• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    IKARIE: divam se, ze v oparne je toho vic, ale toto je nas casty vyletni cil a maji i ubytovani. je u toho i restaurace (nevim jak ted jeste v ne uplne sezone je otevrena pres tydne, vikendy uz urcite pojedou), hriste, minifarma: https://www.cernodolskymlyn.cz/?page=ubytovani
    KATIA
    KATIA --- ---
    ZOOEY: Nymburk byl lokální vtip, pro nas z Poděbrad je to zapadákov ,-) KH a okolí je rozhodně na víc než na víkend...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ZOOEY: tip na ubytko uplne nemam, ale podivala bych se i na trase na sever, v ceskem stredohori by se urcite nejaka vhodna dira nasla :) - rychlik smer usti nad labem, v lovosicich lze napr prestoupit na osobak smer oparno, male zernoseky a tak, tam je moc hezky.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ZOOEY: KATIA: tak ještě zpřesnění, díky) Nymburk je parádní velkoměsto)) nejblíž se velikosti případného městecka, když ne vesnice, blíží třeba Třeboň, což je poloviční populace a cesta od vlaku z jedné ze zastávek je OK vzdálenost (ale je to dál). KH je fajn, ale ještě jsem měla uvést, že by to mělo být na víc dní než treba vikend... Díky moc!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: to rozhodně
    KATIA
    KATIA --- ---
    ANNAWA: To jo, ale dá se to dojet...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA: zrovna kutna hora je vlakem trochu opruz
    KATIA
    KATIA --- ---
    ZOOEY: V tom případě doporučím Nymburk :-)))
    Co Kutna hora, taky moc?
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ZOOEY: ... atrakce!!)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    MONI: vesnice, příroda, minimestecko... už ne třeba poděbrady (všem rodákům omluva, pro účely tohoto případu je to sice krásné, lec už velkoměsto)) žádné zvláštní trakce atp. nejsou třeba. díky moc!
    MONI
    MONI --- ---
    ZOOEY: město nebo příroda? Jak velké děti?
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ahoj, sháním tip na ubytování jedno jestli v soukromí, samostatný dům, penzion atd., jen to musí být na vlaku. ideálně přímý spoj z prahy, max jeden přestup, celková doba jízdy do 1.5 hodiny třeba? kraj asi stredočeský, nejraději jihočeský, ale jiným tipum se nebráním...
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj, predem se omlouvam za spam, snazim se sehnat:
    [Shanim knihy pro deti "Mluvime o sexu"]
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    TOOMIX: diky, mne to podle videi taky prijde na dyl lepsi. ted jsme byli v hotelu lego v KH a jen tam, coz je tak tisicina toho, co v nemecku, se pekne zabavili. tak pak dam report :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COQUINE: před 25 lety jsem byl v Billundu a jeden den byl fakt málo. Až tam pojedu s rodinou, tak určitě na 2 celé dny
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    mate nekdo zkusenosti s nemeckym legolandem? chystam se tam v cervnu a jen zvazuji, zda na noc, nebo dve (klonim se ke 2, nechci se honit). nejake tipy, ktere nezna google, ale zna nyx? :)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    KLAIR: byla jsem tam celý červenec
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    IKARIE: Mrkni na sdetmivbaglu blog nebo ig. Jinak nam prijde super saalbach, s mistni kartou mas vstup na lanovky, pri cestach spousta hrist a jeste je tam piratsky akvapark.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ZUSKA: a kdy, prosím?
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    ZUZU: s Portugalskem mám zkušenosti jen sama s kámoškou stopem od Porta po Faro....a nahoře chladný oceán, pod Lisabonem a dál je to víc na surf než má koupání jako koupání, ale Faro , úplný jih bylo vedro a koupacka úplně v pohodě. Snad ti to trochu pomůže
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam