• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    _KOFILA_: Ja mu ji zrusil ve 4. kole korzarem a neobjevila se...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    no když soupeřovi zbran zrušíš, třeba korzárem či jinak, stejně se mu další kolo objeví znovu...
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Bloodsail Corsair je pecka do brawlu:)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak to bylo watch and learn GG WP :-D SYNDROM :-D to vedro mi uz asi leze na mozek :-D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    CUZMAN: vzal jsem si maga a murločky .)
    jinak je samo dobrý tam poslat low cost battlecry miniony, které soupeřovic zbraň neprocesuje a tobě jejich battlecry boostuje ostatní na tvém boardu...

    ten brawl je skvělej, už jen proto, že je na 20 životů...
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: nahazel jsem do decku jen 1 dropy a vyhral na prvni pokus:)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Mam chllenge a friend pridejte si me kdo byva aktivni sem na nastence, ted teda nikdo moc aktivni nebejva no :-D SUMMER!!!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jakej deck do brawlu?
    FLAD
    FLAD --- ---
    _DOMINIK_: Tu nemá moc smysl hrát, teda ne na rancích kde jsem já. Já to zkoušel v různých kombinacích a vždy to byla jen 'win more' karta nebo k ničemu na ruce. Kdyby byla v základu alespoň 3/5 tak možná. V současný městě je to ještě horší..
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: jo, a Draenei Totemcarvera jsem chtel vyzkouset (asi misto jednoho spellbreakera), ale pokazdy jsem na to zapomnel ^^
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    _DOMINIK_: z 2dropu vlastne stoji za zvazeni jeste bloodmage thalnos, ale pro me porad vede totem
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: sorry za prasackej format, k HS se ted nedostanu, tak jen copy-pasta z webu a upravy podle pameti (takhle to ale 100%ne je moje aktualni verze):

    2CRACKLE2
    2DEVOLVE1
    2FLAMETONGUE TOTEM2
    2JADE CLAWS2
    2MAELSTROM PORTAL2
    2MURKSPARK EEL2
    2PRIMALFIN TOTEM2
    2TOTEM GOLEM2
    4FLAMEWREATHED FACELESS2
    4JADE LIGHTNING2
    6THING FROM BELOW2
    2DIRE WOLF ALPHA2
    4SPELLBREAKER2
    6AYA BLACKPAW1
    6GENN GREYMANE1
    8RAGNAROS THE FIRELORD1
    10SEA GIANT2

    jinak, ragnaros nutnej neni, da se hrat treba lich king, piloted shredder nebo knife juggler (ten juggler je tam mozna i lepsi)

    dalsi questionable slot je primalfin totem - super se kombi s gianty, TfB a +attack buffery, ale obecne je to urcite nejslabsi 2drop. na druhou stranu je dostatek 2dropu potreba, protoze jinak deck ztraci na stabilite, coz je imho jeho hlavni deviza. nahradit se da jugglery (ktery jsou ale bez nej slabsi) nebo acidic swamp oozou. imho ale stale nejlepsi totem

    zbytek listu je rekl bych vytesanej do kamene a nema smysl nic menit (jedine by se asi dal swapnout jeden spellbreaker - silence ted po nerfech neni tak zasadni)
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: list?:)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak se musim pochlubit - wild legend #363, a jako final boss porazen #121. a to jsem tuhle sezonu vubec nemel v planu legendu pushovat, ale na wildu jsem mel tak neuveritelny WR, ze jsem se tam prohaluzil i s tema par hrama, ktery jsem stihnul (od ranku 4, kde jsem postavil even shamana, jsem mel skore tak 25-4. jednu chvili jsem mel winstreak asi 8 her. samozrejme bych tim vinil primarne stesti, ale ten shaman je fakt dobrej - jak hrajete spoustu 2dropu, tak mate jistotu t1 a t2 dropu, coz ten deck cini neuveritelne stabilnim a temer netrpi klasickym HS faktorem "I mulligan my whole hand, get equal expensive crap and just lose without resistance")
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    MATHES: snažím se vypěstovat tři zlaté tuříny :] (zatím se mně teda povedlo vypěstovat 2 + botu, což beru jako celkem zásadní úspěch)
    MATHES
    MATHES --- ---
    OBOJETNIK: nejak nechapu o co jde:D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    OBOJETNIK: ne, ale vim že to jde ))
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    achievement unlocked :) (podařilo se někomu z vás naklikat tři tuříny?)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_: dikes, zkusim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam