• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KOZLIKK: taunt deathrattle deck s recruit
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    KVIIIK: vůbec nefunguje, i když to ten buff effect na oko udělá... na redditu je to rozebraný, proč to nemůže jít: More PSA: Keleseth do absolutely nothing, even to deck without other 2 mana value.
    edit: as explained below, Keleseth actually buff the cards in deck, but in this brawl, you don't actually draw card, but you only get copy of the cards. Which bring us to next useless card: Daring Reporter.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OBOJETNIK: on nebuffuje celej deck, ale jen aktuálně přítomný miniony? nezjistil jsem to, páč jsem hned dal concede
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    no zrovna Keleseth je v tomhle brawlu dost na nic, ne?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Jak velká je pravděpodobnosti, že ze čtyř her v brawlu dostanou dva oponenti turn one Prince Keleseth? :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    BARTOK: teprve zacal novou sezonu :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Já si se svým co dům dal poskládaným priestem krajim cestu a dneska na r18!! Sem narazil na hráče twe s tim time warpem, sorc apr, moltenem, antonidasem....a šel jsem se klouzat...on 2 HP, já 30 a pak sem to v půlce vzteky vypnul...co s timhle deckem smrdí tak nízko v tý ranked žumpě ke konci měsíce..
    D3XTER
    D3XTER --- ---
    KYO
    KYO --- ---
    MATHES: Nekecej :)) tak konecne motivace
    MATHES
    MATHES --- ---
    KYO: zachytny bod je kazdy 5. rank - tj 20., 15. 10., 5. a legenda
    KYO
    KYO --- ---
    Vcera jsem hrala s nejakym evidentne cechcem se jmenem Játro, nekdo odsud? :D
    KYO
    KYO --- ---
    _KOFILA_: Me prijde frustrujici, ze si poskladam fakt dobrej balik. Zahraju tri ctyri vyhry v sade a pak prijde nejaka vyssi sila a skoncim tam, kde jsem zacala. Ranked moc je fakt .... aaaa. Mel by tam byt nejaky zachytny bod, krome toho jednoho.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    _KOFILA_: muzu se pokusit, pokud mi teda bude skill stacit:)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    zeptam se narovinu!
    je tu prosim nekdo koho to od srdce bavi tak, ze by “ztratil” hodinku dve se mnou na ladderu (standard ci wild) jako spactate s komentarem na skype “proc a co takto hrat”? zjistuji ze narazim na neviditelny mantinel... asi neco prehlizim nebo jako v pripade zavodni hry “spatne najizdim do zatacek” mam v teto hre nejaky osklivy zlozvyk (spatnej board, trades)... nebavi me stoupat v ranked games ale spis se bavit dobre zahranym balikem protoze jsem umel odhadnout souperovu hru... nekdo s kym bych ze sve “polochude” sbirky postavil control balik a ukazali si jak s tim hrat proti vsemoznemu v ranked?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: ingame
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: už se to dá koupit přímo vs HS, nebo to kupujete na bnetu?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _KOFILA_: hmm já takhle minulou edici klikal na preorder až po vydání a stálo mě to o 10€ víc, tak bacha
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    já na ten preorder klasicky kliknu až pár dní před releasem, jinak budu dělat že to už hrát resp. kupovat nechci, čumáčci .)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    noobové já mám preorder +1 !!!!
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    preorder, 3450g, 7330d
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam