• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: ono je fakt otazka cemu rikas meta, samozrejme se lisi meta na r15, r10, r5, legend, top100 legend. Ja vetsinou koncim kolem trojky podle toho jak moc se mi este chce hrat od r5 a silence po ceste potkavam casto. Kdyz bychom za metu vzali https://disguisedtoast.com/meta_deck_rankings , tak mas silence v polovine decku :) ackoliv posledni dny se jade nehraje a v token druidovi se zase spellbreaker spis nehraje.

    apropo k tvoji drivejsi poznamce, ze v jade se spis spellbreaker nehraje, zalae na to mel pekne video, kde ukazoval, ze variabilita decku jsou asi 4 karty, kam by pred tydnem mind control tech nenarval, ted narval a zitra to bude zase jine :D proste se to zivelne vyviji a kdyz hold potkavas neco jineho nez ja, mas jine pocity
    WANAH
    WANAH --- ---
    J4C0B1M: to ne, ale big priest do mety patří . A i když je většinou zařazovaný jako T2 tak má o něco lepší winrate (5-Legend) než highlander priest.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WANAH: tak ale to, že pár lidí si ten deck zvolí na climb na R5 =/= meta
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    ZAPPO: Já hraju tohle:
    ### Handlock
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Mistress of Mixtures
    # 2x (1) Voidwalker
    # 2x (2) Defile
    # 2x (2) Doomsayer
    # 2x (3) Earthen Ring Farseer
    # 2x (3) Shadow Bolt
    # 1x (4) Blastcrystal Potion
    # 1x (4) Hellfire
    # 1x (4) Spellbreaker
    # 2x (4) Twilight Drake
    # 2x (5) Despicable Dreadlord
    # 2x (6) Siphon Soul
    # 1x (6) Skulking Geist
    # 2x (7) Abyssal Enforcer
    # 1x (8) Medivh, the Guardian
    # 1x (8) The Lich King
    # 1x (8) Twisting Nether
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    # 2x (12) Mountain Giant
    #
    AAECAf0GCPIF2wa2B6G3Av2/AqDOAsLOApfTAgswigGSB+EHjQjMCPMM3bwC3sQC58sC980CAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    A musím říct, že s Evolve Shamanem jsem neprohrál snad nikdy. Ten Skulking Geist je tam čistě proti Jade Druidovi, se kterym jsem pro změnu zase téměř vůbec nevyhrával (a ten Geist to zlepšoval, když přišel včas). Nicméně na shamana ho nepotřebuju a druidy nepotkávám, tak si říkám, jestli to má ještě smysl.

    Btw - obezřetný pozorovatel si všimne, že silence tam je taky :)
    WANAH
    WANAH --- ---
    J4C0B1M: :D . mám silence úplně ve všech decích potkávám ho na r5 skoro v každé hře.
    Tolik k sociálním bublinám :)

    Btw za poslední 3 večery sem s big priestem dal r15-r5 absolutně v pohodě a mirroru si užil docela dost.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Zdá se mi to, nebo už se Jade Druid prakticky nehraje? Nepotkal jsem žádnýho ani nepamatuju...
    Ptám se protože mi přijde poslední dobou trochu zbytečný hrát Skulking Geista.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    No tak ted se to treba zmeni :-)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    To dostal plusy za decky, který se absolutně nehrajou? Kek, všechny decky až na Razakuse se budou pohybovat v metě v promilích až 0% šance na potkání.

    Jade druid, pokud jsem viděl dobře hraje spíš 2x MCT, 2x Doom než 1x Spellbreaker, ale tam uznávám, že je možný (a i dobrý) ho hrát. Ale sorry, big priest is dead, pirate is dead, paladin? srsl? Za bezpočet her proti Prince rogue či DK Miracle rogue jsem Spellbreakera nepotkal, neviděl a to ani na nezčetných streamech. Vyjmenovat random decky, kde Spellbraker může mít potenciál, umím taky.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: razakus i big priest hraji silence a spellbreaker se hraje v hunterovi, piratovi, jade druidovi a nekterych midrange/tempo rogunach a paladinech..
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM: Hraje jí jen priest ne? Sova ani Mr. Your magic shall not save you se nehraje...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    KVIIIK: ani ten kobold není žádná výhra :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: protoze silence je v mete pomerne dost zastoupen. Ja s tim budu hrat handlocka a to ti rovnou vyberu :) http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/savjzs-marin-fox-treachery-warlock-november-2017/
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM: proč to potřebuješ hrát v jednom kole?
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    truhlu jsem znicil za vcerejsek tak ctyrikrat a POKAZDY dostal ten pitomej goblet (plna ruka doomsayeru je k nezaplaceni)..
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    tohle je dobry

    Savjz's Marin the Fox Big Druid (November 2017) - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/savjzs-marin-fox-big-druid-november-2017/
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    UNCLE_JIMBO: přijde mi, že Tolin's Goblet může spíš dost výrazně zaškodit. Teda pokud stojíte na blbý straně RNG, jako třeba já poslední dva roky :D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: to je slabe .. nezahrajes to v jednom kole. Dobry je crazed alchemist a SWpain, pak je to value. Otazka je, jestli ta odmena je dost na to, ze setris removal na ruce. Ce fatique ti je pulka karet (2) naprd
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Moat Lurker je dobrej na truhlu
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    CYBORCA: hrdina arthas do paladina, kosmeticka zalezitost :) jako abych restartoval hry dokud nebudu mit na ruce dve karty za kazdej char znovu, nejsem masochista
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Vite nekdo, jaka je odmena, kdyz porazite litch kinga se vsema charakterama? Stoji to za tu namahu? :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    PHOBOS99: ajo, 6/6 je Marin.
    mam dost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam