• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: to uplne nevim. jako control casto menis 1 za 1 protoze se snazis drzet board vicemene prazdnej s tim, ze mas v baliku nejaky resety a value cards (bud card draw, pripadne value bytosti jako ysera, arthas etc)
    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: ale pak tradujes kartu za kartu a to uz neni controlo styl, control je o tom swipe board a na souperovi 3, 4, 5 karet pouzit svoji jednu ... jakmile budes tradovat kartu za kartu tak nehrajes control
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    PLOMBDENTIST: dve verze paladina jsou t1, obe ale prohravaji s control lockem a s cubelockem nejsou lepsi .. resp. dude je horsi a murlock je fifty fifty

    data ukazuji, ze murlock pala nejrychleji ladderuje :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: to se pleteš, já tím neargumentoval, sem se akorát ohradil proti tvrzení, že je pala vhodnej deck do mety s lockem, což prostě není viz. data
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    even proti cubelockovi, ale ne proti controlockovi o kterem jsem psal .. ten ma o stonehilly vic na zdrzovani, lip kontesti board s plated beatle treba a velkou roli imo vuci cubelockovi hraji i twisting nethery i kdyz se zda ze to je na 8 manach daleko, tak tema tauntama, a clearama se to tam dozdrzuje
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    AZIM: doted si potreboval na vybiti malych minionu board clear, nove bude mit control k dispozici i rush miniony...
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: ok, prej je to even
    Hearthstone Deck Archetype Matchup - Hearthstone Meta Stats
    http://metastats.net/archetype/matchup/
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST: Že já mám proti lockovi kladnej wr neni argument, ale snažíš se tvrdit, že to, že ty máš s lockem proti paladinovi kladnej wr argument je lol
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    btw proti paladinovi keepuju jen knihovnika, mistress, doomsayera, defile, zbran jen na draw, třeba hellfire mulligenuju pokud už nemám jinou early odpoved...

    jinak jeden spellbreaker mi prijde v paladinovi málo, ale možná je to give up, protože to na locka stejně nestačí
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: to není žádnej argument, ja dal třeba s kubou minulej mesic legendu a murloc palatu sem porazil bezpočet
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    J4C0B1M: kecám R3 4*, ale pokud se budem bavit o tom, že lock má perfect draw, tak jasně že to bude GG. Proti lockovi je to win přes buff murloc HP nebo Megasaura, ofc nikdy neovládneš hru/board naplno
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST: proto jsem s tim došel na R5-R2 s 75% wr kek
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KVIIIK: třeba kombinace Splintergraft + Kůň bude v Big Druidovi opravdu hodně imba (příp. rovnou s Avianou a nějakým rushem)! Nebo Baleful Banker do modifikovanýho Big Presta (libi-li plnej balík Ragnarosů?). Plus pár dalších karet, který do standardu nedávaj moc smysl, dostávaj na wildu fakt démonický komba :D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    LEDOFREDO: na tyhle decky je idealni exodia mage, ale zase prohrava s palatem
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Docela dobrý review! částečně odvolávám svý předchozí tvrzení, koukám na novej set očima wildu a nedocházej mi všechny ty rotace...
    Ben's Witchwood Set Review - Card Discussion - Hearthstone General - HearthPwn Forums - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/...ms/hearthstone-general/card-discussion/215178-bens-witchwood-set-review
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    LEDOFREDO: imho to nefunguje ani proti cubelockovi se slusnym draw, turn 2 doomsayer into defile/hellfire...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: tak pak se neptej co máš hrát
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: vlhkej sen kdyz to tobe prijde dobre a lockovi vubec nic :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: turn 4 lethal :P
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: tomu moc neverim ze to funguje, mozna proti cubelockovi, ale s control lockem si mazu paladina na chleba a tech potkávám ted vic nez cubu.
    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: ehm, četl jsi to po sobě? vždyť skladas svý decky tak je ti snad jasné že to je kravina ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam