• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    NICKIE: Nejsou, dítě od 6 musí mít stejný lístek. Ale zase to platí i na MHD (a třeba v Berlíně jsme během víkendu s dětmi jen za MHD utratili majlant).
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    NICKIE: Pouze děti do 6 let mohou jet zdarma. Ostatní musí mít vlastní lístek.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Zkoušeli jste někdo ten měsíční Deutschland ticket za 49 euro? Docela mě to láká, vzala bych děti na víkendy do nějakých měst a třeba i k moři někam pod stan. Ale nemůžu moc najít informace, jeslti jsou zdarma k rodičovskému lístků nebo ne.
    KATIA
    KATIA --- ---
    REONA: Mrkni na to, tohle jsou takové růžové potvory, ne to, co se chová doma v akváriích:-) ale děti byly happy, že si je koupily plyšové a trochu jsme je viděli na konci jeskyně, kde je maji v akváriu. Kdo má víc času, tak je tam ale ještě i zvlášť s nima expozice, my už jsme museli pokračovat....
    REONA
    REONA --- ---
    KATIA: Tyjo, fakt axolotl? Tak to abych začala plánovat dovolenou na příští rok, to by se holky naprosto zbláznily
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    SOSANA:
    KATIA:
    Dekuju za odpovědi! Jak to tak čtu, nejspíš uvidíme podle rozpoložení.
    KATIA
    KATIA --- ---
    SOSANA: Tak doplním, že moje 4-leté dítě se v jeskyni docela bálo, největší hit byl vláček a axolotl (a ty v skocj nemají)..Nevýhoda pochopitelně je výrazně víc lidí a vše s tím spojené.
    SOSANA
    SOSANA --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: Ahoj, byli jsme ve Škocjanské vloni, kluci 7 a 4. Bylo to v pohodě a moc se nám to líbilo. Rezervovali jsme to asi 2 dny předem.
    KATIA
    KATIA --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: Vyfiltruj si mě- loni jsme byli v Slo i v Postojne. Rezervace je must, za mě pro 4lete dítě atraktivnější než Skocjanske (které jsou nádherné).
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    Ahoj,
    nebyli jste někdo nedávno s dětmi ve Slovinsku?
    Byla jsem tam před deseti lety ještě bez dětí a dost se mi líbilo ve Škocjanské jeskyni, akorát už si vůbec nepamatuju, jak to bylo dlouhý/náročný a nejsem si úplně jistá, jestli by to zvládla i čtyřletá. Tak třeba máte někdo čerstvější vzpomínky?
    A kdybyste měli i zkušenost z jeskyně Postojna, taky budu ráda - tam to vypadá, že jsou na děti připravení. Je to zajímavé i pro dospělé?
    A je takhle v sezóně potřeba rezervace dopředu, nebo stačí přijet?
    Díky!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    QUANTI: i jinde:

    Nejlepší autokempy v Česku: Máme pro vás 10 nejlépe hodnocených míst - Garáž.cz
    https://www.garaz.cz/clanek/servis-dovolena-s-autem-nejlepsi-autokempy-v-cesku-mame-pro-vas-10-nejlepe-hodnocenych-mist-21008403
    PETATA
    PETATA --- ---
    KATIA: co mám vysledované z různých diskuzí, tak kemp Dolce, Pecka, Frenštát a klasika Sedmihorky
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KATIA: Lidi si hodně chválí i Kristýnu u Hrádku, tam je bezva blízkost cyklostezek v Německu... Pěkný je i kemp v Chlumci nad Cidlinou nebo Lodín a za sebe ještě doporučuji Stříbrný rybník u HK, který má super návaznost na stezky a aktivity v Městských lesích...

    Sedmihorky jsou určitě fajn, ale přeplněné...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: do Nedamova jsem jezdil se Škodovkou na tábor. Jako dítě i jako vedoucí. Kemp retro, ale koupání fajn a výlety do okolí také
    MORPED
    MORPED --- ---
    KATIA: nam se moc libilo ve Frenstatu pod Radhostem a taky kemp pod pustevnami Prostredni Becva
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KATIA: jestli s detma, tak doporucuju nealko kemp u Javorniku

    Mapy.cz
    https://mapy.cz/s/fusamujuve

    jak se tam nepije, tak je tam bozskej klid a to koupaliste je fantasticky.
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    KATIA: my máme rádi Nedamov. Je to sice trochu cesta zpět časem, ale přímo v kempu skvělý koupání a okolí taky krásný. Nedaleko odtamtud jsme byli se stanem i přes bezkempu - hezky místo na louce s typim, suchým zachodem a vodou.
    KATIA
    KATIA --- ---
    TOOMIX: Ty mám na seznamu, díky za potvrzení. Nicméně kdybyste měli neco super, třeba i trochu 'schovaného'....
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KATIA: Sedmihorky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam