• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: a mne presne naopak :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: no mně by to právo nevadilo třeba ve stadardu, ale pak ať nechaj wild nebo arenu jak jsou :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: no dyt to rikam, kdyz by to byl brawl + casual, tak whatevz, ale tohle je fakt mrdka milane
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: On to ještě někdo bere jako competitive hru? :) však esport je mrtvej a nic krom čísla z ranku snad ani nemáš. Já sem za tohle naopak rád. Jediný co mě sere je, že to daj do všech módů, takže najednou nemůžu tejden hrát normálně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi uz jsem moc starej, ale ty random picoviny v competetive ladderu me fakt dost serou
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    EXSECRABILIS: Kde jsou ty časy, kdy Blizzard v době všech IT stehujicich se do Indie, měl support v Texasu
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: jestli chces hrat kontrol, tak zarad okaniho, loatheba, dirty rat, nebo toho cyklovace co zdrazi spelly o 2 many
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: a jestli si ho chces vychutnat tak treba secret mage si dokaze ty 3 miniony v balicku snadno pohlidat
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    druid se na rozdil od quest shamana neumi vubec branit
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: libovolny aggro zabiji do 5. kola, treba discard warlock
    XINDL
    XINDL --- ---
    PLOMBDENTIST: jednou se mi podařilo ho haluzově porazit pomocí plagues death knightem. Jinak je to ale 6. kolo gg no re, concede čau.

    Budu rád za každý tip, jak tenhle balík porazit
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: tyhle APM decky jsou nahovno, na mobilu nehratelny, ale druid se da porazit, quest shaman je imho horsi
    XINDL
    XINDL --- ---
    typíčo, po fakt dlouhé době si musím postěžovat.

    Tony druid je pičo nejvíc cancer ultrapičovina, že sem to pičo za deset let hraní HS nezažil. Normálně zlatý face kokotiny
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Ehm…. Tak nejak dokzu pochopit, ze je blizzard mala spolecnost z indie co neni nektere veci schopna si osetrit, ale tohle je uz vazne moc :-D

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MATHES: Jj, poplet sem EA a Activision.. mam akcie MS takze tam mi to nebude tolik vadit :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Yes I am a lot of fun at parties :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: EA s Blizzardem jenom spolupracuje, asi to melo bejt activision-blizzard:)

    a resi se akvizice Microsoftem, kterej taky EA nevlastni, jenom s nima spolupracuje:)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Kdyztak ty signatury jsou v tom clanku dole.. krome tech old gods jsou fakt skoro všechny krásný - patches, tirion, vsichni exploreri, bomba.. ale v tomhle stavu je prakticky nemozny se k nim dostat - leda si koupit balicky a otevrit cely Caverns s kartama ktery davno mam, to me sere
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak sem si prolit blizzard forum a zrejme to neni bug, jsou to proste jiny karty - jiny set, jine "objekty" karet .. z technickyho pohledu to chapu, z klientskyho fakt ne :) kupovat si podruhy stejny karty to mi prijde hodne greedy uz i na EA-blizzard :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    EXSECRABILIS: nefunguje, zrovna sem to ozkousel na sobe .. mam zlatyho anub'araka z TGT a otevrel sem normalniho z Caverns .. to je fakt facepalm
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    LEDOFREDO: Zrovna ti to jdu napsat, ze by mnela fungovat, ale bohuzel co jsme cetl. To nefunguje na 100% :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam