• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    s nerfama jsem jinak nadmiru spokojen, zabily hlavni decky co mi quest wara counterovaly a posilili huntery kteri odemne vzdy dostanou seredne naprdel :D
    Kajjak vs. Meat - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/R5E3zyzio9qp6x95YUPjR7

    no tak dobre, u tehle hry jsem si zbytecne dlouho zahraval s ohnem az me nakonec musela zachranit poradna nahoda ve fatigue :D https://hsreplay.net/replay/q2eXTLTBwJq7bqKMNaTdLM Mel jsem ten quest dokoncit daleko drive asi :-) V kazdem pripade ten typek na druhe strane musel po te pulhodinove hre rozbit monitor :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    FLAD:

    jde mu hera zmrazit a tim to counterujes... bez healu ho stihnu za 2 kola zabit...
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    +2k dustu...proc ne no
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: no tak ted bude mit nejvetsi wr even paladin :D Sunkeeper Tarim strikes back ..
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WENDEL: Lip by se tam hodilo "START RUNNING PREY!!!"
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _DOMINIK_: odd paladin je deck s nej WR a je bez novejch karet :D
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WENDEL: KVIIIK: ehm, ood warrior porad existuje. stejne tak odd pally, even pally a even shaman aggro hunterum strasne nakladaj (vsechno velmi popularni decky, ktery krom level upu ban nezasahne)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KVIIIK: :)

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    SPAJDA02: Grumble battlecry: Return YOUR OTHER minions to your hand. To samé bounce efekty. Momentálně teda v HS neexistuje karta, která by měla battlecry vrať tuhle kartu zpět do ruky. Při mana costu 9 je dost těžký zahrát s tím něco, co ti ho do tý ruky vrátí (asi jen coin + malá panda).
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    SPAJDA02: shudderwock pred nerfem spustil saronite battlecry - udelal svoji kopii - a po nem si tuhle kopii vratil na ruku grumble nebo zola triggerem. tedka si vrati na ruku saronita, protoze ten uz ted nebude delat kopie, ale 2/3 taunty
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    WENDEL: jakou kartu tedy shudderwork zkopíruje?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    J4C0B1M: Jeden o koze, druhej o voze :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WENDEL: a já si myslim, že by v každý expanzi neměla existovat stupidní variace warlock zoo, která tu snad byla v každý metě od vydání HS ¯\_(ツ)_/¯ každýho názor no
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    DOOMGUY: Přesně, poslal bych basic+classic na odpočinek a klidně uvítal 4 expanze ročně. Na druhou stranu by nový hráči museli dostávat víc packů, protože by prostě neměli karty na hru do začátku.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    J4C0B1M: Ale však ať klidně udělají silnou ramp kartu v nějaký expanzi, jen si prostě myslim, že by neměla být k dispozici pořád.


    SPAJDA02: Změnou saronite se zruší infinite kombo, protože shudderwock nedá do ruky kopii sama sebe
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ja bych nechal kazdy classe 3 perfektne vybalancovany karty, ktery jsou nejak strasne ikonicky pro ten class, kdyz uz to musi byt a celej basic set poslal do prdele. tim by se jim uvolnily ruce pri delani novejch karet a mohly by delat trochu min meh expanze. nevim, jako puvodne se ten basic set zdal jako dobrej napad, ale myslim, ze je to hodne svazuje.
    FLAD
    FLAD --- ---
    KVIIIK: Já hraju wild, takže 3 AOE nebo freeze mage + 2 spelleater a nemám s ním problém :-)
    FLAD
    FLAD --- ---
    Mně ten kingsbane přijde OK - je to jediná karta co nejde rozumně counterovat jak neexistuje silence na zbraně. Ve skutečnosti ten lifesteal byl nejhorší, protože to byl nebránitelný instaheal. Zbytek je OK, jako analogie Growlhowlu.

    Z druida jsem rozpačitej - přijde mi, že obě ty karty najednou dost sráží rampu - jedna by dávala smysl, takhle je to vzhledem ke slabým AOE dost divný.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WENDEL: tip na metu? aggro hunter kam se podíváš :(

    imho zdražit kingsbane na 3 many by taky mohlo pomoci
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    ten nerf WG je hodně silný až za hranou. Ostatní pohoda, nechápu co řeší shudderworka ten bude silnej pořád. Nechápu nenerf kings bane na dvě až tři many.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam