• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LORD_SHAPER:
    MATHES: To je taková Kajjakova logika, jak tehdy do Discard Locka přidával demona, co Ti na začátku hry přidá 5 random legend do decku proto, aby měl víc karet k discardování... Je nepravděpodobný, že Ti vyhrát Cthunem v tomhle druidovi vyjde a ten slot Ti bude chybět pro jiné karty, Win condition má být právě ten board potvor s tauntem a ne Cthun, na to člověk nejspíš musí mít deck čiště jen kolem něho
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LORD_SHAPER: A není lepší to naturalize použít prostě na pavouka a soupeře zabít boardem plnym gigantickejch potvor? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    LORD_SHAPER: vzdyt to je blbost, schvalne si zkus dat do decku nejakou random kartu a "tvar se", ze je to mechcthun a vyzkousej si to.
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    WENDEL: momentálně me ten druid trestá, pokud se propálím balíkem příliš rychle. Tohle by mi dalo možnost být agresivnější. Takže synergie by byla zrychlení tempa "bez trestu".
    MATHES
    MATHES --- ---
    7 IMPORTANT INTERACTION CHANGES IN THE BOOMSDAY PROJECT | HEARTHSTONE | DISGUISED TOAST
    https://www.youtube.com/watch?v=q2VqUYEA9zw
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    FARSTEPPA: Ne, nezáleží na tom jaká bude meta. Mechathun bude pořád v 99,9 % případů pouze https://www.hearthpwn.com/cards/35249-faceless-behemoth. Jak často se Behemoth hrál v constructed asi nemá smysl zmiňovat.

    LORD_SHAPER: Proč bys to cpal do hadra druida? Nemá to žádnou synergii... budeš škudlit jednu 1 naturalize? Budeš muset vynechat kartu, která se do toho decku hodí víc... občas ti to třeba i může vyhrát hru, ale celkově tvůj WR určitě klesne.

    Čistě meme card. :)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    MATHES: toho bych se nebál. Opravdu se musím u Hadronoxího decku krotit abych si nespálil celý balík (třeba hraním UI když mám plnou ruku). Když budu mít na ruce kombo Mechthun, innervate, naturalize tak jen povolím stavidla a jsem na dně rychle a i ta ruka se dá vyházet když na to cílíš. Možná bude nějtěžší se paradoxně zbavit celého boardu.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    MATHES: Nezabudni na mecha, ktorý ti zclacni mechov na ruke o 1 manu.
    Reálne môžeš mat tu legendarku zlacnenu na 8 many.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MATHES: poslední karta v decku UI ftw - dostaň dalšího miniona, kterýho se musíš zbavit + dostaň 10 damage
    MATHES
    MATHES --- ---
    FARSTEPPA: v druidovi bys musel dolizat a zahrat celej deck a handu a pak zahrat Mechthun, innervate, naturalize.

    nicmene u druida bude imho problem vyhazet vsechny karty z ruky
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    FARSTEPPA: tak mě se třeba docela i stane že mi s Hadronox druidem dojde uplně všechno a doufám, že soupeře dorazí fatigue. Takovýhle závěrečný hoch by se mi mohl hodit.
    FARSTEPPA
    FARSTEPPA --- ---
    WENDEL: Hmmm, to ja bych nerekl, zalezi jaka bude meta. Ale v druidovi to muze byt dost broken. Druid ma spousty armoru a draw, takze muze prezit dlouho, skoro bez toho aby neco delal.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: KAJJAK: Ta karta je úplně na hovno. Jedniná pravděpodobná šance je ve warlockovi. A to líznout 2x https://hearthstone.gamepedia.com/Galvanizer a 1x https://hearthstone.gamepedia.com/Bloodbloom. Zbytek decku zničit Hemetem a v momentě, kdy máš Mechathuna v ruce, zahrát oba ty Galvanizery. Jak máš prázdnej deck, tak ho vyvoláš za 8 a zahraješ Bloodbloom do Cataclysmu.

    I tak je to docela utopie, ale jednou s tím vyhrát zkusím :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: to jo, uz staci jen vycistit board a zbavit se vsech karet v ruce a prezit. je to stretch trochu
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak koukam na ten stream a fakt mi strasne chybi Ben Broďák... ten novej týpek je takovej nudnej...
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: na tohle jsem koukal a prislo mi to jako strasnej highroll... stejne jako zbytek celyho setu
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    me ze spoileru zatim asi nejvic zaujalo tohle, protoze to ma imho nejzajimavejsiho deck building potencial:



    dovedu si predstavit cheap creatures (murlocs?) aggro s combo bonusem typu 2x prismatic lens, 2x dinosize, 4x weapon, 22x murloci a podobna levna aggro havet (cost max 4 za 2 megasaury, jinak by to chtelo max 3)

    opacnym smerem (zbrane, levne spelly a drahe bytosti) to asi bude o dost slozitejsi, ale kdo vi, treba to taky pujde. mozna dokonce jako even deck (ze spellu jsou opravdu dulezite v zasade equality a consecrace, payoff bytosti jsou casto taky even - tirion, 2x rag, lich king, mozna sea gianti, v te even variante)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Dneska myslim ze v 7 bude final reveal stream, jako vzdycky tam bude Day9 a prida se k nemu novej Ben Brode (jmeno nevim, je irrelevantni, je to proste novej Ben Broďák)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAJJAK: to je fakin gay karta, příliš mnoho podmínek + dr efekt, takže tě všichni zabijou dřív než ty je (nebo se o to budou aspoň pokoušet)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    aspon ze se neda zahrat v jednom tahu s necim jinym, ale urcite si na nej bude treba setrit jeden silence pokud se bude hrat
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    to bude nova must have karta asi https://media-hearth.cursecdn.com/avatars/375/877/636685164584329562.png Treba pro warlocka
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    SHAAG: ok dik,zkusim jak mam a pak kdyztak oba gianty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam