• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: no třeba macaw - goldrin - baron - double hydra má dost velkou šanci proti pirátům, pak ti ale stačí zap... teda pokud tě protivník necounteruje protectorem. Ale pořád to je dost o tom co si přečteš z toho jaký protivník miniony.

    Obecně se mi ten novej patch dost líbí, akorát souljugleři jsou při těhle statech ze hry no. Alespoň na mejch 7,5 - 8 to baví určitě víc než 2x Macarol a jdi se klouzat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: mno hlavne ten 6* pirat, kterej fouka vsechny (!!!) miniony za kazdej utok pirata je proste OP AF.

    pokud hrajes piraty a chytnes ho, tak pokud souper nebude lucky, tak ten jeden jedinej minion dela sam o sobe minimalne +3/+3 vsemu co mas (spis vic, pokud uz mas nejaky beefy boys, co uz prezijou nejakou ranu).

    kdyz to srovnas s kalygosem (kterej byl do piratu imo asi nejvic scaling 6* minion), tak toho tam placnes a sam o sobe nedela nic a pak za 2 goldy dava tvejm jenom drakum +1/+1.

    proste prepaleny jako prase. od tohodle patche to je, ze 3 z 5ti her vyhrajou pirati a prakticky jediny, kdy pirati nevyhrajou je, kdyz 2-3 lidi to forcujou a tim padem si to navzajem kazi.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: taky mi přijde, vlastně jediný co jim může konkurovat jsou dt beasti a murloci, všechno ostatní je mimo + možná early kalygos, ale obecně je u draků mnohem těžší nahnat podobné staty jako u pirátů, kde jsou snowball minioni na 3* a 4*
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: ja si nemuzu pomoct, ale ty pirati mi prijdou strasne prehnane OP.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Golden run, +20+20 kazdy kolo :D jinak musim rict ze je dost osvezujici, ze sem tam chybej murloci a muzu s klidnym svedomim jet na co nejvyssi stats

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ted jeste opacna situace, kdy jsem dostal skoro full dmg na zacatku a pak sla karta a uz nic.. ve dvou kolech jsem to ani nestihl doklikat, jak to chodilo..

    //

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    no dmg no prob

    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Nice, ale spatny auditko rekl bych :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    hmm jenom warriory jo?

    This World of Warcraft player has 49 max-level warriors, and he isn't stopping | PC Gamer
    https://www.pcgamer.com/...-world-of-warcraft-player-has-49-max-level-warriors-and-he-isnt-stopping/
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hrajete nekdo tenhle hunter build? jaktoze mel dva ty dynosaury? je to konzistentni ze tak brzo prijdou?

    Kajjak vs. Asha - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/rDWrCS8jNy5zPWCLEQXYnK
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Z cyklu jedenkrat za zivot :)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    LOJZEE: já to taky párkrát zkoušel (spíš z nouze) a přišlo mi to dobrý jako transition k menagerie. Prostě hraješ kolem sauroliska a přihazuješ dobrý deathrattle kterých se pak zbavuješ v lategame a nebo točíš náhodný DR jako buffy - a vlastně spolíháš na to, že tě to protáhne midgame a pak uvidíš co dalšího na tebe vypadne na vyšších tierech. Já s tím měl takhle asi tři úspěšný hry - jednou jsem z toho dodělal big cleave (hydra + foreaper 4000, kde se mimochodem pocita i magnetic micromachines), jednou takovou divnou stat menagerie, kde jsem mel myslim hydru, pak toho mecha co dela 2/3 taunt mechy a jednoho murloca a k tomu toho Tier5 buff-all. A jednou jsem něco takovýho zkusil taky, dostal jsem se asi na tier3, kdy jsem příliš optimalizovat build proti ghostovi, aby ty buffy padaly jen na to co chci a omylem jsem dostal za10+ a čau:)), ale byl to missplay
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    battlegrouds
    zajimavej build proti mne, protihrac hral okolo nove karty prvni pulku hry na lvl1 a druhou pulku na lvl2, nakonec prohral, ale koukal jsem, co vytvoril a ze to jde.. celou hru az do late late mu to slo, 2x me po ceste porazil..

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    zdar, taky vám nefunguje shop?
    BUG
    BUG --- ---
    NAPOSPAS: decktracker mi jede vpoho, ale uplne mi zmizel arena helper (jakoze ten plugin mi z decktrackeru uplne zmizel)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    ONDRA_PATA: Jsem jen tak mimochodem zaslech Krippa na streamu rikat, ze menili engine nebo neco takoveho a proto nejdou decktrackery apod, tak to s tim bude mit asi neco spolecneho asik. Kazdopadne v patch notes jsem nasel jen:
    As a note, we’ve restructured assets in 17.2 so the data download for this patch will be similar to a fresh install. Pardon our dust!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    se mi celkem trefili do kolekce s tema nerfama .. 6k dustu doma, i kdyz teda zlaty karty z principu nedisuju rad
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jinak jsem měl 1.4GB aktualizaci. ok, dnes mi obnovili data... a ingame dalších 1.3GB? jak já bych přál blizzu oddělení od activisionu a activisionu krach
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    Nemsy Necrofizzle Hero dočasně zdarma!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam