• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: 1. scroll co vyletěl z decku :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: Ben's dead baby, Ben's dead.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    fuck you Ben Brode

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Kdybyste chtěl někdo hrát šamana, tak tohle mi přijde mega zábavný. Value decky docela přehrává a když chytnete fire fly na začátku hry, tak dokáže dát i palacha :)

    ### No OTK!
    # Class: Shaman
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (1) Fire Fly
    # 1x (1) Unstable Evolution
    # 2x (1) Wax Elemental
    # 2x (2) Brrrloc
    # 1x (2) Earthen Might
    # 2x (2) Vicious Scalehide
    # 1x (3) Healing Rain
    # 1x (3) Ironbeak Owl
    # 2x (3) Lightning Storm
    # 2x (4) Corpsetaker
    # 2x (4) Hex
    # 2x (4) Saronite Chain Gang
    # 1x (5) Bloodlust
    # 1x (5) Elise the Trailblazer
    # 1x (5) Harrison Jones
    # 1x (5) Servant of Kalimos
    # 2x (5) Volcano
    # 1x (8) Al'Akir the Windlord
    # 1x (8) Hagatha the Witch
    # 1x (8) Kalimos, Primal Lord
    # 1x (9) Shudderwock
    #
    AAECAaoIDCCiApAHkwnzwgLCwwLPxwLz5wLf6QKn7gKw8ALv9wIJ9QT+BcfBAuvCApvLArbNAsfTApboAvbsAgA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Toki na první pokus, jinak půjdu všude na třetí. Je to celkem sranda, ale možná se mi to tak jenom zdá protože standard mě zrovna nějak sere.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    a nebo takhle v prvnim kole. tech moznosti je tam vic a je to rychlejsi nez 50x za 1 :)

    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tak Toki a tracker hotovi, ta Toki vazne neni tezka,kdyz to prijde.taky mi prisla jako nejdementnejsi,ale na konec easy.
    Houndmaster posledni boss nevysel,to byla nejaka zhovadilost
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: jako sorry, ale kdyby to bylo aspoň porazit 8 monster, tak mě to bude srát míň, ale zapínat druhej run jen abych oddělal 2 ez "bosse" mě sere převelice. Hounmastera a Kanóna jsem dal napoprvý....
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: presne moje pocity, na 4 balicky jim fakt mrdam .. at mi to neblokuje quest slot omg
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _DOMINIK_: jj ffs, nutí tě hrát rng shit
    FLAD
    FLAD --- ---
    J4C0B1M: Tak 32x porazit to kuře nebo co to je tak hrozný není, ve WoWku to děláš furt :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    J4C0B1M: ffs, oni mi nuti 4 boostery zdarma misto jednoho! :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Do kundy neřikejte mi, že ten Monster hunt quest se mi objeví za každýho hrdinu ffs
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    celkem zajimavy bug, pri hre s houndmasterem jsem upgradnul hero power na bloodhound 3/1, pak jsem za odmenu vzal legendu za 4many s battlecry summon 6x 1/1 bloodhound. ve vysledku legenda nehratelna protoze nesla vylozit, psalo to battlecry canceled a hotovo
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    1 dmg za 0 plus echo:-)))

    MATHES
    MATHES --- ---
    UNLEASHEDD: ta hagatha mi prisla fakt hodne zabavna. mas nechutne OP deck s OP hero power atd.

    koncil jsem s kanonem na stole, jehoz pouziti me stalo jen 1nu manu, mohl jsem ho pouzit 2x za kolo a kazdy pouziti mi zlevnilo random kartu na ruce o 2.

    nebylo to moc tesny
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    UNLEASHEDD: prislo mi, ze uz jen se zbavit questu byl peknej opruz .. vubec nemysleli na lidi, co to udelali napoprve 8 vitezstvi, zacinat dalsi kolo kvuli dvema poslednim vyhram v questu je nesmysl :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    UNLEASHEDD: oproti dungeon runu je to o HODNE lehci, a imho je to zabava. ja bych to nevzdaval
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Hlavně AI některejch bossů je úplně nesmyslný... (AI singleplayeru teda někdy obecně) - používá třeba každý kolo +1/+1 pro všechny miniony, přitom jedinej kdo má nějaký na stole jsem já nebo traduje miniony ne podle aktuální hrozby, ale podle jejich útoku (místo co by mi sundal načatýho miniona, kterej boostuje ostatní, vytraduje celej svůj stůl za jinýho, kterej má o 2 vyšší útok)
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    takze kdyz porazim hagathu, dostanu jenom cardback? na to seru, zas takova zabava to neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam