• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    saronite chaingang nerf a FIXED!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Shudderwock shaman podle toasta je neskutecna psina :-D
    MATHES
    MATHES --- ---
    V1TEK: ted jsem potkal docela zajimavej rush/charge/self damage warr deck. hralo to asi vsechny warr rushe, ty draw rush minions etc
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Docela štígro...dneska lady in white.
    V1TEK
    V1TEK --- ---
    Mate nejaky tip na agro deck? - zkoušel jsem Paladina s Glass knightem ale jediné, proti čemu jsem vyhrál byl face hunter, kterému to moc nepřišlo :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Ja bych chtel timto pozadat Kajjaka s Jakoubkem, aby se malinko zklidnili. Chapu - zacalo jaro a hormony se bouri, ale uz jste dost velky kluci, abyste se dokazali ovladat, ne?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Na druhe strane je to dukaz, ze i try hard autista muze davat legendu.

    S vykradenym tier1 deckem, ktery hrajes porad dokola 500x a nemusis vlastne ani delat zadna tezka rozhodnuti (minimalne u toho locka), to dokaze kdokoliv a tim myslim jakykoliv primat, jen to neni extra zabavne...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Nyrlem hral broken decky od nepameti, sam nikdy nic nestavel a ani se o to nepokousel, tam jste to s tim autismem trefili na hlavicku... Vsadim boty ze tady od nej neuvidime jeho vlastni decklist ani za 2 mesice az se meta ustali, vse ostatni cim to tu obhajuje jsou jen kecy...
    FLAD
    FLAD --- ---
    FEKASON: Jo, secret mage s Baku je zlo. Nepřežiju většinou pátý kolo.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: jdu si pro legendu s co nejmensim poctem zapasu. Vycraftil jsem si godfreyho, zaradil woodoo panenky, nic autistickeho na tom nevidim .. spis jsem poucen z minulych rotaci a nechce se mi investovat prach do nefunkcnich techu, takze si pockam, az to vyzkousi lidi jako ty a poucim se z jejich chyb .. skoro bych to narozdil od autismu oznacil za projev socialni inteligence :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST: jasně no a postaví si deck za 11k+ dustu :D místo toho aby si za stejnou cenu postavil 2-3 decky
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    77 packů, celkem 14x epic, z toho 2 zlatý a 6 legend + Godfrey...zlaty rare a common jsem nepočítal.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Expanze je venku necelej den. Už se zase začalo brečet "OP OP OP, nerf it!"? :D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: odpoved je jednoducha, protože ne každej do toho sype prachy a navotevíra 200+ paku, aby si mohl postavit novinky, tak hraje co ma
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    J4C0B1M: S psaným textem skutečně problém nemám
    1) pochopil jsem, co se snažíš sdělit
    2) nesouhlasím s tím, že je to "omegalul" nebo "top autismus"
    3) poskytuji vysvětlení, proč se to může dít doplněné o jeden ilustrační příklad (mě)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VOMAJDA: Máš očividně problém se psaným textem, ale napíšu ti to ještě jednou + to rozšířím: vyjdou nový karty, desítky možností co zkoušet, některý classy co byly ještě minulej tejden mrtvý jsou oživený, některý starší karty co se nedaly hrát jsou nyní funkčí (hunter Q) a dá se říct, že 1. den, kdy se dá víc hrát člověk za člověkem hraje stejnýho broken cubelocka (3 za sebou byl zatim max) co tu je od minulý expanze jen doplněnýho o pár novejch karet na úkor těch co odrotovaly. Ano tohle se mi zdá opravdu retardní.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    J4C0B1M: Až to po nový expanzi pustím, taky ho budu hrát. Protože je to balík, kterej se mi nějakou náhodou podařilo poskládat z toho, co jsem otevřel v boosterech/vycraftil a nehodlám do toho investovat reálný peníze, abych měl kompletní karty a mohl zkoušet nový (a mnohdy nefunkční) archetypy. Zároveň do toho nehodlám investovat desítky hodin týdně, protože to je pro mě oddechová záležitost. A když už si to jednou za čas pustím, tak bych rád pár her i vyhrál a to se líp dělá s Tier 1 deckem, než s nějakym samo-domo šméčkem.

    A jestli ti vadí hrát balíkům, který jsou objektivně funkční, tak je to spíš tvůj problém, než problém lidí, který je hrajou ;)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM: To je ten top autismus co miluju, vyjdou nový karty, desítky možností co zkoušet a člověk za člověkem hraje stejnýho broken cubelocka co tu je od minulý expanze jen doplněnýho o pár novejch karet na úkor těch co odrotovaly. Fakt omegalul
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    98 packu - 4 legendy
    dobry no...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    FEKASON: ja hraju cubelocka a pala aggro za aggrem dostava naprdel :) plus lichy taunt lichy hunter a combo shaman .. ti dostali taky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam