• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KAJJAK:
    KAJJAK: myslim, ze na techto prispevcich je nejlepe videt, jak nerozumis hre.

    Bez ohledu na deck, kdyz nebudeme pocitat blahe pameti pirat warriora, predvidas a hrajes kolem moznych karet soupere. S t1 deckem mas hrozby nebo odpovedi lepsi, to ale neznamena, ze uvazujes jinak. T1 deck ti jen dovoli vice chyb.

    Pokud jde o tvorbu vlastniho decku, to delas vicemene porad. Jelikoz se obliba ruznych decku v case ruzni, je potreba na tuhle menici se metu reagovat zarazovanim karet, ktere maji na hru vliv ve tvuj prospech. Predstava, ze po dvou mesicich se ti podari deck vyladit je uplne licha, protoze meta se pohybuje a tvuj deck je v ni lepsi nebo horsi.

    Jsem vazne zvedavy, jestli budes mit jednoho dne s tim co hrajes takovy winrate, abys udelal o 26 vitezstvi vic nez proher a dosel z r5 na legendu, zatim to tak nevypada. Jsi chytrej jen dokud dostavas zadarmo hvezdicky za winstriky, pak uz to ale moc neleze :)

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Na druhe strane je to dukaz, ze i try hard autista muze davat legendu.

    S vykradenym tier1 deckem, ktery hrajes porad dokola 500x a nemusis vlastne ani delat zadna tezka rozhodnuti (minimalne u toho locka), to dokaze kdokoliv a tim myslim jakykoliv primat, jen to neni extra zabavne...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Nyrlem hral broken decky od nepameti, sam nikdy nic nestavel a ani se o to nepokousel, tam jste to s tim autismem trefili na hlavicku... Vsadim boty ze tady od nej neuvidime jeho vlastni decklist ani za 2 mesice az se meta ustali, vse ostatni cim to tu obhajuje jsou jen kecy...
    FLAD
    FLAD --- ---
    FEKASON: Jo, secret mage s Baku je zlo. Nepřežiju většinou pátý kolo.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: jdu si pro legendu s co nejmensim poctem zapasu. Vycraftil jsem si godfreyho, zaradil woodoo panenky, nic autistickeho na tom nevidim .. spis jsem poucen z minulych rotaci a nechce se mi investovat prach do nefunkcnich techu, takze si pockam, az to vyzkousi lidi jako ty a poucim se z jejich chyb .. skoro bych to narozdil od autismu oznacil za projev socialni inteligence :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST: jasně no a postaví si deck za 11k+ dustu :D místo toho aby si za stejnou cenu postavil 2-3 decky
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    77 packů, celkem 14x epic, z toho 2 zlatý a 6 legend + Godfrey...zlaty rare a common jsem nepočítal.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Expanze je venku necelej den. Už se zase začalo brečet "OP OP OP, nerf it!"? :D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: odpoved je jednoducha, protože ne každej do toho sype prachy a navotevíra 200+ paku, aby si mohl postavit novinky, tak hraje co ma
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    J4C0B1M: S psaným textem skutečně problém nemám
    1) pochopil jsem, co se snažíš sdělit
    2) nesouhlasím s tím, že je to "omegalul" nebo "top autismus"
    3) poskytuji vysvětlení, proč se to může dít doplněné o jeden ilustrační příklad (mě)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VOMAJDA: Máš očividně problém se psaným textem, ale napíšu ti to ještě jednou + to rozšířím: vyjdou nový karty, desítky možností co zkoušet, některý classy co byly ještě minulej tejden mrtvý jsou oživený, některý starší karty co se nedaly hrát jsou nyní funkčí (hunter Q) a dá se říct, že 1. den, kdy se dá víc hrát člověk za člověkem hraje stejnýho broken cubelocka (3 za sebou byl zatim max) co tu je od minulý expanze jen doplněnýho o pár novejch karet na úkor těch co odrotovaly. Ano tohle se mi zdá opravdu retardní.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    J4C0B1M: Až to po nový expanzi pustím, taky ho budu hrát. Protože je to balík, kterej se mi nějakou náhodou podařilo poskládat z toho, co jsem otevřel v boosterech/vycraftil a nehodlám do toho investovat reálný peníze, abych měl kompletní karty a mohl zkoušet nový (a mnohdy nefunkční) archetypy. Zároveň do toho nehodlám investovat desítky hodin týdně, protože to je pro mě oddechová záležitost. A když už si to jednou za čas pustím, tak bych rád pár her i vyhrál a to se líp dělá s Tier 1 deckem, než s nějakym samo-domo šméčkem.

    A jestli ti vadí hrát balíkům, který jsou objektivně funkční, tak je to spíš tvůj problém, než problém lidí, který je hrajou ;)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM: To je ten top autismus co miluju, vyjdou nový karty, desítky možností co zkoušet a člověk za člověkem hraje stejnýho broken cubelocka co tu je od minulý expanze jen doplněnýho o pár novejch karet na úkor těch co odrotovaly. Fakt omegalul
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    98 packu - 4 legendy
    dobry no...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    FEKASON: ja hraju cubelocka a pala aggro za aggrem dostava naprdel :) plus lichy taunt lichy hunter a combo shaman .. ti dostali taky :D
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Co potkavate za decky? Ja jen aggro vedle aggra, pripadne sem tam doplneny o burn mage. Doufam ze se ta meta za par dni aspon trochu zpomali, tohle je jak hrat s prichodem Patchese :/
    MAGE
    MAGE --- ---
    SHUDDERWOCK IS NUTS! Blizzard... Just... Why? - Standard Constructed - The Witchwood
    https://www.youtube.com/watch?v=NGpml9LGP8Q
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Včera to padalo nějak vlažně celý večer. Když to srovnám v doslova oranžovou smrští v den vydání Gatgezanu... ale třeba si to s odstupem idealizuju
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES:
    MAGE: to, ze sypete jeste neznamena, ze vas blizzard hned musi zacit rozmazlovat. hezky metodou malyho cukru a velkyho bice :)

    strategii bych spis videl na neco typu "ma payer flag - pity timer ~25, nema payer flag - pity timer 40"
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: ten Shudder mi prisel taky, doufam ze ho blizzard do tydne nerfne, tohle se neda hrat, cumet na 4 minutovou animaci kde nemuzes nijak proti tomu hrat a na konci chcipnes je vazne nuda ...
    FLAD
    FLAD --- ---
    Ja teda musím říct, že nevidím moc rozdíl mezi F2P a P2P. Legendárku dřív něž 35 pack nemám snad nikdy. Aréna je stejně furt na houby a Pirate warriors, Cubelocky a spol. to nezajímá.

    Jedinej rozdíl je, že můžu dřív hrát balíčky, co mne baví, protože mám karty rychleji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam