí pohorky
    https://kacabipohorky.cz/post/kulickodraha-dedina/

    kulickova draha v praze: cielkovskeho na praze 6. neni tak velka jako ve zruci, ale tahle je proste bliz. kulicky s sebou, ty mensi dost vyskakuji. v okoli je vic hrist, ale nezkouseli jsme, dost foukalo. blizsi recenze vyse.

    farma, vyrobna svicek, pastelek, soli, cokolady v sestajovicich:


    https://www.rodas.cz/sestajovice_uvod.html

    dost zvirat, nyni je lze krmit mlekem z lahve, to byl pro deti dost zazitek (kuzlata, telata). mohou si obarvit svicky, vyrobit cokoladu (odlit do forem a nazdobit), vyrobit si pastelky ... stravili jsme tam skoro 5 hodin a to bylo hnusny pocasi. k jidlu ale jen parek v rohliku, toasty a sladke typu strudl. pekne, urcite se tam vratime. vstupne 50/osoba, ale vraceji ho formou voucheru, ktery uplatnite na krmeni, vyrobu atd.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    EUFORIA: záleží, jestli je odliv nebo příliv. ale my chodili do čisté vody
    EUFORIA
    EUFORIA --- ---
    KLAIR: ahoj, prosim te, jaky je more u Europy? Koukala jsem na to, ze bysme to letos zkusili, ale dost jsem cetla, ze je to jen spinava hodne melka laguna :-(
    jinak loni jsme byli ve villaggio San Francesco, u Caorle a taky parada :-)
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    k tomu muzeu lega, potřebují tam vstupenku i mimina? na webu žádné děti do xy zdarma nemají a na mail mi nikdo neodpověděl.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    COQUINE: diky moc za tip, koupeno. :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LENZIE: on rikal, ze to je jak jejich rodinne vouchery, pry jsou taky bez casoveho omezeni.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    COQUINE: Super, moc děkuju.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LENZIE: tak podle pana na prazske pokladne bez omezeni, pokud omezeni neni uvedeno na listku (a tady neni).
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LENZIE: koupila jsem je a zadne omezeni tam neni uvedeno.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    COQUINE: Můžu se zeptat - jak dlouho zakoupené vstupenky platí? Nikde jsem to u nich na webu nenašla. Tak když je dnes koupím, jestli můžu jít třeba až za týden. Děkuji :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    50% sleva na vstupne do muzea lega (kdekoliv): kod sakml50

    funguje :) do 28.2.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: No, ale přesně! Divíš se? :-D
    A blahořečím si za to, že jsme B stáhli už ten týden před prázdninami ze školy a Pepi vlastně taky, byla po školních horách v karanténě, šla si tam jen pro vysvědčení ve čtvrtek - protože ona sice omikron měla, ale hrozilo, že jí někdo hodí do další karantény.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: bála ses to napsat dřív, než přiletíte domů, abys to nezakřikla, co? :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KLAIR: A třeba nepodela! My si ještě loni před omikronem koupili na jarnaky, měli jsme je minulý týden, letenky na Tenerife. A ono to vyšlo, i když jsem tomu místy moc nevěřila. Nicméně podařilo se nám proplout mezi všemi vlnami omikronu, dcera, já a manžel jsme ho chytli už začátkem ledna, desetiletý syn ho nechytl vůbec. A nikdo nechytl ani nic jinýho, nikoho nezacaly bolet uši, počasím vyšlo, ostrov nádhera sama.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    možná se to ještě podělá, ale právě jsem sobě, dětem a kamarádce s dítětem koupila letenky do Malagy!
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ANABEL_LEE: ale jsou, jen ne do Recka. Vsak pisu, ze jsem poridila Neapol.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANABEL_LEE: existujou, my před pár lety byli v sézoně na Krétě zhruba za tu cenu co píše Iberia...ale to je prostě věc náhody a štěstí, že se objeví pár letenek a člověk to chytne.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    IBERIA: jako momentalne jsou na ryanu letenky zpatecni 6000 jedna... corfu, cervenec... jestli hledas letenky za 500 tak takovy letenky do dovolenkovych destinaci nejsou, a kdyz uz, tak mimo sezonu :) ae treba Edinburgh v unoru za tohle byl :D
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ADITU: No vsak ja si to taky myslim, proto me zarazilo, ze zde bylo Recko po vlastni ose doporucovano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam