• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    J4C0B1M: Hmm už asi vim, na co se připravit na turnajový zápas s tebou
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Simulacrum*

    KAJJAK: já ti to věřim, ale jak píšu, když mě s tim někdo porazí, tak smorcne tak, že žádnýho Eatera nepotřebuje
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    J4C0B1M:

    ja ho sjedu pod 10 zivota a pak jen pockam dokud nemam zmrzly board (pripadne pokud mam silence tak ani zmrzly velky minion nevadi) nahodim eatera a dojedu ho... Po tom co sem eatera zacal hrat mi winrate proti nim stoupl tak o 50%... A je to jedna mrtva karta v decku, to se prezit da i kdyz nehrajes zrovna proti magovi...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAJJAK: ten earter je většinou k ničemu, prohrává to na super smorc, když je sjedeš jak prase, tak projdeš i ty 2 blocky (když si je teda oba lízne - což ale neni těžký), když pak obětovává 3 many na nahození blocku místo třeba arcane intellectu/oracla/cokoliv jinýho co má draw nebo discover, tak je pozadu s draw a plněním questy a další kola jsou většinou už jen oddalování smrti. Simulcarum ted tomu decku hodně pomohlo, ale stejně je nejlepší counter snad paladin, páč EfaE
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    AZIM:

    na jeho sejmuti staci jedina karta, eater of secrets a proste ji jen vyhodit ve spravny cas... Asi to nejde s kazdym deckem ale s warlockem sem si ho pak daval v 95%
    COOLER
    COOLER --- ---
    UNLEASHEDD: já spíš myslel, kolik ti to hodilo dolarů, když jsi vyhrál jackpot. ale budiž :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: hele neni, je to deck kterej jsem nahrál nejvíc v posledních dvou sezonach a to co ti dělá RNG s draw je někdy neskutečný
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: 2x gnomeferatu a 2x dirty rat s warlockem taky paradne, ale nechci vsude tahat skulking geist a minimalne 2x krysu a doufat ze se povede to rozbit ... jeto broken stejne jako zido druid
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: jako shaman se podle me da dost easy,pokud mu v patym nedojde DK. to si udelal oba debily everload taunty a bylo hotovo
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: ez s šamanem a paladinem, vlastně i Pirate warr to rozemele
    AZIM
    AZIM --- ---
    zacina me srat ten exodia mage, uz se tesim az ten vymrdanej ice block zmizi, vazne uboha traparna hodna priposranyho kripla co neda rovnej fight
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    COOLER: trapny, jenom 5 nebo 6 win. ale ta hra z toho screenu, to bylo fakt nej RNG co jsem kdy zazil
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DOCKINEZ: kys, UI, Plague, double swipe to je tak na 9 winů aspoň
    COOLER
    COOLER --- ---
    UNLEASHEDD: kolik jsi vyhrál?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: Krippův stream je nejlepší školení :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak jsem si vcera toho druida zkusil taky nabrat, nakonec to mohlo dopadnout hur:



    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: moje oba 11-2 runy skoncili dost podobne :D
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    neni to ps :)

    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    J4C0B1M: wooooooooow husty :D #luckerpico!
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    nedelate nekdo skoleni na areny? ja dam sotva 5,posledni 4 areny jsem nemel ani jednu legendu a skoncil 2x 0-3 a 2x 2-3
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    tak smutná historka, toho největšího klauna musim potkat na 11-2, wtf Plague by mělo stát aspoň 7 nebo mít ňákej dotatečnej text "for every minion with at least 2 attack". A když už to vypadalo, že to otočim na svojí stranu, topdeckne Lotus Agenta z kterýho vytáhne evolve a celej poškozenej board si evolvne do čerstvejch minionů, lethal zakončí topdeckem Kooky Chemista aby prohodil hp na attack...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam