• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    FLAD
    FLAD --- ---
    Pojdte nekdo online na challenge friend...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: 1. scroll co vyletěl z decku :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: Ben's dead baby, Ben's dead.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    fuck you Ben Brode

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Kdybyste chtěl někdo hrát šamana, tak tohle mi přijde mega zábavný. Value decky docela přehrává a když chytnete fire fly na začátku hry, tak dokáže dát i palacha :)

    ### No OTK!
    # Class: Shaman
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (1) Fire Fly
    # 1x (1) Unstable Evolution
    # 2x (1) Wax Elemental
    # 2x (2) Brrrloc
    # 1x (2) Earthen Might
    # 2x (2) Vicious Scalehide
    # 1x (3) Healing Rain
    # 1x (3) Ironbeak Owl
    # 2x (3) Lightning Storm
    # 2x (4) Corpsetaker
    # 2x (4) Hex
    # 2x (4) Saronite Chain Gang
    # 1x (5) Bloodlust
    # 1x (5) Elise the Trailblazer
    # 1x (5) Harrison Jones
    # 1x (5) Servant of Kalimos
    # 2x (5) Volcano
    # 1x (8) Al'Akir the Windlord
    # 1x (8) Hagatha the Witch
    # 1x (8) Kalimos, Primal Lord
    # 1x (9) Shudderwock
    #
    AAECAaoIDCCiApAHkwnzwgLCwwLPxwLz5wLf6QKn7gKw8ALv9wIJ9QT+BcfBAuvCApvLArbNAsfTApboAvbsAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Toki na první pokus, jinak půjdu všude na třetí. Je to celkem sranda, ale možná se mi to tak jenom zdá protože standard mě zrovna nějak sere.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    a nebo takhle v prvnim kole. tech moznosti je tam vic a je to rychlejsi nez 50x za 1 :)

    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tak Toki a tracker hotovi, ta Toki vazne neni tezka,kdyz to prijde.taky mi prisla jako nejdementnejsi,ale na konec easy.
    Houndmaster posledni boss nevysel,to byla nejaka zhovadilost
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: jako sorry, ale kdyby to bylo aspoň porazit 8 monster, tak mě to bude srát míň, ale zapínat druhej run jen abych oddělal 2 ez "bosse" mě sere převelice. Hounmastera a Kanóna jsem dal napoprvý....
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: presne moje pocity, na 4 balicky jim fakt mrdam .. at mi to neblokuje quest slot omg
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _DOMINIK_: jj ffs, nutí tě hrát rng shit
    FLAD
    FLAD --- ---
    J4C0B1M: Tak 32x porazit to kuře nebo co to je tak hrozný není, ve WoWku to děláš furt :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    J4C0B1M: ffs, oni mi nuti 4 boostery zdarma misto jednoho! :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Do kundy neřikejte mi, že ten Monster hunt quest se mi objeví za každýho hrdinu ffs
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    celkem zajimavy bug, pri hre s houndmasterem jsem upgradnul hero power na bloodhound 3/1, pak jsem za odmenu vzal legendu za 4many s battlecry summon 6x 1/1 bloodhound. ve vysledku legenda nehratelna protoze nesla vylozit, psalo to battlecry canceled a hotovo
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    1 dmg za 0 plus echo:-)))

    MATHES
    MATHES --- ---
    UNLEASHEDD: ta hagatha mi prisla fakt hodne zabavna. mas nechutne OP deck s OP hero power atd.

    koncil jsem s kanonem na stole, jehoz pouziti me stalo jen 1nu manu, mohl jsem ho pouzit 2x za kolo a kazdy pouziti mi zlevnilo random kartu na ruce o 2.

    nebylo to moc tesny
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    UNLEASHEDD: prislo mi, ze uz jen se zbavit questu byl peknej opruz .. vubec nemysleli na lidi, co to udelali napoprve 8 vitezstvi, zacinat dalsi kolo kvuli dvema poslednim vyhram v questu je nesmysl :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    UNLEASHEDD: oproti dungeon runu je to o HODNE lehci, a imho je to zabava. ja bych to nevzdaval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam