• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    XINDL
    XINDL --- ---
    _KOFILA_: tak na tohle bych teda asi nikdy neprisel :D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    An INCREDIBLE Missed Lethal Puzzle! Can YOU Spot It? | Hearthstone
    https://www.youtube.com/watch?v=mVRVOGKfM9U
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    WANAH: akorat nemam zkusenosti s online hrama "bez konce"
    WANAH
    WANAH --- ---
    PLOMBDENTIST: Takhle přemýšlíte o všem pane Spocku? :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    PLOMBDENTIST: to je imo celkem prirozenej vyvoj. dalsi faze bude fuck quest a pak dalsi fuck hs. jsou hry na dva dny, na tyden, na par let.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Uz vim. Kdyz ho healnu muzu s nim utocit :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dotaz: k cemu mi slouzi ten 30/1 drak na solo TFT proti lady deathwhisper ?
    AZIM
    AZIM --- ---
    PLOMBDENTIST: ano, bavit se u toho !
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: a kdyz se umis prodat na YT jako Kripp tak kurevsky dobre placena
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: Gotta Catch 'Em All? tuhle ambici jako čistě F2P naštěstí nemám:)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Jde mi o to, že po dvou letech vcelku intenzivniho hraní, se mi blíží konec cílů, kterých jsem chtěl dosáhnout, pak bych se rád přesunul do vyloženě casual modu, kdy sotva odehraju questy a dam občas arenu, nebo ucet prodal, pokud by se našel kupec:)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Máte někdo v HS stanovené nějaké osobní cíle, po jejichž dosažení ztrácíte motivaci dál hrát?
    WANAH
    WANAH --- ---
    LEDOFREDO: Mě šlo jenom o ten dlouhodobej WR

    Jako teoreticky by to šlo, ale proč si budovat sbírku když jediný na co budeš mít čas je aréna :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WANAH: ano, ale je to pomerne irelevantni v ty diskusi co jsme meli, ktera byla o tom kolik casu by te stalo udrzovat krok s rozvojem HS pouze hranim aren - odpoved je ano, je to mozne a dobri hraci aren jsou toho uplne v pohode schopni, ale ta casova dotace je silena - jestli vemu prumer 2 hodiny na arenu (10 minut hra a na 9-3 to je 12 her) a potrebujes tak 30-40 her za mesic abys mel za tri mesice do dalsi expanze nafarmeno tak to je HS job na pul uvazku
    WANAH
    WANAH --- ---
    LEDOFREDO: ale podívej na počet runů se stovkou 8 nemá nikdo
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: wtf ok, tak se to teda ale kurevsky posunulo, naposled když jsem to viděl, tak byl 1. Kripp s 6.91 a ted je běžný mít 7+? A ňákej kong 9,1? :D
    https://us.battle.net/...thstone/en/blog/21037558/top-hearthstone-players-august-2017-9-12-2017#Wild
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: podle me jo, ja to ted neozdrojuju, ale obcas zverejnuje Blizz takovy ty statistiky arenovy za jednotlive regiony a ta prvni trojka mela tusim kolem 8 .. nekde jsem to potkal uz vicekrat (za vic mesicu), jestli to bylo na hpwn nebo na redditu..
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: nikdo na světě nemá 8+ dlouhodobě
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    AZIM: ale padaj ti goldy ze jo .. kdyz budes mit dobrej dlouhdobej WR, prumer tak 8+ vyhertak mas dlouhodobe urcite jeden dalsi pack jistej za goldy, pri zachovani 150g na dalsi arenu ... ale furt ten objem casu ktery bys tomu musel venovat je pro me uz nemyslitelny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam