• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja sem poslední rok byl v modu odehravani jen dailies a to s pomerne minimalnim efortem hodilo za sezónu kolem tech 7-8k goldu z cehoz se dalo spolu s preorderem neco poridit a hru sem financne podporil .. ale tenhle system na me dela dojem druhyho zaměstnání, xp za odehrany cas? Coze? To me asi pomerne rychle odradi
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KAJJAK: tak to nejspis neberes v potaz, ze diky tobe meli platici hraci rychle protihrace .. posledni dobou cekam i vic jak minutu a rekl bych, ze bude hur ..
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja expanze nekupoval a z daily questu sem si pro jednu rasu co hraju poridil co bylo treba... Pokud takovych hracu meli hodne tak se nedivim ze to predelali (z obchodniho hlediska jsem pro ne byl roky cerny pasazer )
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: vypada to hezky, ale ten progres je tak strasne pomalej a pak dostanes pack nebo 100g. Je dost mozny, ze tohle je moje posledni expanze co hraju standard. Koupil jsem velkej preorder a dokoupil asi 45 packu za goldy. A porad mi chybi 6 legend. Kdyz do toho jeste naserou tu miniexpanzi, tak uz mi to za ty prachy stat nebude, uz takhle bylo tech 6k / rok dost a predstava ze pri tyhle utrate mi bude chybet podstatna cast karet znamena, ze si koupim max perky do bg.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tak uz mam taky 12 wins v duelu https://prnt.sc/vn5mkl
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    k cemu jsou tyhle body? https://prnt.sc/vmzavc
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: tak porad si s tim hraju (po vic jak roce me zacal bavit standard) weapon aggra (bomb warr + DH) jsou fakt asi nehratelnej matchup, ale mirror controly se skoro nedaj prohrat ("true" mirror je celej o Tickatovi - kdo ho zahraje prvni, tak asi nemuze prohrat)

    nicmene jsem si zacal vsimat, ze mi tam trochu nevoni dve veci. nedolizavam se tak rychle jak bych chtel a nejsem schopnej tak casto a rychle zkorumpovat Tickata. Navic Aransi Broodmother je na 6 manach lehce awkard a zbytecne casto si ho lizu na full zivotech.

    TL;DR
    -1x Aranasi Broodmother
    +1x Valdris Felgorge
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    TOMASEQ: taky jsem schytal tyhle dve :(
    MATHES
    MATHES --- ---
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Zdravicko

    Priznam se, ze nejsem zasejc tolik aktivni hrac a muj vrchol je cca gold 1 kdyz mam joo stesti a cas, ale neprijde vam, ze od nove expanze nejde ziskat 10g za 3 winy ? A mam to jen ja nebo Q nejdou plnit v brawlu. Pripadne ty nove achievmenty za expi nejde splnit mimo ranked :-/
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: zkousim tu tvoji variantu a prave mi taky prislo, ze tam mozna trochu chybi extra value do super late game, tak jsem cutnul ten jeden darkmoon dirigible a pridal tam c'thuna:)

    kazdopadne lifegain package je over-performing musim uznat:)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: tak závisí, když hraju třeba proti priestovi, tak je bez něj šance na výhru prachbídná...i cascading devastation se hodně hodí :) ale máš pravdu, že už to je spíš taková alternative win condition.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: a ma ten yshaarj v tom decku vubec jeste smysl? tam hrajes koukam celkem tri corrupt karty
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: já ho tam původně měl, vlastně až na pár karet skoro stejnej deck co ty, ale potkávám moc agresivních decků, kde se vůbec 8 kola nedožiju, takže pak je to pro mě mrtvá karta.

    Tak jsem ten control package vyměnil za démony, kde mi neustále zachraňuje prdel ten co dává +3 attack a lifesteal. Control decky millnu tak jako tak, jedinej problém je s klaunem
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: hraju neco podobnyho, prekvapuje me, ze nehrajes strongmana, kterej je s twisting netherem fakt extremne dobrej. na late late game jsem pridal elysianu, protoze fatigue je s timhle deckem pomerne snadno dosazitelna vec:)

    ### Corrupt
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 2x (1) Spirit Jailer
    # 2x (2) Soul Shear
    # 1x (3) Darkmoon Dirigible
    # 2x (3) Shadowlight Scholar
    # 2x (3) School Spirits
    # 1x (4) Brittlebone Destroyer
    # 2x (4) Cascading Disaster
    # 2x (4) Fire Breather
    # 1x (5) Fleethoof Pearltusk
    # 1x (6) Keli'dan the Breaker
    # 2x (6) Khartut Defender
    # 1x (6) Siphon Soul
    # 1x (6) Tickatus
    # 1x (7) Soulciologist Malicia
    # 2x (7) Strongman
    # 1x (7) Valdris Felgorge
    # 2x (8) Twisting Nether
    # 1x (9) Archivist Elysiana
    # 1x (10) Y'Shaarj, the Defiler
    #
    AAECAcn1AgrMCIadA/CsA+6/A9bOA8/SA/zeA8fhA87hA+rhAwrbBsQIoaEDrMsD/84DzNIDzdIDkt4Dxt4D5uEDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    ### bye deck
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Spirit Jailer
    # 1x (1) Unstable Felbolt
    # 1x (2) Imprisoned Vilefiend
    # 2x (2) Soul Shear
    # 2x (3) Dark Skies
    # 2x (3) Free Admission
    # 2x (3) Man'ari Mosher
    # 2x (3) School Spirits
    # 2x (4) Cascading Disaster
    # 2x (4) Fire Breather
    # 2x (5) Void Drinker
    # 2x (6) Aranasi Broodmother
    # 1x (6) Siphon Soul
    # 1x (6) Tickatus
    # 1x (7) Soulciologist Malicia
    # 2x (8) Enhanced Dreadlord
    # 2x (8) Twisting Nether
    # 1x (10) Y'Shaarj, the Defiler
    #
    AAECAaPDAwbMCPS7A72+A8/SA/zeA87hAwzbBtqWA+usA8S5A6zLA7jOA8zSA83SA5LeA5PeA5XeA8beAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    Pokud by chtel nekdo zkusit, s demon package mi to prijde mnohem udrzitelnejsi na zacatku hry, lifesteal udela svoje a zlevneni pres ten spell za 3 taky pomaha
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Musim se pochlubit...

    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN:

    The Madness at the Darkmoon Faire Expansion is most likely launching at 10am PT/ 1pm ET/ 18:00 GMT/ 19:00 CET.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dneska je expanze? V kolik?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam