• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale teda docela slusna davka

    27.4.2 Patch Notes — Hearthstone — Blizzard News
    https://news.blizzard.com/en-us/hearthstone/23999072/27-4-2-patch-notes
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Musím uznat, že plno decků tenhle random efekt naštve nebo minimálně hru prodlouží
    XINDL
    XINDL --- ---
    HOCH2: to mě právě baví taky :D HS hraju už fakt dlouho, pomalu od bety, takže za jakýkoliv oživení su rád :)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    XINDL: chvilku tě to bavit bude, ale pak je to oser jak střídání módů a mechanik v battlegroundech
    BOREC
    BOREC --- ---
    HOCH2: thx. Nechávám vypnuto
    XINDL
    XINDL --- ---
    mně to zase přijde fajn oživení hry. Plus to dává možnost případných nových strategií a taktických prvků
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: a mne presne naopak :D
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    BOREC: Zacnes nejakou hru a oba (ty i protivnik) mate nejaky random efekt v te hre.
    BOREC
    BOREC --- ---
    MATHES: co se děje nového? Půlrok sem to neotevrel, dcera začala chodit a jaksi není čas:)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: no mně by to právo nevadilo třeba ve stadardu, ale pak ať nechaj wild nebo arenu jak jsou :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: no dyt to rikam, kdyz by to byl brawl + casual, tak whatevz, ale tohle je fakt mrdka milane
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: On to ještě někdo bere jako competitive hru? :) však esport je mrtvej a nic krom čísla z ranku snad ani nemáš. Já sem za tohle naopak rád. Jediný co mě sere je, že to daj do všech módů, takže najednou nemůžu tejden hrát normálně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi uz jsem moc starej, ale ty random picoviny v competetive ladderu me fakt dost serou
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    EXSECRABILIS: Kde jsou ty časy, kdy Blizzard v době všech IT stehujicich se do Indie, měl support v Texasu
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: jestli chces hrat kontrol, tak zarad okaniho, loatheba, dirty rat, nebo toho cyklovace co zdrazi spelly o 2 many
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: a jestli si ho chces vychutnat tak treba secret mage si dokaze ty 3 miniony v balicku snadno pohlidat
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    druid se na rozdil od quest shamana neumi vubec branit
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: libovolny aggro zabiji do 5. kola, treba discard warlock
    XINDL
    XINDL --- ---
    PLOMBDENTIST: jednou se mi podařilo ho haluzově porazit pomocí plagues death knightem. Jinak je to ale 6. kolo gg no re, concede čau.

    Budu rád za každý tip, jak tenhle balík porazit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam