• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    FVMOUNTIN: No, kdyz jsem byl u kamarada, tak se mu libil, tak jsem ho zkusil i kdyz se mi ta mechanika moc nelibila, mam radeji jine. Ale pravda je, ze dokaze rychle skocit o tridy vys, pro me za piraty nemusim hned do 5, ale staci mi treti - prvni pokus, 4.5K rank:


    MATHES
    MATHES --- ---
    aktualni brawl deck pro liny lidi

    ### Brawl Deck
    # Class: Demon Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (0) Blur
    # 2x (1) Consume Magic
    # 2x (1) Double Jump
    # 2x (1) Twin Slice
    # 2x (2) Blade Dance
    # 2x (2) Chaos Strike
    # 2x (2) Immolation Aura
    # 1x (2) Soul Shear
    # 2x (2) Spectral Sight
    # 2x (3) Aldrachi Warblades
    # 2x (3) Eye Beam
    # 2x (3) Soul Cleave
    # 2x (4) Glide
    # 1x (5) Metamorphosis
    # 2x (6) Skull of Gul'dan
    # 2x (8) Inner Demon
    #
    AAECAea5AwLDvAPN0gMOh7oD17sD4LwDhMMDx8YD2cYD1MgD1cgD/MgD78kD1tED29MD3dMD+dUDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: jestli jsem to spravne cetl, tak je ted nove moznost plne privatnich battlegrounds her, takze... kdy udelame turnaj?:D
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    No, teďka dohrána první hra s novým hero Forest Warden Omu (nevím jak vy, ale já mu budu říkat Groot), kterej při levelu, dostane 2 goldy na to jedno kolo

    Jak vidíte, tak jsem měl docela, malinko štěstíčko. Ale zároveň ne úplně. Jakože z těch nových vypadá že je relativně nejslabší, tak podle mě je dost silný.

    Popíšu 2 strategie, která s ním bude nej: (vysvětlivky - xG je kolik gold máte k dispozici, xL je cena kolik stojí level, při levelu dostanu 2 goldy, takže píšu xG+2)

    Start s token minionem
    1 round (3G/5L) - koupit token (2 minioni na boardu)
    2 round (4G+2/4L) - level na 2, prodat token, koupit lepšího miniona (2 minioni na boardu)
    3 round (5G/6L) - prodat minona, koupit 2 lepší (3 minioni na boardu)
    4 round (6G/5L) - koupit 2 miniony (5 minionů na boardu)
    5 round (7G+2/4L)- level na 3, prodat miniona, koupit lepšího (5 minionů na boardu)
    6 round (8G+2/7L) - level na 4, koupit miniona (6 minionů na boardu)
    7 round (9G+2/8L) - level na 5, koupit miniona (7 minionů na boardu)

    dál samozřejmě záleží na tom co vám bude/nebude chodit

    Start bez token miniona
    1 round (3G/5L) - koupit miniona (1 minion na boardu)
    2 round (4G/4L)- koupit miniona/re-roll+koupit miniona (ideálně hledám token) (2/3 minioni na boardu)
    3 round (5G+2/3L)- level na 2, prodat token/miniona koupit 2 (3/4 minioni na boardu)
    4 round (6G/6L) koupit 2 miniony (5/6 minionů na boardu)
    5 round (7G+2/5L)- level na 3, koupit lepšího+mám jeden re-roll (6/7 minionů na boardu)
    6 round (8G+2/7L) level na 4, koupit minionapokud chci, můžu jednoho miniona prodat a tím mám možnost re-rollu (7 minionů na boardu)
    7 round (9G+2/8L) level na 5, koupit miniona+pokud chci, můžu jednoho miniona prodat a tím mám možnost re-rollu (7 minionů na boardu)

    a opět, záleží co dál chodí a podle toho stavím

    Tipnu si, že u Groota tohle budou 2 v 99 % nejpoužívanější taktiky, který Vám dovolí dosáhnout lvl 5 (což jak víme, chceme) nejrychleji, ale zároveň nám to dá docela slušnou early a midgame.

    Sumář, za mě bude Groot A tier, maximálně B+ tier.

    FLAD
    FLAD --- ---
    FVMOUNTIN: Já klidně, ale musíte přežít, že hraju karty který se mi líběj, ne ty co vyhrávaj :-)
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Tak nový changes jsou ve hře. Ta nejdůležitější je možnost chodit do BG ve čtyřech.

    Někdo kdo by se na tohle chtěl někdy přidat? Hrát ve více lidech, sdílet info o tom co ostatní mají atp?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    FVMOUNTIN: ja dnes 2x super pogo run. Se je snad jeste naucim hrat :D



    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    po dlouhé, dlouhé, dlouhé době se mi povedli dráčci

    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    AZIM: ja taky .. uz poctvrte na tenhle brawl :D cas od casu ho v nejake variaci daji a vzdycky se jen smeju ..
    AZIM
    AZIM --- ---
    NYRLEM: ja s tim vyhral hned prvni pokus, znovu uz to nechci hrat
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    the soularium, soulfire, fist of jaraxxus :)
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    bohužel se mi za celou hru nepodařilo najít andulku :(
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Dneska taková menší zvířátka

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Vzdyt v bronzu ani neztracis hvezdy, to i kdyby si mel wr 5% tak z nej za mesic vylezes..

    Podle me pokud mas karty na nakej normalni metadeck tak se na tu legendu opravdu za mesic hrani musis doklikat, to ani smula neprepere.
    FLAD
    FLAD --- ---
    NYRLEM: Ve standardu jsem nedal vic nez 8-bronz tuhle sezonu, vetsinou jsem mrtvej ve 4, max 5 kole. Takze bych s tim 'legendu musi davat kazdej' byl opatrnej, na nas, ktery mame smulu na protihrace to neplati:-)

    Ale wild funguje dobre, o to zadna.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: tenhle mesic jsem od druheho dne na wikd nesahl a propadl jsem se zatim na 350 legend.. a na standardu jsem na legendu s osmi hvezdami na zacatku dosel dnes s face hunterem. Jelikoz hraju na std cca 5-7 her denne, imho to dnes musi davat uplne kazdej :) wr jsem mel trochu pres 70%, na mobilu se to pocita blbe bez hsreplay .. poslednich par dni ale uz hrajou lamy celkem vysoko, sama roguna a paladin, takze to slo skoro samo..

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    chtel jsem trochu zamachrovat ve finale, ale nepritel to asi po predchozi hre vytusil a leavnul :-/ nastesti na 6,5k celkem trash.. na murloky bych asi nemachrovalxD

    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: tak porad dobry, po novy sade jsem jenom vyndal 1x magic trick a 1x ray of frost za 2x wand thiefa a slape to:)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MATHES: Jasne, tak jsem to zkousel hrat vlastne vzdycky kdyz jsem podlehl pokuseni mu dat sanci - ale proste vetsinou ta moje hra koncila nekde tesne po level up na Tier 5 kde jsem typicky vzal toho miniona ale uz nebylo na pozlaceni, nebo vzal, pristi kolo pozlatil ale nebylo na dalsi miniony (typicky bran) a behem tech dvou kol jsem posel na nejakych 20 do ksichtu:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZAPPO: hele vcera jsem si ho vzal hned v 1. hre po update. agresivni levelling je way to go a proste potrebuje high impact 5/6* miniona. J

    a na 5 tieru pri levelu nasel Admiralku Elizu a diky nulovy cene za vyzlateni jsem ji v tom samym kole nasel, polozil i vyzlatil a zbytek hry uz byl s prstem v nose (nejvic me bavil ten 1* 2/1 DR pirat, kterej mi vydrzel az do konce:D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam