• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    no zrovna Keleseth je v tomhle brawlu dost na nic, ne?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Jak velká je pravděpodobnosti, že ze čtyř her v brawlu dostanou dva oponenti turn one Prince Keleseth? :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    BARTOK: teprve zacal novou sezonu :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Já si se svým co dům dal poskládaným priestem krajim cestu a dneska na r18!! Sem narazil na hráče twe s tim time warpem, sorc apr, moltenem, antonidasem....a šel jsem se klouzat...on 2 HP, já 30 a pak sem to v půlce vzteky vypnul...co s timhle deckem smrdí tak nízko v tý ranked žumpě ke konci měsíce..
    D3XTER
    D3XTER --- ---
    KYO
    KYO --- ---
    MATHES: Nekecej :)) tak konecne motivace
    MATHES
    MATHES --- ---
    KYO: zachytny bod je kazdy 5. rank - tj 20., 15. 10., 5. a legenda
    KYO
    KYO --- ---
    Vcera jsem hrala s nejakym evidentne cechcem se jmenem Játro, nekdo odsud? :D
    KYO
    KYO --- ---
    _KOFILA_: Me prijde frustrujici, ze si poskladam fakt dobrej balik. Zahraju tri ctyri vyhry v sade a pak prijde nejaka vyssi sila a skoncim tam, kde jsem zacala. Ranked moc je fakt .... aaaa. Mel by tam byt nejaky zachytny bod, krome toho jednoho.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    _KOFILA_: muzu se pokusit, pokud mi teda bude skill stacit:)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    zeptam se narovinu!
    je tu prosim nekdo koho to od srdce bavi tak, ze by “ztratil” hodinku dve se mnou na ladderu (standard ci wild) jako spactate s komentarem na skype “proc a co takto hrat”? zjistuji ze narazim na neviditelny mantinel... asi neco prehlizim nebo jako v pripade zavodni hry “spatne najizdim do zatacek” mam v teto hre nejaky osklivy zlozvyk (spatnej board, trades)... nebavi me stoupat v ranked games ale spis se bavit dobre zahranym balikem protoze jsem umel odhadnout souperovu hru... nekdo s kym bych ze sve “polochude” sbirky postavil control balik a ukazali si jak s tim hrat proti vsemoznemu v ranked?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: ingame
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: už se to dá koupit přímo vs HS, nebo to kupujete na bnetu?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _KOFILA_: hmm já takhle minulou edici klikal na preorder až po vydání a stálo mě to o 10€ víc, tak bacha
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    já na ten preorder klasicky kliknu až pár dní před releasem, jinak budu dělat že to už hrát resp. kupovat nechci, čumáčci .)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    noobové já mám preorder +1 !!!!
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    preorder, 3450g, 7330d
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak ja preorder 5200 goldu a 2000 dustu :-D
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    KVIIIK: secret rogue !!!!!!1!!1!
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KVIIIK: zatim docela dobrý, Upgrade mechanika se mi docela líbí, ale je otázkou jestli se to bude nakonec hrát, protože příkladů z minulosti co měly zpomalit metu tu máme dost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam