• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    BOREC
    BOREC --- ---
    AZIM: supr já 2 a 4 hvězdy.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BOREC: rank 1 a tři hvězdičky
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ten warrior quest se mi celkem libi, pomaly, ale skoro stejne silny jako 8dmg v delsim boji
    BOREC
    BOREC --- ---
    Btw jaky byl váš nejlepší rank?
    BOREC
    BOREC --- ---
    AZIM: ta roguna je supr. Hraju ji úplně nejradši :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    vida, vubec jsem nevedel, ze uz zacaly spoilery. kazdopadne za questy a singleton decky za me palec hore (ikdyz ty questy mi teda prijdou celkem nevyvazeny - ten warloci ma bejt co?)
    AZIM
    AZIM --- ---
    nova priest a rogue legenda jsou top karty budouci expanze ... jak se Vam libi nove questy ??

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DOOMGUY: taky bomb warriora, ale bez tech dvou ultimatnich "reduce mana cost" pasivek. ono to sypani bomb je dost OP samo o sobe :)
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    _DOMINIK_: ja mel hrozne cheesy deck. bomb warriora s tim, ze moje karty staly polovinu (s omezenim 2 za kolo) s tim, ze mi jeste padla 2x raphaan's curse. takze kazdy kolo dostavali za 8 a nemohli se toho moc zbavit, protoze ta jejich schopnost miva must cast, coz jim blokovalo manu. nez se vymotali z curse, tak ja procheatoval drahy karty do hry a dal jim do decku milion bomb. bylo to takovy start cil.

    co jsi mel ty?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DOOMGUY: tak jsi o 3 vteriny rychlejsi. asi mam pomalejsi system, jinak si to nedovedu vysvetlit :D
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    _DOMINIK_: a kolik vterin? :D

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja to mam za 26 a nic jsem nedostal. dalsi odmeny jsou v tech dalsich dnech/tydnech, pokud jsem to spravne pochopil
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Pod 30 nic? Na tý grafice bylo více odměn.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BEREGOND: nene, pod hodinu a pod 40 minut
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    AZIM: Je tam jeste nejaka odmena za kratsi cas?

    AZIM
    AZIM --- ---
    Loool ... a to jsem se fakt snažil hrát rychle

    FLAD
    FLAD --- ---
    Víte, co mně na těch card backách sere? Že já mám nějakej card back, ale nevidím ho - vidím výrazně víc z oponentovy ruky než se svýho balíčku. Líbilo by se mi, kdybych si jej mohl nastavit, abych na něj koukal všude, ne jenom na v podstatě jedný kartě na vrcholu decku.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Neubalancovatelny, vsichni by hráli s par stejnejma cardbackama a zbytek by nikdo nikdy nevidel
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: tak mě napadlo že tohle je prostor pro změny, co cardback tak nějaké passive ability, double starting HP, cards cost less, spells cost HP instead of Mana atd. ... třeba to napadne i Blizzard, prakticky by využili single content pro multi ale na druhou stranu by bylo extrémně náročné tohle balancovat
    AZIM
    AZIM --- ---
    NYRLEM: stejně jako ostatní card backy, bud to prostě chceš a nebo ne, herně jsou k hovnu ...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    LEDOFREDO: k cemu to je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam