• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Soutěž v pojídání chilli vyhrál v Praze muž přezdívaný Ďábel - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/...apricky-jednotky-shu-p0d-/hobby-domov.aspx?c=A131117_192510_hobby-domov_mce
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RIVEEK: chmm, tak to já nemůžu (nejen že mám úzký radiátor, ale mám doma kočky - možná by to šlo v práci:))
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MRNOUS: normálně na radiátoru
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RIVEEK: tak to jsem rád:) a jak sušíš? já mám pořád obsypanej ten svůj keřík co bydlí v meziokní (a zatím je mu tam dobře, i mšice jsme zlikvidovali osprchováním), ale tak někdy to budu muset sklidit a je jich tam fakt hodně, tak něco budu muset usušit (a nikdy předtím jsem to nedělal a sušárnu/sušičku nemám)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MRNOUS: kdepak, bylo toho dost pro mě, pro něj a ještě další. A teď jsem dával květináče s kytkama zimovat dovnitř a ještě jsem z nich sklidil pěkně vrchovatou mísu - teď to suším a budu je pak nakládat do oleje.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RIVEEK: a nezlobil se, ze jsem tvoji ochutnavku pro nej sezral ja?:)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    INXS: asi záleží o jaký druh jde, v jaké je zrovna fázi růstu, jaké má podmínky, jaká je roční doba...
    INXS
    INXS --- ---
    Kolik mesicu trva jejich zivotni cyklus? Mi prijde ze rostou hrozne pomalu. Jsem u dvou listecku
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    kolega mi donesl vzoreček z vlastní zahrádky na ochutnání. Mňamííí ^_^ Taky mu to dobře roste...
    FKA82
    FKA82 --- ---
    DOUPLE: může, taky může být přehnojená (což je u tebe spíš blbost), a taky to prostě může být podzim a chlad. Ale přelití je velice pravděpodobné.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    FKA82: Nikde nic. Muze se tohle stat z preliti?
    FKA82
    FKA82 --- ---
    DOUPLE: prohlídni pořádně listy zespodu, jestli tam není nějaký škůdce
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Hola, potreboval bych poradit, spodni listy habaner mi zacly delat tuto:



    Tusil by nekdo pricinu? Jsou na balkone (vychod) a nerekl bych ze to je zimou, protoze takhle vypadaji uz neco pres mesic. Obcas na ne docela fouka, ale jinak maji podminky myslim fajn, hnojim slabe jednou za 14 dni.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAR3K1987: po letošním fiasku pěstování venku,a to nejen papriček, budem taky rozšiřovat skleník
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    FKA82: To je tak, když člověku vyklíčí víc semínek než má velkých květináčů (a ani by je už potom nebylo kam dát)... A tak některé zbudou bohužel v těchto maličkých... Taky mne to netěší, ale skleník bude snad až příští rok.

    RIVEEK: To je pouze na focení :-) Jinak je v adekvátně velkém za oknem. Ale chápu :D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MAR3K1987: mě se líbí ten poměr miska / květináč ^__^
    FKA82
    FKA82 --- ---
    MAR3K1987: na to v jakém je květináči, je to extra úroda:) Akorát teda to hraničí s týráním paprik.
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    Moje naga je naopak velmi miniaturní...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Tapetááá !
    moje jolokie - zatím neplodí, jen roste jako trifid a všechny květy shazuje. Prý je to prvním rokem normální.

    úroda

    Barvy podzimu

    to jsem si ještě myslel, že to budu jemně krájený zavařovat

    nakonec je z toho pasta - tý vpravo říkám v soukromý Toxický mstitel II.

    a na závěr - (černé) perličky na dně :-)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MRNOUS: já to dávám v podstatě do všeho a jím je skoro ke všemu (v podstatě vyjma sladkýho jídla alá ovocný knedlíky).
    Rovnou můžu říct, že mám podstav - ale zatím jsem spíš testoval poměr "nároky na pěstování / výnos / pálící efekt" a rozhodoval se, co a v jakém množství příští rok co vysazovat a co z toho půjde jen na okrasný efekt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam