• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    ted hraju hadronox druida a je to mega zabavne
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Docela mě baví Even paladin a Even Lock vypadá taky dobře :))
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    ja jsem postavil Spiteful druida a neni to vubec spatny (zvlast kdyz to prijde). Kelesetha nemam rad, ale kdyz uz ho mam, tak s nim hraju...
    Spiteful Druid Deck #5533 - Hearthstone Meta Stats
    http://metastats.net/deck/396adfbc-bc7a-4442-b279-187fb2c604f9/last7/
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    KOZLIKK: dik,prekontroluju deck
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: To budou Mountain Gianti
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: co jsou sochy?
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: a animace trva nebetycne dlouho :D

    ### Cube
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (1) Dark Pact
    # 2x (1) Kobold Librarian
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 1x (2) Acidic Swamp Ooze
    # 2x (2) Defile
    # 2x (2) Doomsayer
    # 2x (3) Voodoo Doll
    # 2x (4) Hellfire
    # 2x (4) Lesser Amethyst Spellstone
    # 1x (4) Spiritsinger Umbra
    # 2x (5) Carnivorous Cube
    # 2x (5) Doomguard
    # 2x (5) Possessed Lackey
    # 1x (5) Skull of the Man'ari
    # 1x (6) Rin, the First Disciple
    # 1x (7) Lord Godfrey
    # 2x (9) Voidlord
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    #
    AAECAcn1AgaKB8nCApfTAtjnAtvpApz4AgyKAfcEtgfECOfLAvLQAvjQAojSAovhAvzlAujnArfxAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone


    spousta lidi ted misto doomsayeru, panenek(coils) a umbry hraje 2-4 taunt 3dropy a sochy, zjistil jsem, ze me vyhovuje se proti rychlym deckum udrzet do guldana a proti pomalym vycombit doomguardy. Rin tam uplne nepasuje, ale hodi se do mirroru a ja stonehill defendera vazne nepotrebuju :) tezkej matchup je hunter a burn mage, kdyz neprijde heal. Bez soch nemusim zbesile tapovat na full hand, takze jsem uplne prestal chcipat na aggro
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: list?:)

    zkousel jsem toho combo shamana, ale zjistil jsem, ze me ten deck nebavi
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: tyyy jo, funguje to! vyměnil jsem jednoho Kabal Lackeyho za Volcanic Potion, protože chyběl boardclear. Ale jinak perfektně šlape, už jsem zas jen hvězdičku od pětky :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    CUZMAN: A funguje to jak? Já nemohl přijít na žádnej způsob jak by to mohlo fungovat :D Hodíš decklist?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    muze mi prosim nekdo vysvetlit funkci “odd cost cards”?
    postavil jsem warra podle thijse,ale upgrade hero power jsem od zacatku hry nemel
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Mne bavi Secret Paladin...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: zkusím, dík. zatím pěkně sešupem 6->9 a samí dude paladinové a cubeloci :( (a to mi chyběla jedna hvězda). Neměl jsem bejt línej dojet na pětku ještě před rotací.
    ZAPPO: nejvíc na tom ale fakt nasere to, že jakmile tomu upravíš balík, přestaneš je potkávat
    FLAD
    FLAD --- ---
    WENDEL: Klasickej budgetovej Elemental Shaman. Jedinou legendárku tam mám Kalimose. Ty nový karty (obzvlášt ta +2/+2 a ten ele, co dává všem +2 útok) dost pomohly po rotaci Jade enginu pryč. Přijde mi to dokonce stabilnější než bejval jen jade základ. Zatím jsem dal cca 30 her a je to dobrý. Rank 15 s tím půjde dát, pak už to moc nevidím.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: me ted na wildu strasne bavi odd tempo mage - hraju variaci na tohle: https://www.hearthpwn.com/decks/1050739-wild-odd-tempo-mage

    mam tam curatora, trochu jiny slozeni secretu apod, ale princip je podobnej

    ja ted rankuju vyhradne stadard, ale tohle jsem si postavil, protoze to vypadalo presne podle myho gusta, a dojel jsem s tim na r6 se dvema prohrama (zacal jsem kolem r10)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Btw co vás vlastně nejvíc baví za deck po rotaci? Za mě jednoznačně baku quest warrior, tank up mi ten rok strašně chyběl :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KVIIIK: si tam postav nakyho silenyho freze maga ne?
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KAJJAK: stavet deck co ma 51%, to jsem fakt nezkousel, ale postavil jsem si offmeta murlock warlocka v dobe, kdy tu classu nikdo nehral a dosel s tim na legendu s wr cca 64%, takze si dej pohov ;)

    btw. na legend ranku ma dnes zdaleka nejvyssi wr taunt druid, 56%, cubelock je s 53,8% az patej ... o no to neni ani tak o decku jako o hraci ..
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NYRLEM:

    minulou sezonu jsem byl rank 2 a 5 hvezd, zacatek teto sezony jsem byl az doted na Maledivach takze legendu dam tezko, nicmene hrat OP brojen deck a postavit vlastni deck co ty OP decky bude davat aspon v 51% her je uplne jina pisnicka kamo... Jde videt ze si nikdy nic vlastniho ani stavet nezkousel, jinak bys to vedel :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam