• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    combo-wombo "zneuziju tvoji HP ve druhy fazi" docela funguje:D

    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: jeste nevim, ale cejtim sanci:D
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    ### Brawl Deck
    # Class: Warlock
    # Format: Wild
    #
    # 1x (1) Lakkari Sacrifice
    # 1x (1) Malchezaar's Imp
    # 1x (1) Soulfire
    # 1x (1) The Soularium
    # 1x (4) Cataclysm
    # 1x (4) Fist of Jaraxxus
    #
    AAEBAf0GBs4HxBS8tgKAxwLO6QKPggMAAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ja mam rad jak odd karty snizujou handu.
    jinak jsem ale marnej :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: v heroic modu? jako vážně??
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: Tak zrovna toho pátýho jsem dal na první dobrou s prvním hrdinou :D Největší peklo fakt 3.+4. křídlo.
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: na první jenom normál, stejně jako act IV, na HC jsem dal pak podobně act IV na první ale bossovi v pátém jsem vzal jen 120 HP a další pokus už nebyl lepší
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Dal jsem to nakonec až s Finleym+windfury+Gnomebliterator+Scroll of Nonsense (za každý použití to má v posledním runu plague lord za 18 do ksichtu, takže nakonec chcípnul na šílenou ťafku hned po mulliganu). Předtím jsem zkoušel jiný hrdiny, ale to fakt nejde.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jo a nejsilnejsi abilita je kdyz prijde ze pod 2 cost ma minion poison.. s tim se neudrzi na boardu nikdo
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    normal jsem dal vsechno napoprve.. opet finley + steed + windfury, divine shield .. final boss taky jen s finleym
    heroic to samy, ale final boss uz mi s finleym nesel, tak asi budu muset dofarmit ty ostatní heraky, protoze ty treasures jsou potreba, bez nich je vymena heraka slaba
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    KVIIIK: Ano, 4. a pak finale na prvni pokus, Elise a pak Elise/Reno - to stacilo.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Je tu někdo, kdo dal finálního bosse 3. nebo 4. kapitoly na první pokus bez toho speciálního decku? Já už to dělám na čtvrtej pokus a je docela frustrující, že ať zahraju cokoli jakkoli, má na to odpověď a i kdyby měl prázdnou ruku, lízne si vždycky boardclear topdeck. Na heroic si to ani neumim představit, když ho už teď pižlám po 100 dmg na jeden run.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    MATHES: ja to dostal na normal, kde to tak nejak neni potreba...na heroic to 100% nedostanu :-/
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    zamrza tady nekomu na ios 13 hra? ted dvakrat pri skladani decku
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: to same je u secret keepera a toho miniona za tri, co hraje secret z decku.. podminka je nastvena tak,ze hrac musi hrat kartu ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    yaaay!

    MATHES
    MATHES --- ---
    konecne!

    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Jenom si zde odložim obrázek jednoho pěknýho boardu, snad neurazím.

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Už mě to začíná pěkně vysírat... vždycky to strašně projedu s bossem, co má plnej balík rebornů a dává jim full health :(
    A navíc je tam docela blbá nekonzistence, když spolu neinteragujou dvě karty, který by podle wordingu "play" interagovat měly. "Play" z pasivky se nepočítá jako "play" pro Tomb Divera :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam