• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: vzdyt tak to preci u discover je ...

    Once Discover is activated, the player is presented with three possible options, selected from a pool of all eligible neutral and class cards matching the player's current class. The selection process is pseudo-random, with class cards weighted four times more than neutral cards.

    viz: https://hearthstone.gamepedia.com/Discover
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WENDEL: Tak ale počkat, jaká je na to šance vlastně když se discover nemůže opakovat?

    na první je to 1/21 pak 1/20 a 1/19 a to se má pak sečíst?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    J4C0B1M: Mega se tešim až Historian odrotuje.. zajímalo by mě, jak je to nastavený, protože podle mě musí být větší šance na discover class karty než neutralu. Jinak si taky nedovedu vysvětlit ty haldy duskbreakru a operativu.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    už?

    aha...
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Ale asi jsem mel (hlavne 5->lege) docela luck na protivniky.
    A 100% jsem mel luck na jejich karty. Temer u kazdeho Locka/Druida jsem mel v hlave kazdou hru minimalne 2 karty, ktere by me sance pohrbily.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    J4C0B1M: Bezny Egg Paladin ve Wildu
    r25 - r7 WR 83%
    r5-Lege WR 63%

    Poprve jsem zkusil Wild a zjistil jsem ze je to fakt jina pohoda.
    R25-R7 jsem dal za 2 pohodove vecery.

    Ve standardu jsem se zasekl o neco lepe nez drive na ranku 3.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VOMAJDA: to se bude dít furt, když si člověk uvědomí jak často se dějou sračky

    z ranku 2 0* jsem spadnul na 5 0* se spellhunterem ft. Barnes - cca 20 her, Yshaarj na ruce v cca 70% případů, 2x jsem získal barnese to 3. kola a ve 4. si topdecknul opět Yshaarja

    či Netherspite Historian - discover random Drakonid Operative or Duskbreaker - depend on what you need more

    (pokud jsem se správně koukal tak priest má možnost z 21 draků)

    nebo tenhle screen, zahodil jsem defacto stejný karty co jsem dostal, to je ale panečku aggro!!!




    SHAAG: wr a deck?

    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Tak jsem poprve udelal Legendary rank (264) :-).
    Ze to ale trvalo :-D.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    S tím, že Rogue si může najít cizí karty nově třeba přes Pickpocket, můžeme říct, že Deadly Arsenal je warriorovi úplně k ničemu, ale třeba se občas použije f Kingsbane Rogue decku :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: Ale to nechceš hrát 2x jen s dvěma zbraněma. Pokud začínáš a nezahraješ nic na draw, tak máš v 6 kole něco přes 50% šanci, že budeš mít aspoň jednu zbraň na ruce. To, že to bude právě Gorehowl je 30 %.

    Chceš to hrát na curve - to je opět asi 51,7 %, že to budeš mít na ruce + musí mít zahrání smysl. Proti agru
    chceš hrát brawl kolo před timhle (to je dokonce negativní synergie) a proti controlu je ti i 7 dmg do celýho boardu k hovnu.

    Ve většině her to bude jednou 3 nebo 7 dmg do boardu a druhá kopie bude: Zaplať 6 many a neudělej vůbec nic.
    Sorry, ale tohle prostě matematicky nedává smysl.

    Momentálně je ta karta jedna z nejhorších v celý expanzi... uvidíme, co přinesou další, ale i tak tomu moc šancí na hratelnost nedávám.

    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: ty to vazne nechapes ze do 6tyh kola jsi tretinu baliku vylizal, tedy dle toho co tu pises ti ciste teoreticky zbyvaji v decku dve weapony, mozna jsi liznul jeden clear za 6, zahrajes ho, zbyde ti jedna weapona a druhej clear kterej kdyz si liznes po ty posledni weapone je mrtva karta ... a to je ciste statistika ohnuta pro tvuj prospech, samozrejme je velky procento kde liznes ty weapony driv, navic v 6 kole je velka sance ze souper ma board s vice nez 3 hp a to ti ty tvy sekery stejne neporesi ... jak psal vomajda, ten napad zabiji sam sebe uz v pocatku, ale hazej nam sem dalsi perly, me to bavi a nuti nad tou hrou vic premyslet
    WODKA1369
    WODKA1369 --- ---
    ted sem si projel vsechny karty z tehle nove expanze... a musim rict : ROFL
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Opakovacka zas tak draha neni...
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KAJJAK: Jak se vypořádáš s tím, že aby ti AoE za 6 fungovalo, potřebuješ mít zbraně v balíku. Aby fungovaly zbraně, potřebuješ je mít na stole. Zbraně v ruce jsou mrtvý karty (pokud jsou tak drahý, že je nemůžeš zahrát, nebo máš zrovna jinou zbraň na stole). Chceš hrát rychlý zbraně, abys přežil do pozdní fáze hry, ale chceš hrát velký zbraně, aby AoE fungovalo, se zbraněma chceš asi hrát i Forge of Souls (nebo ne?), který ti bude zbraně tahat z balíku, ale zase nemůžeš určit který.

    Imho ten balík poráží sám sebe už ve fázi návrhu.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Zbrane prece staci 2, sekera a opakovacka, maximalne 3... Pokud se meta zrzchli jak tu nekdo psal tak to bude super counter
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Se mrkni kolik sem do sveho dragon priesta narval aoe a dojel na rank 2 a 5 hvezd, kdyz jich warr bude mit jeste vice rad se k nemu presunu..
    MATHES
    MATHES --- ---
    takze chces hrat 2x brawl, 2x ten novej sweep, 5+ zbrani

    mno tady nezbyva asi nic jinyho, nez ti poprat hodne stesti.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Ten samozrejme taky
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: a neni proste lepsi hrat ten brawl?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Ta opakovane v jednom kole utocici proti zoodeckum taky ujde
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: taky jsem si vzpomnel jen na sekeru
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam