• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    STEVIE: trosku OT, ale zmrzlejm detem muzes poridit neoprenove oblecky. delaji se i pro nejmensi.
    (referencne k teplote vody: byli jsme v Italii pod Benatkami koncem kvetna, to byla teplota vody 20 stupnu, a dalo se to i bez neoprenu. ale na delsi rachani bylo fajn ho mit, konec OT
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    TOOMIX: Trnávka, jezdim od dvou let syna a vyzkouseli jsme Orlik, Relax a trikrat jsme jeli do te Trnavky. A co se tyce pomeru, sluzeb, vybaveni arealu a okoli a stravy, tak nejlepsi byla Trnavka. Vedouci se teda stale meni a zalezi koho zrovna chytnes.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    TOOMIX: jj
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MYSKAZBRISKA: to byl tábor přes tohle? https://www.detibezhranic.cz/
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    TOOMIX: byla jsem tam tyden na zacatku cervence s tehdy 4,5 letym synem a 3 mesicni dcerou v ramci tabora pro rodice s detmi. Minizoo a detske hriste bylo super, a okoli hotelu taky krasne. V hotelu bohuzel vari nekdo,kdo asi neni vyuceny kuchar, takze jidlo nic moc. Hotelove vybaveni ciste, ale trochu forove -dostala jsem ranu pri vytahovani nabijecky ze zasuvky.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    VERCA_ZABA: byl jsem tam ted v Rijnu jen se zenou a rikal si to stejne.. .teda dokud jsem neabsolvoval letiste Terminal 2 a 4 hodiny stani v security fronte, to jsem si naopak rikal, ze diky bohu tu deti nemame :))

    Jen dle tech map na ktere koukam to furt rika, ze to more v dubnu zas tak teply nebude.. 20 stupnu je pro vetsinu asi ok.. jen jak jsem psal niz mam zmrzly vychrtly deti... ale jo Izrael je ve finale vlastne celkem fajn varianta...

    Muslimsky zeme jsou ok, sice s detma jsme jeste nebyli, ale asi vim na co se pripravit :))
    To Jordansko mi prave zatim vychazi jako jeden z favoritu pomer cena x vykon (teply more dole, ne uplne draho) x delka letu. díky
    MONI
    MONI --- ---
    TOOMIX: je to tam hezké, byli jsme tam v teplejším období roku, ale i teď by to mohlo být fajn. Jen to lanové centrum tehdy nefungovalo, což nám nakonec ani nevadilo, děti se zabavily i tak...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Byl jste někdo tady? Moc se mi to líbí, tak jestli tam není nějaká zrada

    Vrchbělá
    http://www.arealvrchbela.cz/
    KATIA
    KATIA --- ---
    Na doporučení jsme vyrazili sem https://nc.cnb.cz/fork/, super udělaný, ale věkově určitě spíš pro starší děti.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    STEVIE: jinak ani Jordánska bych se nebála, jen se připravit na kulturní šok, pokud jste ještě nebyli v muslimské zemi. Ale ve srovnání třeba s Marokem mi to Jordánsko přišlo kultivovanejsi (ve smyslu méně odpadků a méně zubožených zvířat po ulici).
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    STEVIE: co Izrael? Byli jsme v únoru v Eilatu, bylo tam teplo, moře kolem 20 stupňů, dalo se šnorchlovat, takže v dubnu to tam bude ještě lepší. A tehdy mi bylo líto, že jsme děti nevzali sebou, protože mi Izrael přišel kidsfriendly
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    STEVIE: aha tak já myslel tohle. https://www.facebook.com/sdetmivbaglu.cz/

    GUDRUN: V Batohu nemůžu najít - neposlal bys odkaz pls?
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    GUDRUN: aah vidis to me nenapadlo, V Batohu zena sleduje a myslim ze naky jejich tipy uz jsme vyuzili mrknu :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    STEVIE: koukni na FB na V batohu, jsou teď se 3 detma v Jordánsku a dost si to užívají, ale nebudu tu trvdit, že jsou normální, mají to hozeny trochu jinak :-D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    IKARIE: no Kanáry samozřejmě mě napadli, ale nebude to v Dubnu fakt jeste moc studeny? Mam hubeny zmrzly deti :))

    ENDEE: Taky me napadlo, Jordansko, Egypt nebo právě Omán - jen nevim jestli je to dobrý nápad s dětma?
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    STEVIE: Co Oman?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    STEVIE: kanarske ostrovy, ideal tenerife / gran canaria / fuerteventura v jiznich oblastech ostrovu.
    ale bude to stale atlantik, to se s teplotou more v karibiku srovnavat neda.
    v dubnu bYch se nebala ani egypta, jestli resis i budget :)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Ahoj vespolek,
    premyslim, ze bysme s detma v Dubnu vypadli nekam k mori na tyden cca kolem Velikonoc.

    Máme se synem alergii na pyly oba, takze bysme si trochu ulevili a treba se i prohrali.. podle destinace...

    Jen tedy nevim kam... Znacka ideal je nekde kde uz v Dubnu pujde koupat, ale nevim jestli je to skloubitelne s kratsim letem a tak aby me to nezruinovalo. (Family of 5 - Já, žena a 7yo, 5yo, 1yo)

    Co jsem koukal dle ww.seatemperatu.re/where/april/ viz mapa dole tak koupani jde:
    V JV Asii - moc dlouhy let
    Karibik - ditto
    Afrika - Egypt ? Jeste neco? Jina Afrika nez Rude more? Kapverdy?

    Nějaký tipy kam takhle vyrazit?
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    QUANTI: já bych chtěla jít tvořit "obraz" litím barev sem: https://www.playpaper.cz/ ale ve výsledku to vyjde dost draze. naše guilty pleasure je sledování videí na youtube s podobně dělanými obrazy, tak to chci vyzkoušet
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BEBERA: Čajovna zní zajímavě, díky, to mě nenapadlo! Na Louskáčka se chystají s babičkou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam