• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    v brawlu same vyhry s timhle http://prntscr.com/omoy1l
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    BOREC: hele mne to funguje, asi 3 mesice jsem hral jen arenu, zacal na 15 a ted jsem nejak na 4 pri hrani max pri ceste z prace (1-2 hry). Nejvic dostavam od murloc shama... klasicky curve tidehunter -> ancklebelor -> Coldseer. Jinak zadnej tolik agresivni deck moc nefrci. Proti cyclon mage potrebujes na stole gianta driv nez on a Warr se da uhrat elekkama. :) wr mam lehce pod 60% coz uz mi prijde fajn
    BOREC
    BOREC --- ---
    WENDEL: souhlas ale zatím trochu nekonsistentni
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Ten warlock quest hned pujde do plot twist decku podle kiblera :) nejzabavnejsi deck co jsem za posledni rok hral
    BOREC
    BOREC --- ---
    AZIM: supr já 2 a 4 hvězdy.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    BOREC: mame tu i nekolik legend. akorat se to hrozne blbe filtruje, kdyz se stejne jmenuje i jedna HS rarita ^^
    AZIM
    AZIM --- ---
    BOREC: rank 1 a tři hvězdičky
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ten warrior quest se mi celkem libi, pomaly, ale skoro stejne silny jako 8dmg v delsim boji
    BOREC
    BOREC --- ---
    Btw jaky byl váš nejlepší rank?
    BOREC
    BOREC --- ---
    AZIM: ta roguna je supr. Hraju ji úplně nejradši :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    vida, vubec jsem nevedel, ze uz zacaly spoilery. kazdopadne za questy a singleton decky za me palec hore (ikdyz ty questy mi teda prijdou celkem nevyvazeny - ten warloci ma bejt co?)
    AZIM
    AZIM --- ---
    nova priest a rogue legenda jsou top karty budouci expanze ... jak se Vam libi nove questy ??

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DOOMGUY: taky bomb warriora, ale bez tech dvou ultimatnich "reduce mana cost" pasivek. ono to sypani bomb je dost OP samo o sobe :)
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    _DOMINIK_: ja mel hrozne cheesy deck. bomb warriora s tim, ze moje karty staly polovinu (s omezenim 2 za kolo) s tim, ze mi jeste padla 2x raphaan's curse. takze kazdy kolo dostavali za 8 a nemohli se toho moc zbavit, protoze ta jejich schopnost miva must cast, coz jim blokovalo manu. nez se vymotali z curse, tak ja procheatoval drahy karty do hry a dal jim do decku milion bomb. bylo to takovy start cil.

    co jsi mel ty?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DOOMGUY: tak jsi o 3 vteriny rychlejsi. asi mam pomalejsi system, jinak si to nedovedu vysvetlit :D
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    _DOMINIK_: a kolik vterin? :D

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja to mam za 26 a nic jsem nedostal. dalsi odmeny jsou v tech dalsich dnech/tydnech, pokud jsem to spravne pochopil
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Pod 30 nic? Na tý grafice bylo více odměn.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BEREGOND: nene, pod hodinu a pod 40 minut
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    AZIM: Je tam jeste nejaka odmena za kratsi cas?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam