• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    STEVIE: aha tak já myslel tohle. https://www.facebook.com/sdetmivbaglu.cz/

    GUDRUN: V Batohu nemůžu najít - neposlal bys odkaz pls?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    GUDRUN: aah vidis to me nenapadlo, V Batohu zena sleduje a myslim ze naky jejich tipy uz jsme vyuzili mrknu :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    STEVIE: koukni na FB na V batohu, jsou teď se 3 detma v Jordánsku a dost si to užívají, ale nebudu tu trvdit, že jsou normální, mají to hozeny trochu jinak :-D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    IKARIE: no Kanáry samozřejmě mě napadli, ale nebude to v Dubnu fakt jeste moc studeny? Mam hubeny zmrzly deti :))

    ENDEE: Taky me napadlo, Jordansko, Egypt nebo právě Omán - jen nevim jestli je to dobrý nápad s dětma?
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    STEVIE: Co Oman?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    STEVIE: kanarske ostrovy, ideal tenerife / gran canaria / fuerteventura v jiznich oblastech ostrovu.
    ale bude to stale atlantik, to se s teplotou more v karibiku srovnavat neda.
    v dubnu bYch se nebala ani egypta, jestli resis i budget :)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Ahoj vespolek,
    premyslim, ze bysme s detma v Dubnu vypadli nekam k mori na tyden cca kolem Velikonoc.

    Máme se synem alergii na pyly oba, takze bysme si trochu ulevili a treba se i prohrali.. podle destinace...

    Jen tedy nevim kam... Znacka ideal je nekde kde uz v Dubnu pujde koupat, ale nevim jestli je to skloubitelne s kratsim letem a tak aby me to nezruinovalo. (Family of 5 - Já, žena a 7yo, 5yo, 1yo)

    Co jsem koukal dle ww.seatemperatu.re/where/april/ viz mapa dole tak koupani jde:
    V JV Asii - moc dlouhy let
    Karibik - ditto
    Afrika - Egypt ? Jeste neco? Jina Afrika nez Rude more? Kapverdy?

    Nějaký tipy kam takhle vyrazit?
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    QUANTI: já bych chtěla jít tvořit "obraz" litím barev sem: https://www.playpaper.cz/ ale ve výsledku to vyjde dost draze. naše guilty pleasure je sledování videí na youtube s podobně dělanými obrazy, tak to chci vyzkoušet
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BEBERA: Čajovna zní zajímavě, díky, to mě nenapadlo! Na Louskáčka se chystají s babičkou :D
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    QUANTI: krom níže zmíněného mě napadá ještě balet (v Hybernii je večer Louskáček) a čajovna. Naši kluci byli letos v létě poprvé v čajovně a hrozně se jim to líbilo (sezení na zemi, supersladký mátový čaj, druhý nějaký mléčný tlamolep, vodní dýmka u stolku vedle, celá atmosféra)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VENIKA: Tam už jsme byli 😁 jinak super tipy, děkuju i všem ostatním. Něco vyberu ❤️
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    QUANTI: Nepsala jsi nekde, ze rada kresli/tvori? Ulozila jsem si kavarnu, kde se daji malovat hrnky, pak se teda ceka na vypaleni https://www.kafeahrnky.cz/
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERCA_ZABA: Ano, byli jsme tam celá rodina. Šli jsme rovnou i do knihovny. Výstava je vkusně udělaná.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MEDVED007: byla jsi? Já bych chtěla, sice nemám s kým, doma to nikoho netankuje, ale sama si to uziju asi stejně nejvíc:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    QUANTI: kromě těch dvou světelných zmíněných je ještě výstava Lumia Exhibition v Celetné. Pak mě napadlo vzít ji do kina? Nebo jestli hraje hry, tak do nějaký arkadovy herny?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUANTI: Hezká výstava o Libuši Šafránkove je ve strahovském klášteře. Jen do nového roku.
    HANELA
    HANELA --- ---
    QUANTI: v Praze? V Betlémské kapli je vánoční výstava, u Panny Marie Sněžné betlémy.
    Co ty světelné expozice, už to tu někde někdo psal - Žluté lázně nebo Džbán.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Nevím, jestli to sem patří, ale nenapadá mě kam jinam. Zítra mají kluci pánskou jízdu a já byl chtěla vyrazit někam s desetiletou dcerou. Problém je, že už s ní začíná pomalu cloumat puberta a nejradši by strávila celý den v posteli u mobilu a televize. Nějaký nápad na kompromis, abychom byly spokojené obě? Já jsem bez fantazie. Cukrárna, running sushi nebo nějaký výlet...?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MUFLONEK: no jasně, tam to jde, ale ty ceny, proto říkám, je to občas problém něco najít.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    ANNAWA: na Airbn´b to jde... ale ty ceny...
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    GREVE: ja jsem u tech vyhledavacu mela problem v tom, ze jsem potrebovala zadat rodinny pokoj = dve oddelene mistnosti. vyresil to email do cestovky, tam si me prevzal nekdo na onlinu a bylo to raz dva (exim a dobra zkusenost, kdyz tak me filtruj, byli jsme s nimi v recku 2x, naposledy letos v cervnu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam