• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    VOXDEI
    VOXDEI --- ---
    nekdo leganda?´)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: jeste ne,uz tak jsem aktualizoval pres data,takze komplet radsi az doma :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    taky to mam na androidu
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: complet uninstall a install znovu jsi zkousel ?? Ja mel tohle kdysi na linuxu, hero power bila a neviditelny heroes ... pomohl reinstall
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    ONDRA_PATA: Iphone vcera vecer to samy
    XINDL
    XINDL --- ---
    ja (android) jsem dneska odehral asi 4 hry a naprosto bez problemu
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jak jste na tom po aktualizaci vy? ja (iphone) jsem se dnes na ladderu dostal do vylosovanyho battlu az na 4. pokus. trikrat to spadlo

    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: tohle ale zni moc hezky

    Galakrond’s Awakening will have 4 chapters in total, but with a twist. Each one of them will be playable from both sides. Yes, you will play as both League of E.V.I.L. and League of Explorers! Each side will have a 12 total unique encounters / boss fights, so 24 of them in total.
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: 35 novych karet pro standard, zatim uvolnene k videni na linku nize, a propos ... vsechny naraz nebudou, i to malo bude blizzard odkryvat postupne:

    Chapter 1 – 11 new cards – January 21
    Chapter 2 – 8 new cards – January 28
    Chapter 3 – 8 new cards – February 4
    Chapter 4 – 8 new cards – February 11

    Galakrond's Awakening Adventure Guide - 35 New Cards, Four Chapters, Launches January 21! - Hearthstone Top Decks
    https://www.hearthstonetopdecks.com/galakronds-awakening-adventure-guide/
    MATHES
    MATHES --- ---
    za tyden nove dobrodruzo
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jinak rank nez sem to pochopil sel dost dolu a snazim se doskrabat zpatky na 4000 :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nejlepsi karta je Zapp Slywick!
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Ja se posledni dva tydny bavim timto: https://tempostorm.com/hearthstone/decks/togwaggle-priest-wild-meta-snapshot-dec-31-2019 neni nad to sebrat souperi deck a dat mu svuj prazdnej... :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    tady takova docela zabavna vec od toasta

    ### mechathun
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Elven Archer
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 2x (1) Plague of Flames
    # 2x (1) Potion Vendor
    # 1x (1) Supreme Archaeology
    # 1x (1) The Soularium
    # 2x (1) Voodoo Doctor
    # 1x (2) Curse of Weakness
    # 2x (2) Doomsayer
    # 1x (2) Galvanizer
    # 2x (2) Novice Engineer
    # 2x (2) Plot Twist
    # 2x (2) Questing Explorer
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 2x (3) Dark Skies
    # 2x (3) Voodoo Doll
    # 1x (7) Lord Godfrey
    # 1x (7) Valdris Felgorge
    # 1x (10) Mecha'thun
    #
    AAECAfqUAwjD8wKc+ALx+wLX/gKPggProwP8owPwrAMLhAGKAZwChQPECLfxAtiYA9qbA7ulA52pA+usAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Rank 5600, max zatím 5900, hrát se dají démoni, murloci, mechové i beasti, rozhoduju se až podle drawu a strategie se dá klidně změnit v průběhu hry
    AZIM
    AZIM --- ---
    zatim jedinej BG card tier list co jsem nasel ... muze se nekomu hodit, akorat nevim jak casto to budou updatovat v porovnani s Bizzarem :-/

    Hearthstone Battlegrounds Card Tier List - Hearthstone - Icy Veins
    https://www.icy-veins.com/hearthstone/hearthstone-battlegrounds-card-tier-list

    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ONDRA_PATA: hrat vetsinou musis to, na co ti dojdou karty...
    murloci sou super, kdyz maji divine shield+poison, to sou pak stats celkem jedno
    kdyz ti dojde cobalt guardian, tak bufujes jeho + k nemu refreshery
    demoni, zvlast se soul jugglerama sou badass, ale maji vetsinou problem v lategame (zvlast, kdyz ti nedojde voidlord)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    QUARATH: ok dik.to se me zatim netyka,s BG jsem zacal teprve vcera,jelikoz jsem dostal quest a zacalo me to bavit.
    teprve si ctu jaky vybirat hrdiny a zkousim.

    zatim mi prijde,ze murloci jsou silni,ale malo life a tak se daj celkem snadno sundat.
    demoni vypadaj taky silne,ale kdyz je zkousim,nikdy mi za hru neprijdou takovy buffy,jaky ma s demony kdokoli jinej. beadty fajn,kdyz se cloveku podari aspon jedna hyena. zatim me nejvic bavi deathrattle mechs
    MATHES
    MATHES --- ---
    QUARATH: ja to nestiham ani na kompu
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ONDRA_PATA: nevim jak ty, ale ja na mobilu diky tem animacim a dalsim nesmyslum (napr. ze nemuzes koupit miniona, kdyz mas "otevreny" karty na ruce), herace jako Daryl (kdy potrebujes nejakej cas na "propocet" a pak jeste vsecko zahrat) proste nestiham
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam