• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: jeste nevim, ale cejtim sanci:D
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: na první jenom normál, stejně jako act IV, na HC jsem dal pak podobně act IV na první ale bossovi v pátém jsem vzal jen 120 HP a další pokus už nebyl lepší
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    KVIIIK: Ano, 4. a pak finale na prvni pokus, Elise a pak Elise/Reno - to stacilo.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Je tu někdo, kdo dal finálního bosse 3. nebo 4. kapitoly na první pokus bez toho speciálního decku? Já už to dělám na čtvrtej pokus a je docela frustrující, že ať zahraju cokoli jakkoli, má na to odpověď a i kdyby měl prázdnou ruku, lízne si vždycky boardclear topdeck. Na heroic si to ani neumim představit, když ho už teď pižlám po 100 dmg na jeden run.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    MATHES: ja to dostal na normal, kde to tak nejak neni potreba...na heroic to 100% nedostanu :-/
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    zamrza tady nekomu na ios 13 hra? ted dvakrat pri skladani decku
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: to same je u secret keepera a toho miniona za tri, co hraje secret z decku.. podminka je nastvena tak,ze hrac musi hrat kartu ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    yaaay!

    MATHES
    MATHES --- ---
    konecne!

    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Jenom si zde odložim obrázek jednoho pěknýho boardu, snad neurazím.

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Už mě to začíná pěkně vysírat... vždycky to strašně projedu s bossem, co má plnej balík rebornů a dává jim full health :(
    A navíc je tam docela blbá nekonzistence, když spolu neinteragujou dvě karty, který by podle wordingu "play" interagovat měly. "Play" z pasivky se nepočítá jako "play" pro Tomb Divera :(
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    XINDL: Taky si mi zadarilo, mi malem praskla cevka :)

    Jinac jsem se spozdenim sledoval finale worlds a bomba, doporucuju:
    Hunterace vs Viper – Finals – 2019 HCT World Championship
    https://www.youtube.com/watch?v=gGnl7oLWcQs


    A sice se zpozdenim nekolika let, ale konecne budou nove portrety za 1k winu!
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jsem VIPko jeste furt nedostal, citim se okraden a pozaduji refund v plne vysi hodnoty blizz accountu!!!
    XINDL
    XINDL --- ---
    pico du se zabit :D

    Dostal sem VIP membership jako treasure a neprosel sem pres druhyho bosse :D boha jeho, just my luck fakt :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    TOMASEQ: to sem jel a stejne me vyjebal :(
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Behind the Tavern Doors: See What’s Coming to Hearthstone - Hearthstone
    https://playhearthstone.com/...log/23156370/behind-the-tavern-doors-see-what-s-coming-to-hearthstone

    Tak mam o zabavu postarano na dalsi 4 roky nez nasbíram 1000 winu s kazdou classou :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: nope, to je ta pani co kdzy zahrajes 6 secretu, tak ti zmeni hp na discover a treasure
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: to taky ten Bob Secret deck ne ??
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Já se zatím ve třetím křdle s druido-priestem nedostal ani přes pátýho bose :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    jestli jste to jeste nezkusili, tak si dejte reno secret deck.

    AZIM
    AZIM --- ---
    XINDL: akorat jsem vcera poprve dostal nabidnuty VIP membership a pak ten Bobův tajnej deck ... easy win
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    XINDL: Finley + zbran + overload abilita a napoprve
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: zatim jsem hral jen tu treti postavu a klasicky sel na dve rany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam