• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: to same je u secret keepera a toho miniona za tri, co hraje secret z decku.. podminka je nastvena tak,ze hrac musi hrat kartu ..
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Už mě to začíná pěkně vysírat... vždycky to strašně projedu s bossem, co má plnej balík rebornů a dává jim full health :(
    A navíc je tam docela blbá nekonzistence, když spolu neinteragujou dvě karty, který by podle wordingu "play" interagovat měly. "Play" z pasivky se nepočítá jako "play" pro Tomb Divera :(
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    XINDL: Taky si mi zadarilo, mi malem praskla cevka :)

    Jinac jsem se spozdenim sledoval finale worlds a bomba, doporucuju:
    Hunterace vs Viper – Finals – 2019 HCT World Championship
    https://www.youtube.com/watch?v=gGnl7oLWcQs


    A sice se zpozdenim nekolika let, ale konecne budou nove portrety za 1k winu!
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jsem VIPko jeste furt nedostal, citim se okraden a pozaduji refund v plne vysi hodnoty blizz accountu!!!
    XINDL
    XINDL --- ---
    pico du se zabit :D

    Dostal sem VIP membership jako treasure a neprosel sem pres druhyho bosse :D boha jeho, just my luck fakt :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    TOMASEQ: to sem jel a stejne me vyjebal :(
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Behind the Tavern Doors: See What’s Coming to Hearthstone - Hearthstone
    https://playhearthstone.com/...log/23156370/behind-the-tavern-doors-see-what-s-coming-to-hearthstone

    Tak mam o zabavu postarano na dalsi 4 roky nez nasbíram 1000 winu s kazdou classou :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: nope, to je ta pani co kdzy zahrajes 6 secretu, tak ti zmeni hp na discover a treasure
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: to taky ten Bob Secret deck ne ??
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Já se zatím ve třetím křdle s druido-priestem nedostal ani přes pátýho bose :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    jestli jste to jeste nezkusili, tak si dejte reno secret deck.

    AZIM
    AZIM --- ---
    XINDL: akorat jsem vcera poprve dostal nabidnuty VIP membership a pak ten Bobův tajnej deck ... easy win
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    XINDL: Finley + zbran + overload abilita a napoprve
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: zatim jsem hral jen tu treti postavu a klasicky sel na dve rany
    XINDL
    XINDL --- ---
    tyjo, s cim ste sli na toho bosse v tretim kridle? Prvni dve kridla np, ale ten treti boss teda se mnou vyjebava ve velkym stylu
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak opet steed + windfury and divine shield ftw
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: tak nakonec easy tech 250 hp v jednom runu, fakt zalezi jak to prijde a kdyz jeho minioni stojej o manu vic tak cthuna nemuze zahrat :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    HC první křídlo první run jsem ho stáhnul na 30hp a dorazil ho až run třetí páč mě zabil hned první boss

    HC druhé křídlo mi přijde o level těžší než to první, zatím jsem měl dva runy a dole je 45 hp
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: vcera jsem mel stejnej gameplan za finleyho ve druhym kridle. prisla druha faze, udelal si novej deck a ja pochopil svou chybu... ze jsem dement.

    nepamatoval jsem si, ze to bylo stejne tak i v prvnim kridle.

    ale malem jsem prosel i druhou fazi. klicove slovo malem:D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ten solo mod je nakej lehkej zatim, kdyz i takova lama jako ja ho dala na heroic ... finleyho treti abilitka a ten jeho steed jsou celkem op
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Mě teď děsně iritoval druhej boss, když po šestý vytáhnul Psychic Scream. Je zajímavý, že jak je to AI docela blbý, tak mu choděj až podezřele často dokonalý top decky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam