• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    CUZMAN: ano, to byla vlastne pointa toho meho postu - pulka lidi hraje s copy-pastou svyho aktualniho decku (a tudiz mohou mit casto kliku a narazit na jine copy-pasty). ja sam taky v drtive vetsine brawlu chci odehrat 1 win a zapomenout. ale prave proto se obcas da krasne vykrmit, kdyz prijde nejaky skutecne tematicky 'aggro' brawl a clovek investuje 5 minut do precteni tematu a stavby decku. pak proti 'mech palachum ze standardu' sbirate korunky jak vztekli :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja to dal normalne s mech palachem ze standardu
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak tenhle brawl je teda straslivej masakr. stihl jsem 6-0 za necelych 10 minut. nez sem Kajjak posle nejakej 'optimalizovanej' control warrior deck, se kterym nahodou porazil jinyho cloveka, co si taky neprecetl tema brawlu, zkuste si vyfiltrovat nasledujici :) :
    mechwarper, underbelly angler, hungry crab, golakka crawler, ship's canon, patches
    dalsi chutovky (lordi, dragon slayer, everyfin is awesome...) uz jsou jen takovou tresnickou na dortu. hlavne mit dostatecne nizkou krivku a predbehnout tak jiny serious decky
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: uz to chapu, je to v podstate o tom hrat 2. a ve 2. kole pres coinu vytahnout hooked scimitar into dread corsair:D
    AZIM
    AZIM --- ---
    ten deck neni joke ... dukaz misto slibu ... 10:1


    AZIM
    AZIM --- ---
    spadnul jsem z 9 na 10 a nejak se ne a ne hnout, az jsem zkusil tuhle rogue https://www.hearthstonetopdecks.com/decks/tempo-rogue-saviors-of-uldum-2-legend-boarcontrol/ a akorat hitnul rank 5
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    NEROY: ju warrior tiez natrhava prdel, bohuzial som spravil chybu a neznaly mety som investoval vsetko do druida (a neutralov pre highlandera), uz som par rokov nehral a rozpustil som dust zo starych serii



    AZIM
    AZIM --- ---
    BARTOK: asi mozna uz vlastne jo, kazdopadne bych do hall of fame pridal tu defku elysianu, prakticky prohravam s tim priestem hlavne na ni
    AZIM
    AZIM --- ---
    Hero Attack Bug | Saviors of Uldum Hearthstone
    http://www.youtube.com/watch?v=hpmnoaXo9dk
    NEROY
    NEROY --- ---
    BLACKDRAGON: ja jedu ciste control warra a pokud neni fakt velka smula tak si magove moc nezahraji, novy karty akorat dve

    ### Custom Warrior
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Eternium Rover
    # 2x (1) Omega Assembly
    # 2x (1) Shield Slam
    # 1x (2) Execute
    # 2x (2) Frightened Flunky
    # 2x (2) Warpath
    # 2x (2) Weapons Project
    # 1x (3) Acolyte of Pain
    # 2x (3) Shield Block
    # 1x (4) Omega Devastator
    # 2x (4) Spellbreaker
    # 2x (5) Brawl
    # 2x (5) Dyn-o-matic
    # 1x (5) Harrison Jones
    # 1x (5) Supercollider
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (6) Mossy Horror
    # 1x (7) Baron Geddon
    # 1x (7) Dr. Boom, Mad Genius
    # 1x (9) Archivist Elysiana
    #
    AAECAQcK0AKRBpAH+wzL7AKS+AKO+wKggAOGnQOSnwMKS6IE8gX/B5vzAvT1AoP7Ap77ArP8AoKoAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Neni ressurect na wildu?
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Quest thief roguna je taky problem.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BARTOK: good, s tím vargothem možná ještě ressurect místo toho ripple damage spellu bude fajn
    AZIM
    AZIM --- ---
    BARTOK: jediné co to dá jen se štěstím je pomalý ctrl war a quest paladin, jinak všechno na pohodu, vargotha nemam ale nesedne tam tolik, nehealuje, není taunt ale "win more" karta
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Teď sem s tim na první dobrou porazil otravnýho zephyrus mága...to pude.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    AZIM: Mně chybí jeden psychopomp? Vargoth jako náhrada?
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: nikomu se to nelibi nebo vsichni jedou zephyrus decky ? Ja jsem tim prakticky bez obtizi prosel ted o vikendu z 14 na 9
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BLACKDRAGON:

    mam proti magum 85% winrate, takze bud earriora hrajes blbe, nebo s blbym deckem :D
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    KAJJAK: to je taky slaby removal, povedzme ze ma na stole troch giantov, zbavi ma to iba dvoch, ide to 8dmg do mna a v dalsom kole si kludne rozrobi dalsich giantov

    vyhoda je, ze to moze pouzit 3x, ale realne to ani nema sancu tolko krat pouzit

    je to to iste ako brawl ked mu tiez necha jednu vec na mnozenie na stole (pokial nemam nejaku board aj)

    naschval som skusal nejake rush aggro balicky (a nie hunter) a dostal som ho tak max na 4 healty kde vylozil taunty a koniec (a to v hrach ked mu to ani neprislo poriadne alebo to bol horsi mage s dobrymi kartami)

    takze mi z toho vychadza, ze naozaj iba hunter, ine classy iba proti magom, ktori nevedia poriadne hrat svoj balicek

    o tolko viac kariet a o tolko stereotypnejsia meta za niektore classy, ta ista cesta ako magic, stale vacsie boostenie a opovanie kariet
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    _DOMINIK_: ahoj, ano rychli deck si s magom poradi, ak to teda stihne do 5teho kola, potom uz ide mage svojich mountin giantov a tych tauntikov 7/8 (fajn ked ich tam rozmnozi tak 3-4 za kolo), ak mu to nepride, tak si pri jeho prelizavani najskor pockam do 7meho kola

    ano brawl je dobry, ale v late game ani 4 mass removali nestacia (ci uz warrior alebo shaman), kedze ma obvykle 2 balickove Conj Call a aspon jednu si vzdy discoverne, takze si to pouzite pekne aj 6x

    najefektivnejsi je teda hunter, len mi proste vadi, ze countrom je rush, a neexistuje fajn countrer v late game, pre mna znamena, ze coutner strategia by mala byt lacnejsia ako to co countruje, a mala by existovat aj reakcna a nie iba preventivna (v zmysle, znic ho skor nez pride superlacne a supersilne combo)

    ako pustit Khadgara za 2 manu spolu Conjurers Calling v twincaste za 3, to je uplna sialenost a unbalance, Khadgar by aj mohol ostat ako je, i iked si myslim ze by mal byt za 3 mmana, ale Conjurer Calling by nemal byt twincast a mal by stat aspon 4 many (kedze zduplikuje akekolvek hovado), priest si za 4 many vynda random creaturu z balicka nepriatela (a to ani nevie v akej hodnote duplikuje moze si vytiahnut murloka alebo nejaku inu shit creature)

    to ani nehovorim ako vseobecny narast nalizavania za kazdu classu posilnil mountin gianta, ktory by mal startovat za tychto okolnosti na 14ke a nie na 12ke (co tam tarmogoyf v magicu je uplne slabota proti nemu, co sa v dobrych balickoch dostal tak na 5/6ku v tretom kole)

    kedysi bola rozhodne lepsia meta, proste nejake klasa a build mala sancu vyhrat nad inou az 60-80%, ale nebolo to determinovane a neboli tak specificke countre
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam