• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: Invoke je battlecry a Shaman je umí zdvojovat. To může znamenat 4x 8/8 rush miniony v jednom kole. Na wildu je to v poho, ale na standardu to má winrate 67%, hraje to každej a fóra jsou od první hodiny od releasu zakydaný hysterickým fňukáním "OP OP OP, nerf it!". Klasická hysterie po releasu, tentokrát o něco hlasitější než jindy.
    MATHES
    MATHES --- ---
    moje soucasna meta kolem ranku 19 asi stejne jako ja nevi, ze je shaman op:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: ja tomu nerozumim moc, jde o wild nebo?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Zapnu to po x měsících a nice try Blizzard, nice try, ale asi se nevrátím :D

    FLAD
    FLAD --- ---
    KVIIIK: A víme co přesně se bude nerfovat?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Příští týden dostane Shaman nerfhammerem, čas začít craftit zlatý karty :D
    Descent of Dragons Balance Changes Coming - Including Shaman Changes - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/7145-descent-of-dragons-balance-changes-coming
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Tak to čtu a teda lolek, nemám skill na otevírání. 60 paklů za goldy a v nich jedna lege a jeden zlatej epic
    AZIM
    AZIM --- ---
    CUZMAN: aggro Hunter, bud je nepotkam nebo rozemelu, jediný problém je war bo priest
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    no,mne ta hra prave ted nebavi...udelam si daily q a hraju si adventury
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    TIGERCLAW: Secret mage jsem dal copy paste a i pres 200 jsem dal, ale nebyly tam zadny bonusy navic...
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    dobry, už sem ten brawl dohral... zničehonic pak prohral, když sem zahral shuddera... wierd
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    nějakej tip na brawl někdo?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Dračí decky jsou docela fun, i když teda v případě priesta a shamana je to docela cringe proti tomu hrát. Odpověďi na všechno, hrozně velkej power level s víc frustrace než zábavy.... nevim jak na standardu (na to jsem moc velkej loser), ale na wildu je to teď fakt controlový sham-priest peklo.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    já otevřel asi 50 packů a 4 legendy, dostal jsem obě na Mage, tak jsem si postavil prapodivnou dračí verzi cyclone, a kupodivu to docela funguje... ikdyž je to strašnej highroll
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SHAMANS EVERYWHERE!!!
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Resp i v baliku se mi invokuje ;)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    KVIIIK: Hraju s nim na ruce a normalne se invokuje.

    Docela to padá, dneska za quest mi padla lege na warlocka, kterej dela 12 karet na ruce a lizne 4, toho jsem chtel.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: stoupne na 160, uz ani nema smysl zadny dragon boostery otvirat...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SUNBEAM:

    kdyz dostanu 2 legendy v baliku najednou stoupne pity drop dalsi na 80 nebo zustane 40?
    BOREC
    BOREC --- ---
    KVIIIK: mě to fachci normálně tj. i když je v balíčku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam