• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: Zatím 6:0.

    Dam si chvíli oraz, už mockrát se mi kvůli únavě podařilo po tomto výsledku hodit kotvu na 6:3 ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No, tak uvidime, jak to dopadne ted



    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kurva, nejak jsem to s tema arenama zakriknul. Posledni tri areny tak straslivy, ze az stydno. A pritom fakt netusim, kde jsem udelal chybu, asi ze jsem vzal osvecnenyho maga a zjevne to byla chyba.

    Netusim, jestli jsou tady ve wild formatu taky nastaveny pravidla, ze by se mely vic objevovat class karty, ale u me to neplati. Nesly kolem mne zadny directy (fireball, bolt) ani board cleary. Lizani karet? Zapomen! Jakej pakm maj smysl classy, kdyz vetsina karet na vyber jsou stejne prisery dostupny pro vsechny?

    Neni nejakej tracker na areny s evidovanim draftu, ze byste mne mohli pomluvit, ze jsem nevzal jednu sracku misto druhy? :-)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    PLOMBDENTIST: jj, jsou, ja jsem namisto jedne cuby a umbry hral spellbreakery nebo spellbreakera a corrupting mist, spellbreaker je dobry i na silence prince zmeneneho na gianta.. ale uz jsem se vratil k verzi bez spellbreakeru. Hry jsou kratsi a ostrejsi, coz mi vyhovuje :) potkavam hlavne midrange priesty, secret mage a aggro paladiny, pripadne mirror a tam mi to sedi lip :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    NYRLEM: cube a spellbreaker (na voidlorda) jsou zrovna karty v tomhle matchupu klicove, protoze je potreba, aby board dokazal prezit 2x twisting nether + aoe s minionama na stole, pak lze vyhrat, i to je duvod proc hraju nzotha
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DOCKINEZ: vsak to je to co jsem psal, misto umbry spellbreaker, jinak klasicka verze .. musis si vybrat, jestli chces hrat combo nebo control, vypada to podobne, ale hraje se to jinak. Ten control je skoro nobrain deck.

    btw. to ze ma navrch neznamena nic, kazdy deck ma svoje countery ..
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ale ted se samo nehraje creeper, ale prekvapive tam ma tu 2/3 co dava 3 shieldy
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já umbru nehraju, zas tak greedy nejsem.

    Vycházím z tohoto listu

    Cube Warlock Deck List Guide (Post Nerf) - Kobolds - February 2018 - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/cube-warlock-deck-list-guide-standard/

    A zhruba tohle na mne má povážlivě navrch:

    Demon Control Warlock Deck List Guide - Kobolds and Catacombs (KAC) - December 2017 - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/demon-control-warlock-deck-list-guide/
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DOCKINEZ:
    PLOMBDENTIST: manipulator je lepsi karta nez cuba nebo umbra, okopiruje treba rin nebo paladinskou zbran na blokerovi :) ja bych byt vami vyndal umbru nebo cubu namisto spellbreakera

    rin nema jako plan combo, hraje se v controlu bez doomguardu a giantu ..
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    DOCKINEZ: misto manipulatora hraju 1x spellbreakera, jinak nehraju umbru, ale nzotha
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zatím jsem ne zcela obrácen na víru. Se secret magem za tu dobu stihnu tri hry.

    Zvažuju dát místo jednoho manipulátora (protože zbyde jeste jeden + princ) tu 3/6 taunta, co nakonec znici souperi balik. Je to blbej napad?

    Prijde mi, ze proti kontrolu je 8/8 (nebo i dve s pripadnym zkopirovanim) malo
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    DOCKINEZ: měl jsem na začátku stejné pocity... hraj, hraj, hraj... musíš to dostat do krve... ono se to po 50 hrách otočí neboj... až budeš vědět co na který archetyp hrát... za mě cubelock zatím největší překvapení, skvělej list!
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DOCKINEZ: mas dva plany - proti controlu chces dostat na board co nejdrive 8/8, proti ostatnimu chces pres zbran nebo deathrattla dostat do hry velkou svini. V prvnim pripade tapujes, abys ji nasel a polozil ve 4tem kole, v druhem pripade se bojis silence a polymorf efektu a hrajes kolem toho ..

    muligenujes zbran a lackeyho, proti aggru si nechavas leceni a nenechavas masovky s vyjimkou paladinu, proti kteremu chces defile ..
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    tak 11:3 dnesni arena
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    (a hlavně včas)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já arenu zdarma nemel.

    Jinak teda jsem zkusmo postavil cube a jednak jsem hroznej ja, jak to neumim hrat, jednak furt potkavam warlocky, co na nejakou cube serou a jedou ciste na silny osvedceny chutovky.

    Nevim, jak moc je tenhle deck silnej proti nekomu jinymu, ale cube (resp. mne) si da k obedu vzdycky.

    Mám problém, že s cube lockem neumím pořádně a hlavně zatlačit.
    XINDL
    XINDL --- ---
    MATHES: jo, taky sem se divil. Pak mi ale doslo, ze arena nebude free, prvni free vstup bude do wild brawlisea (princip areny, skladas wild balik z vlastni kolekce)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DEINEIGE: thx Cpt.
    MATHES
    MATHES --- ---
    nemela prvni arena bejt free, nebo tak neco?
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    J4C0B1M: mozna proto se to jmenuje Wildfest...

    jinak ted za priesta 6:0..prijde mi, ze spoustu hracu nezna stare karty odrolovane do wildu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: je tam bug a jdou pickovat i wild karty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam