• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    DIVER: já už mam vyklíčeno
    AIJA
    AIJA --- ---
    DIVER:
    Klidně počkej.
    DIVER
    DIVER --- ---
    a už klíčíte nebo můžu počkat do víkendu? :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    DIVER:
    Je to lepší, zničí to hmyzáky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja pouzivam tablety bez problemu, nechavam je v pokojove teplote nez sazim (abych potlacil plisen)
    Maximalne je proleju vodou z konvice a necham vychladnout.
    DIVER
    DIVER --- ---
    už klíčíte?

    po pokusech s těma kokosovejma tapletama jsem se vrátil k sázení rovnou do hlíny v kelímku.

    jenom teď zvažuju, jestli nemám tu hlínu trochu propéct nebo protáhnout mikrovlnkou. děláte to?
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    AKTAJSA: skus toto pozret. ja som striekal tymto ked bolo zle a pomohlo.

    Neudorff CZ : Přípravky - Spruzit Koncentrát proti škůdcům
    http://www.neudorff.cz/vyrobky/ochrana-rostlin/skudci/spruzit-koncentrat-proti-skudcum.html
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Sháním nejaké semínka :) Nemáte někdo něco navíc? Třeba za krabičku cigár? :) Praha ideální :) Nějaké jalapenos bych bral a třeba ještě nějaký jeden druh :)
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    AIJA: Terče mám a nic, spíš tu jsem myslel tu chemii. Ale Slivovici jsem nezkoušel, to je pravda :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    AKTAJSA:
    Osprchovat a postříkat třeba naředěnou slivovicí s jarem:-)
    Zapíchnout k ni žluté lepicí terče. Jinak chemie...
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Zdravim, přezimovavam pár kytek, bohužel i s mšicema. Tak jsem si říkal, že je možná ideální čas to něčim postříkat a poslat je do pekla. Doporučí někdo něco?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCIFI: prezimovavam nekolikery rok, ale vetsinou mi v indoor podminkah opadaji kvety. Horko a sucho od topeni, nebo vlhko a hlad chodeb, nic z toho mi nefunguje na k plozeni mimo sezonu. Vlhceni funguje.
    AIJA
    AIJA --- ---
    SCIFI:
    Pylovat můžeš už teď.
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    Zrovna kvetu :)))

    poprve se mi podarilo prezimovat, sazet az tak konev unora ne?

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zitra lepim novou krabici na kliceni a zacinam v unoru
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    já jsem třeba před týdnem teprve sklízel poslední zralý kus za oknem
    APPU
    APPU --- ---
    AKTAJSA: jak co. ty palivejsi s dobou zrani 3 a vice mesicu je dobry klicit zacatkem unora
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Už klíčíte? To se jede už nějak od ledna ne?
    DIVER
    DIVER --- ---
    PETD: o Criolla Sella se klidně podělím :) a vlastně možná i tu druhou. doma už nejedu moc velký SHU bomby - nedá se to pak prakticky moc používat, tak jsem letos snížil výběrem druhů pálivost. 30 000 SHU je slabota, ale proč ne :)
    PETD
    PETD --- ---
    Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nebude objednávat nějaké semínka z Fataliiseeds.net? Přemýšlel jsem, že bych si objednal Criolla Sella a Lenom Drop/ Inca Hot, tak bych se s někým domluvil na společné objednávce nebo případně se podělil o půlku semínek, plánuju mít jen jednu nebo dvě rostliny od každé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam