• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    KATIA: nevis jestli je svacina s sebou mozna, nebo je zakaz konzumace vlastniho jidla a piti? s tim predrazenym jidĺem totiz nejsi prvni, kdo mi to rika :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    IKARIE: Moje zkušenost - děti tam vydrží fakt dlouho, jídlo bylo brutálně předražené. Před covidem ale, třeba má někdo novější info.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    aquapalace s detma (vodnima zivlama) 3 a 5,5 - zabavime se na cely den, nebo mam koupit jen trihodinovou vstupenku? chapu ze to je indi jako vsechno, ale treba ma nekdo cerstvou zkusenost. najime se nejak slusne vevnitr? ja tam byla kdysi jako tehotna s dvouletym a pamatuju si, ze mi tam bylo dost chladno, to sme tam moc dlouho nevydrzeli.
    HUGILA
    HUGILA --- ---
    SITH: Lun http://www.makarun-lun.com/en/1/welcome.html
    nebo víc mimo civilizaci, ale koupání pro malé děti super, zátoka bez ježků, písčité dno, žádné davy
    Proboj https://www.booking.com/hotel/hr/apartments-ivan-pag1.cs.html
    SITH
    SITH --- ---
    bylo by zde doporučení na apartmán / vilu v Chorvatsku, pro malé děti, tj. u pláže, písek či kameny? hledám doporučení a tip, s booking.com pracovat umím .)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    LENZIE: Díky, hned jsem si koupil a mám pro syna překvapení :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    COQUINE: Hlásím, že ten slevový kupón stále funguje. Dnes jsem zkoušela a normálně mi to dalo 50% z ceny dolů.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    neco na rozptyleni...
    Nová kuličkodráha v Praze Na Dědině - Kačabí pohorky
    https://kacabipohorky.cz/post/kulickodraha-dedina/

    kulickova draha v praze: cielkovskeho na praze 6. neni tak velka jako ve zruci, ale tahle je proste bliz. kulicky s sebou, ty mensi dost vyskakuji. v okoli je vic hrist, ale nezkouseli jsme, dost foukalo. blizsi recenze vyse.

    farma, vyrobna svicek, pastelek, soli, cokolady v sestajovicich:


    https://www.rodas.cz/sestajovice_uvod.html

    dost zvirat, nyni je lze krmit mlekem z lahve, to byl pro deti dost zazitek (kuzlata, telata). mohou si obarvit svicky, vyrobit cokoladu (odlit do forem a nazdobit), vyrobit si pastelky ... stravili jsme tam skoro 5 hodin a to bylo hnusny pocasi. k jidlu ale jen parek v rohliku, toasty a sladke typu strudl. pekne, urcite se tam vratime. vstupne 50/osoba, ale vraceji ho formou voucheru, ktery uplatnite na krmeni, vyrobu atd.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    EUFORIA: záleží, jestli je odliv nebo příliv. ale my chodili do čisté vody
    EUFORIA
    EUFORIA --- ---
    KLAIR: ahoj, prosim te, jaky je more u Europy? Koukala jsem na to, ze bysme to letos zkusili, ale dost jsem cetla, ze je to jen spinava hodne melka laguna :-(
    jinak loni jsme byli ve villaggio San Francesco, u Caorle a taky parada :-)
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    k tomu muzeu lega, potřebují tam vstupenku i mimina? na webu žádné děti do xy zdarma nemají a na mail mi nikdo neodpověděl.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    COQUINE: diky moc za tip, koupeno. :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LENZIE: on rikal, ze to je jak jejich rodinne vouchery, pry jsou taky bez casoveho omezeni.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    COQUINE: Super, moc děkuju.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LENZIE: tak podle pana na prazske pokladne bez omezeni, pokud omezeni neni uvedeno na listku (a tady neni).
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    LENZIE: koupila jsem je a zadne omezeni tam neni uvedeno.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    COQUINE: Můžu se zeptat - jak dlouho zakoupené vstupenky platí? Nikde jsem to u nich na webu nenašla. Tak když je dnes koupím, jestli můžu jít třeba až za týden. Děkuji :)
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    50% sleva na vstupne do muzea lega (kdekoliv): kod sakml50

    funguje :) do 28.2.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: No, ale přesně! Divíš se? :-D
    A blahořečím si za to, že jsme B stáhli už ten týden před prázdninami ze školy a Pepi vlastně taky, byla po školních horách v karanténě, šla si tam jen pro vysvědčení ve čtvrtek - protože ona sice omikron měla, ale hrozilo, že jí někdo hodí do další karantény.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: bála ses to napsat dřív, než přiletíte domů, abys to nezakřikla, co? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam