• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Tim nechci rict ze to nejak obhajuju, jen to chapu
    WRATA
    WRATA --- ---
    LEDOFREDO: Protoze k tomu taky patri ten theorycraft kterej zrovna Kripp poskytuje celkem casto.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WRATA: přesně :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WRATA: to ale plati jen u "mensich" openingu .. proc 70 tisic lidi cumi na krippa jak otevira 500-800 packu kdyz pak je jasny ze otevre uplne vsechno?
    WRATA
    WRATA --- ---
    LEDOFREDO: Muzes se mu smat jaky dostava hovna anebo zavidet kusy ktery si neotevrel :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    nechapu jak muze nekdo koukat na stream otvirani packu .. to je jak cumet na nekoho jak točí maty..

    (to neni nic proti jacobimovi, nechapu to ani na twitchi)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    jdu na to večer :) streamnu to kámošům asi přes fb

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    taky prispeju do statistiky:
    za prihlaseni jsem dostal mage legendary weapon
    zatim otevreno 35 baliku:
    1x golden legendary - paladin weapon
    2x legendary - warlock weapon, geosculptor yip (warrior minion)
    7x epic
    2x golden rare
    2x golden common
    AZIM
    AZIM --- ---
    jelikoz mi zbylo asi 5000 dustu, draci mi neprisli a ja mel hroznou chut craftit nove legendy tak sem postavil mill rogunu co tam je predpripravena blizzardem a zatim super a je to hodne zabavny
    NEROY
    NEROY --- ---
    mam pocit ze mne chcou nalakat na nakup, 11 packu 3 legendy :-)
    XINDL
    XINDL --- ---
    Tak sem si vcera stihl akorat tak rozbalit packy. 91 packu - 6 legend, 23 epic, z toho 3 zlaty, jsem relativne spokojen. Pak sem zacal dungeon run a u druhyho bosse nam na vesnici vypli proud kvuli silnymu vetru. Jako really :D Neverlucky dopice :D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    "single player" dungeony teda dost divny. Po disconnectu nejde zacit novej run, ale pocita se to jako prohra. Taky nechapu, proc to neni offline a neumi si to pamatovat progress :(
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    39 baliku za goldy/questy apod. 4 legendy i s povinnou zbrani. zlata mage zbran - moje prvni zlata legenda!
    celkem dost epic a golden karet oproti jakymukoliv minulymu otvirani baliku!

    je za ty dungeony neco? jako treba card back, kdyz to clovek da se vsema class?

    zatim jsem to dal jen za randomaga. ten sasek na konci mi spalil asi 5 cabalist tome, ale stacily mi dve dalsi a z jedne padla jeste treti. waygate a jainu jsem mel jen na overkill :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tip do dungeon runu. Nikdy, nikdy, nikdy a proste NIKDY neberte Aluneth protoze hrozne umrete na fatigue jako ja ted na poslednim bossovy
    AZIM
    AZIM --- ---
    tak s priestem na druhej run 8/8 ... catacomby jsou zabavny
    AZIM
    AZIM --- ---
    PHOBOS99: neda, ja si nebyl uplne jistej tou mechanikou dormant
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    AZIM: na to funguje silence? To se mi moc nepozdava...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ten dungeon run je skvělej! škoda že bossové nežvaní víc...
    jinak taková zajímavost, expanze venku ale na shopu nelze koupit a podarovat...
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: aneb chci to parit taky v metru
    AZIM
    AZIM --- ---
    FEKASON: dik za info, kokosaci at pridaj servery nebo at to udelaj konecne i single=offline
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak blizzard se nas snazi naucit premejslet :-D nejhorsi je ten timer ja se dycky leknu :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam