• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK: sebralo mu to durabilitu na zbrani?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK: jo taaak... to jsem si nevšiml no...(pouštěl jsem si replay na mobilu) tak tohle jsem taky ještě nezažil, ale asi to dává smysl:)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NARKOTIX:

    no unika ti to ze on neutocil zbrani, ale minionem ktery si vybral random target sveho hrdinu ktery ho zabil svou zbrani, asi to tak bylo vzdy ale prekvapilo me to...
    AZIM
    AZIM --- ---
    na mobilu jsem to updatoval a porad rika ze je nova verze at si ji stahnu, touch a v playstore jde bud uninstall nebo open ... taky mate tuhle demenci ?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK: to neznamená že použije zbraň na svého miniona a zabije ho, ale že použije zbraň na jiný random target.. tak to bylo snad vždy ne? nebo mi něco uniká?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tak nerf jsem hned promenil ve winstreak https://image.prntscr.com/image/k52B2QwERoO8BmABc2PMSQ.png na rank 15

    jinak vedeli jste ze misdiscretion proti souperove hrdinovi se zbrani znamena, ze hrdina tu zbran pouzije proti vlastnimu minionu a sejme ho?

    viz. pate kolo tehle hry https://hsreplay.net/replay/9tQ3ezAF6toZnfhpAQeyVP
    V decku ho hraju poprve a prijde mi zatim jako hodne silny secret, se divim ze se moc nehraje...
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK už minulý týden s vytaženým Patchesem z decku neútočil, poctivě čekal do druhého kola :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    ja uz ty nerfnuty karty z decku odpalil s predstihem, takze v mete uz bude jen muj neprustrelny deck :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    mne se dokonce pustilo i to zimni video a taky se mi to info zobrazilo
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak jsem dissnul vsechny nerfnuty karty... jak asi bude vypadat meta?

    AZIM
    AZIM --- ---
    NERF je tu ... a nejak zadny info kdyz jsem spustil hru, najednou hazu corridor creepera 2/5 a patches nema charge ....
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ten hnusny control warlock dokazal vybruslit i z tohodle setupu a o 1hp nakonec vyhral https://image.prntscr.com/image/RIyjwiYRQB6Usd6Z5tELtA.png Znicil mi krasny winstreak na rank 16 :(

    Nejaky silence bude treba, protoze prokousat se jen jednim voidlordem bez jedineh silence zabere neumerne mnozstvi casu i s plnym boardem... :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    je to takovy novy secret paladin s tim rozdilem ze tam mam celkem silnou i late play
    Tady jsem skoro udelal cely stromecek :-) https://hsreplay.net/replay/QHd62GqS9e6FLpejZE7JzR
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    bude to asi chtit nejake silence proti tem otravnym control warlockum jestli je zacnu potkavat casteji... :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja konecne postavil neco co potrapi i agro, tedy pokud clovek nepotka secret eatera nebo flare:
    ### seeping
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 1x (1) Play Dead
    # 2x (2) Cat Trick
    # 1x (2) Doomsayer
    # 2x (2) Explosive Trap
    # 1x (2) Misdirection
    # 1x (2) Snake Trap
    # 1x (2) Venomstrike Trap
    # 2x (2) Wandering Monster
    # 2x (3) Animal Companion
    # 2x (3) Cloaked Huntress
    # 2x (3) Eaglehorn Bow
    # 1x (3) Tar Creeper
    # 2x (3) Unleash the Hounds
    # 2x (5) Lesser Emerald Spellstone
    # 2x (6) Seeping Oozeling
    # 1x (7) Silver Vanguard
    # 2x (8) Charged Devilsaur
    # 1x (8) Kathrena Winterwisp
    # 1x (8) The Lich King
    # 1x (9) King Krush
    #
    AAECAR8KigHHA8MI+AjKwwKdzAKczQLCzgLn4QK26gIKtQPJBNsJ/gz4sQLEtALGwgLf0gLj0gLt6gIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    # Generated by HDT - https://hsdecktracker.net
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    LEDOFREDO: bez barnese to warlocka neporazi, s nim naopak velmi snadno, ale neni to konzistentni, takze na climb bych balik uplne nedoporucil
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    a funguje to bez barnese do 4 kola ? funguje to v priest x warlock mete ?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    SUNBEAM: tracking je prave s barnesem moc dobrej, jestli flare, tak misto jednoho deadly shotu
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    SUNBEAM: uz jsem si poposednul :)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    ONDRA_PATA: nepochopil, jde o tu power, musí se vytáhnout, barnes dělá jen 1/1 kopii
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    SUNBEAM: jo tak...tedy by tam mohl byt i ten srac,co nedela nic,ale je taky 10/10 :) jestli jsem to pochopil,tak jde o big miniona a ne o jeho power?
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    ONDRA_PATA: Barnse. :o) ne jde o to, že Barnes udělá 1/1 kopii která vytáhne 10/10 body třeba ve čtvrtém kole. je to tempo swing.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam