• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    AZIM
    AZIM --- ---
    CYBORCA: treba tohle ? KVIIIK:


    J4C0B1M: ja nez si uvedomil ze je to wild tak jsem postavil toho priesta a dal s tim 4 hry ... no vyhral jsem 3x a konec
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    "There was an error starting your game..."
    Ranked Play Issue - March 2018 - Hearthstone Forums
    https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20761847177
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jinak s timto finalnim slozenim karet overeno zatim 30 hrama https://image.prntscr.com/image/1hWsxgISR-O053646G0gPA.png

    predchozi lazeni karet asi 70 her, winrate 60% by mi i stacil kdyby se darilo jej drzet dlouhodobe
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ten paladin co porad sere na board male miniony vam neprijde jako cancer? Nebo je to problem jen kdyz se snazite vyhrat na fatigue? Piluju uz tak 100 her tenhle deck https://www.hearthpwn.com/decks/1042780-elise-marin-medivh-litch-king-fatigue , tak nemam poneti jak si s tim paladinem vedou ostatni rasy a decky... Napiste zkusenost, diky...
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: a me k tomu tvému ještě druid
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Dnes jsem jeden iceblock disnul:)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRO TIP: kupte si 100 classic balíčku a doufejte, že otevřete co nejvíc iceblocků nebo giantů a až bude rotace, tak vše disnete za full !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    PHOBOS99: děkuji za názornou ukázku toho co jsem psal níže:)
    KVIIIK: ne, je to refund jen za dvě nejdražší kopie, i minule to tak bylo
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ULTIMATE dust guide for Hall of Fame cards - Card Discussion - Hearthstone General - HearthPwn Forums - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/...neral/card-discussion/186076-ultimate-dust-guide-for-hall-of-fame-cards
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PHOBOS99: ale 800 dustů a 2x obyč. ice block budu mít, i když ty zlatý nevycraftím vlastně :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    mám 2x obyč. ice block (balance 0) > vycraftím si 2x golden (balance -3200) > dostanu refund za 2x golden (balance 0) > dustnu 2x golden (balance 800) > mám 2x obyč. ice block a 800 dustů...

    je to tak? nějak jsem z toho zmatenej...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: díky za deck, posledních 10 winů jsem dával s timhle a je to vážně sranda, rozhodně zábavnější než klasickej Big priest

    teď už mi chybí jen Paladin a Hunter, oboje jsou sračky, takže to bude fakt zábavný

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LUL Myslet si, že se Blizzard nechá ojebat v 2k18 LUL
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    to jo, ale refund od blizzu je v plný výši, zatímco z dustnutí je to ta 1/4 nebo kolik...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    OBOJETNIK: nedostaneš refund za nongolden ale muzes je sam dustnout takze lehce v plusu budeš vzdy kdyz naky ty karty uz mas
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    pokud už máte obě karty a chcete si je nechat i ve wildu, tak se craftění nevyplatí.
    příklad: mám 2x obyč. Ice Block > po přechodu na novej HS rok dostanu refund 800 dustu; pokud bych před tím craftnul golden verze, tak mně to bude stát 2x1600 dustu a 2x1600 dustu bude refund (za nongolden kopie dust nedostanu), tzn. defacto si tím vyrobím golden verze karet, který můžu použít na wildu, ale nedostanu refund za původní non-golden kopie

    Detaily zde: https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/80pcv4/updated_breaking_down_hall_of_fame_related/
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: -_- to byla ironie, oba blocky mám už sakra dlouho a ani jeden neni craftěnej, celkově mám na golden mage secrety štěstí, mám snad všechny kromě nových



    kurva Lunara je dryáda ne druid do piče
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KOZLIKK: Očividně to řešit třeba je, když se názory liší. Naposled se craftění vyplatilo, teď už dva lidi tvrdí, že ne.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: proc, to je dobre ne? Prijde free dust navic.

    Ta Lunara vypada strasne... free alt heroes za me maiev slabsi, morgl, nemsy ok, tyranda, arthas super
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Pokud je to skutečně ANY cards, tak bych měl dostat 400 dustů za epic, který už mám (a který si můžu nechat), a dalších 1600 za jeho vycraftěnou zlatou verzi plus 400 dustů za její následné dissnutí jako čistý profit.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PLOMBDENTIST: "You will receive free arcane dust for ANY cards you have that are moving to the Hall of Fame without needing to disenchant the cards."
    kde jsi vzal, že jen za nejdražší kopie?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam