• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    KVIIIK: je tam kromě Sally i Brouk (+3 armor) a hlavně Dancing Sword (nebo jak se to jmenuje)... On je to primárně mill deck nebo já to aspoň tak hraju :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    OBOJETNIK: Trochu mi uníká význam Undatakah v tom balíku. Jediný kombo tam má se Sergeant Sally, vyplatí se to fakt takhle hrát?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    _DOMINIK_: tomu říkám role-playing!
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    HS ted v posledni dobe hraju v zasade jen z povinnosti (rumble me vubec neoslovil a uz mi ta meta prijde hrozne ustrnula), tak jsem si chtel postavit nejaky novy, hodne neokoukany deck, ktery snad trochu obnovi moji viru v hru. jedina karta z rumble, ktera mi prijde opravdu zajimava, je halazzi. a jednou z mych pet karet v HS vzdycky byl hobgoblin. navic jdou docela hezky dokupy. hobgoblin samozrejme vyzaduje dost specificky card package - konkretne spoustu levnych critteru. dobrych 1power bytosti ma ted hunter docela dost (springpaw, krtek, alley cat...), jsou to skoro bez vyjimky 1dropy, tak proc z toho neudelat rovnou odd deck??? (po pravde, hlavni duvod, proc jsem to udelal odd, je fakt, ze pak ten deck muzu pojmenovat ODDGOBLIN :D )

    tak si to postavim, vecpu tam napriklad lowly squira, protoze proc ne, body za styl, no ne?! zaradim se do wild ranked a narazim na dalsiho huntera. samozrejme ma t5 4 vlky, protoze hunteri proti me maji vzdycky t5 4 vlky, snad dokonce ikdyz nehrajou secrety. vyjimkou je jedine to, kdyz je maji t4 pres coinu.

    nicmene se mi kolem tech jeho secretu dari hezky navigovat a na jednom zivote ho zabiju. prijde mi friend request. ty normalne okamzite discarduju, ale rekl jsem si, ze si to tentokrat poslechnu. a nezklamalo! vyslech jsem si, ze jsem cancer faggot a ze mam umrit. tak jsem slusne podekoval, napsal 'outplayed hard, gg', jeste chvili si pak cetl navyhnutelny nasledujici tirady a pak si me bohuzel vyndal z pratel. nicmene ucel to splnilo, celkem me ta zkusenost osvezila a alespon docasne mam do HS zase jednou chut :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WENDEL:

    ja hral poprve proti te vracejici se karte do decku co zere -3 zdravi, ted uz bych to samozrejme zahral jinak, ale vubec sem nevedel jak ten souperuv deck funguje....
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: V předposledním kole si měl 11% na lethal :) větší šance už by asi nebyla ani kdybys neumřel hned další kolo
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja ted hral proti tomuhle a hakkar je taky proklete otravna karta https://hsreplay.net/replay/RVSTN7tBfEKvGjC5C2pmHW
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    Musím přiznat, že se teď asi nejvíc bavím tímhle malinko perverzním deckem na wildu:
    https://twitter.com/neon31HS/status/1070694324856336384
    Bohužel teda nemám Electru, takže tam místo ní hraju Elise jako další antifatigue kartu. Undatakah je fakt jedna z nejvtipnějších legend nový edice :]
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Tak novy solo mod za me docela opruz, rekl bych, ze zatim nejslabsi co udelali
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NAPOSPAS: zklamanej z novy expanze nejses, ale nehrajes v baliku zadnou novou kartu :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    ja jedu ted kingsbane rogue. Sem strasne rad, ze je to hratelny, pac Kingsbane me neuveritelne bavi jako zbran.

    ### kingsbane
    # Class: Rogue
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (0) Preparation
    # 2x (1) Deadly Poison
    # 2x (1) Doomerang
    # 1x (1) Kingsbane
    # 2x (2) Cavern Shinyfinder
    # 2x (2) Leeching Poison
    # 2x (2) Sap
    # 2x (2) Toxicologist
    # 2x (3) Cutthroat Buccaneer
    # 2x (3) Fan of Knives
    # 2x (3) Raiding Party
    # 1x (4) Blade Flurry
    # 2x (4) Dread Corsair
    # 1x (5) Captain Greenskin
    # 2x (6) Vanish
    # 2x (7) Sprint
    # 1x (9) Valeera the Hollow
    #
    AAECAaIHBMgDqAiA0wK77wINxAHLA80D9gSbBe4GhgmpzQKxzgLl0QKi9wLJ+wLVjAMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    BARTOK: ### Custom Warlock
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (0) Sacrificial Pact
    # 2x (1) Kobold Librarian
    # 2x (2) Defile
    # 2x (2) Demonic Project
    # 1x (2) Doomsayer
    # 2x (2) Gnomeferatu
    # 1x (3) Gluttonous Ooze
    # 2x (3) Ironbeak Owl
    # 2x (3) Stonehill Defender
    # 2x (4) Hellfire
    # 2x (4) Lesser Amethyst Spellstone
    # 2x (4) Shroom Brewer
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (6) Rin, the First Disciple
    # 1x (6) Siphon Soul
    # 1x (7) Lord Godfrey
    # 1x (8) Twisting Nether
    # 2x (9) Voidlord
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    #
    AAECAf0GCIoB2wbMCNPFApfTAtjnApz4AqCAAwujAaICtgebwgLnywKuzQLy0AKI0gLY5QLo5wKAigMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    NAPOSPAS: Nahoď deck.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    WENDEL: Hlavně teda člověk nemusí přemýšlet, jestli zahrát turn 5 Doomguarda, protože se nemusíš bát, že přijdeš o důležitou kartu
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    NAPOSPAS: Já zkoušel demon locka od Zaleaho s tím discard package... a je to musím říct prostě skvělý. Discard Guldana a Soulwardena je dream.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    NAPOSPAS: Tak zklamani mirne umenseno, v den releasu mi pri otvirani packu nekdo zavolal (po tom, co jsem pack pretahl ale jeste pred tim, nez jsem otevrel jednotlive karty), pak reconnect a protoze 'New' je na mobilu dementni, tak jsem to ani nekontroloval (bylo to nejakych 10 packu od posledni legendy) a az vcera zjistil, ze zrovna v tom packu byl golden Da Undatakah :D

    Kazdopadne nejvic mi zatim stale funguje stary control lock, temer na jeden zatah R13 > R6, diky Rin/Gnomeferatu/Dem project to je perfektni na comba, zaroven to ma ale kotel anti aggro veci, nenarazil jsem jeste na ciste spatny matchup.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kajjaku nebo nekdo pridejte si me sem na nastence, ja sem menil tag a nemam hrace co driv :-D mam challenge a friend!!! :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Super Brawl!!
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    WANAH: tam určitě patří mass hysteria z novýho setu.. asi minus Thalnos a jeden gargoyle? Možná Statue..?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WANAH: jo,tohle jsem potkal pred nekolika dny a dostal :D
    WANAH
    WANAH --- ---
    ONDRA_PATA: https://www.hearthstonetopdecks.com/deck-guide/resurrect-priest-deck-list-guide/

    Hraju tohle OTK , co sem koukal tak jsou různý varianty tahle je asi nejdražší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam